CeDo ne radi se o tome... nije napredak Arsenal pa da se izvlace na deset igraca! Jos smo i poveli, Muslin ostavlja zigica da se valja po terenu, umesto da zatvori prilaz golu i sa brzim igracem poput bogavca resi utakmicu... ali ne, on ima plan da boskovic i hanibal 'pune' zigica sa strane... u drugom poluvremenu su mogli bez blama tri da nam daju!

Sto rece Godra bice cupavo sa montenegrinima, ali ko im 'ebe mater, ako ne mogu komu da uvale minimum tri komada i zeti da vrate onu bruku od prosle sezone treba ih obesiti na terazijama za primer! Ako tu kiksiraju treba im fundamentalno skrenuti paznju na ponasanje, a u cetvrtak bolje da zaborave ne kiks...

??!!! ??....???? ?? ??????????? ??? ?????????, ???? ????? ? ???? ???? ?? ????????? ????? 23-???? :rofl  :rofl  :rofl
????? ??? ?? ??????? ?????? ?????, ?? ?? ????? ?? ?? ??? ?????? ???? ????? ??????????? ????????? ???? ?????? ??????.....? ?? ????? ??????? ?????? ???? ??????...

?0?????!!!

Gaga posalji mi slike iz Krusevca na webmaster@delije-caffe.co.yu

Pozdrav Cigani!!!

Gde su te obecane slike?? Ajde za nas strendzere malo slika ako moze iz KS!!!

FU je lepo objasnio ono sto sam ja pokusao da objasnim psovkama  :D

Nikada necu shvatiti tu logiku "Dzaja je ranije ucinio puno za Zvezdu pa neka ga sad nek radi sta hoce"  :zbunjen

Je*es mi sve ako smo mi normalan narod. Ne vredi, sa Dzajom ce biti isto ko i sa Slobom, dok stvari ne postanu toliko lose da i najveca budala vidi da nema spasa nista se nece menjati. Onda ce ljudima da pukne jednom film i sve ce da ode u p*cku lepu materinu.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

;pljuga Nja ... Mrzime da ih skeniram ...
Salim se, poslacu ih sutra cim sredim komp jer ce doci do spontanog formatiranja isog....
Najverovatnije sutra stizu slike ...

Ali........ nema veze sto Zvezda nema vezeeee..... :flasa
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!