Quote from: "Forever Ultras"Onda je Tuzni poceo obradu one nase pesme Zvezda Le Zvezda Le Na Na Na OOOO. Ali su uglavnom pevali samo onaj hook.
:o A ja mislio da mi se preko TV uchinilo da sam chuo Aidu. E ovo je vec pevrshilo svaku meru.  Jebote je l' moraju bash svaku pesmu da nam kradu. Debili
Pozdrav GHOT

Iako sam cigan, poku
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Kao sto rekoh , gomila gluposti!
Ovaj kaze mislio sam da je aida, pa naravno da je aida, sta mislis da ste opalili copyright na nju, samo vi mozete da je pevate, svasta. Sto se anti-ciganskih pesama Toni tice, ne da ih nije bilo , ali uopste sem jednom naravno " hej pjano " ,ali u Budinoj interpretaciji izgeda kao da se samo to pevalo. Koreo, sta da kazem, ja u principu prezirem sve te vrste koreografija, a ti Budo znas sta sam rekao o tome posto citas nas forum. Koga zanima www.juznifront.com ! O ultra zajebanom prascu koji me prosto natera da se zamislim i shvatim koliko sam neobrazovan da i ne govorim. Alo decko, imas fond reci 100 sa sve " as ti gospe, matun, tovar, ca, caca, mater i ajduk ", bem te glupog!
A ti Budo, pa ti si zajebo samog Seselja ( ovo shvati ko kompliment ). Ti bato sto zamenjujes teze , pa to jos nisam video. O kakvom poredjenju utakmica pricas? Htedoh reci kako imas duple standarde, jer ako vam je ono bilo navijanje do jaja, a ono nase smece onda nemam sta vise da ti kazem. Sto se papira tice , nemam pojma ko je i sta hteo sa tim, sve u svemu koliko para toliko i muzike. A posto JF sam finansira sebe , bez pomoci kluba ispalo je to sto je ispalo. Mislim da ne treba da ti govorim sta nam sve nisu dali da unesemo. Anyway, ja u klin ti u plocu bez ikakvog razloga jel niti cu ja ubediti teba da smo bili vise nego dobri s obzirom na okolnosti , niti ti mene da ste vi izmislili navijanje na ovim prostorima.
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Simone di Serbia, hvala za podnik  :batine
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

moj fond rici nije 100 to da ti bude jasno sigoreco
govorim cakavicom ako je ti ne mozes razumiti onda cao mali


ca je zivot vengo ajduk spalato

e reci mi jeli znas sto znaci ne docekati svitanje
samo mi to reci

Sto rece onaj lik u Valteru, "vidi lafchino".... :)

Ajmo redom. Anti ciganske pesme kazes? I to kazes da je pevana samo jednom i to Hej Pjano... Nemoj da lazes! Koliko puta je na vasoj severnoj :) tribini masa skakutala uz : I ko ne skace taj je cigan!? Samo pre pocetka tekme nekoliko puta... Nisam nigde rekao da ste SAMO TO pevali, ali da je i tih pesmi bilo. Toliko o tome.

Pratim ja dosta foruma, pa ponekad, u poslednje vreme bas ponekad, odem i na JF. I sta ima da vidim tamo, to da se vi medjusobno ne slazete oko navijanja i atmosfere... No nema veze, video sam sta si napisao, moj odgovor na to imas na ovom forumu. Tamo necu vise da pisem, slike sa tekme sam okacio na TribUni :) i to je to. Mislim da su korektno ispale a vih ih slobodno kacite kod vas na sajt...

Ti si u istoj poruci napisao u vezi navijanja na vasoj tekmi i na nasoj tekmi. Ja sam napisao, ukoliko bolje pogledas da je ono bila vasa tekma sezone i da ste imali prosecno izdanje, dok je ono nama bila B kategorija utakmice i da je izdanje bilo solidno za takvu tekmu... Ko je gde, potpuno se slazem, nema sanse da se poredimo. A sto se tice Seselja, svako poredjenje sa njim za mene je uvreda, osim kada su kilogrami u pitanju, :) a za Gorana Matica delim batine. :) Mislim, kada me porede sa njim. :) Ovo je sala, naravno, daleko da sam ja neki net hooligan... :)

Inace, ti znas da sam ja vas vidjao ne samo preko TV-a, ukoliko poznajes nekoga ko je isao u SOS po kartu sa grobarskim obelezjima, pitaj ga za mene!  :D

Inace, sto se tice XeroX koreografije Tuznog Fronta, da nisam bio na tekmi, niko to ne bi ni napisao. Meni je bilo jadno, Jerremy se smejao a meni je bilo bas tuzno jer su Toon Army delili sa vama tribinu pa ste im izgledali kao najgori talibani, sto naravno i jeste, ali nije red da tako kapiraju sve navijace ovde...  :o Bolje ne raditi nista, furajte vas grlo&dlanovi stil, a kada vec ne umete, nemojte to da radite.

Nisam hteo o tome da pisem i potenciram, ali vi niste uspeli vasu tribinu da "ubedite" da ne skandira sa prasicima, i gotovo niko nije hteo da peva onu vasu "Ginem" pesmicu sto ste skinuli od Huljica... :)

I za kraj, ne diraj mi Torcidase na Forumu, oni su, bre, ozbiljna grupa, za razliku od vas i pravi grobari... :) Vidis da su iskopali rake svojim igracima, i to na sred terena...

:rofl  :rofl  :rofl  :o  :o  :rofl  :rofl  :rofl

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Manje vise objektivno za sve Grobare:

JF je bio solidan po meni, bolji od Agenata.
A jedino sto mi nije jasno - kako pusta uprava Partizana himnu Juznog Fronta (FU ne bi te ispravljao, ali sjajno se cula himna JF kada je sever pevao...), a bojkotuje JF kao navijacku grupu, pa cak kao registrovanu organizaciju?

Kriza sistema? Kriza identiteta? Realno stanje u Humskoj 1...
Trebali bi Grobari da se ujedine i da pokusaju da budu kakva-takva konkurencija, jebalo vas to gromoglasno navijanje kada 90% neka skandiranja a 10% "Hej Pjano pusi ga lagano" okrenutim ledjima, pa "Sisaj Zvezdo 'le", naravno ima jos i "Kad si srecan razbi picku ciganu" - da bi sve bilo tuznije su to pesme koje je pola stadiona prihvatilo s osmehom na licu. Koji ste vi kompleksasi - problemi, ponavljam, vam nisu tapkanje karata, problemi su vam da VAM NAVIJACKI POKRET UMIRE!

Bolje se brinite o tome, da ne bi bilo kasno...

PS: Koreografija smesna. Premali kartoni, sahovnica na Zapadu, srpska zastava ok ok, ali oko nje neke crne kartone deliti ne da je primitivno, nego je vec vredjanje domovine...ali znam da vama to nije jasno Grobari.

PPS: Koje prijateljstvo s Toon Armyiem, s navijacima Newcastlea, prepodne s njima pijete u centru i zezate se, na pocetku tekme ih pljujete i zvizdite njihovim igracima, da bi na poluvremenu i nakon gola menjali dresove? Ljudi, pukli ste, meni je pomalo cak zao da takva tribina kao vasa toliko otisla u kurac!
upla kruna '06

" Onda gledaj lafcina, vidis ga " namigivanje
Vidis pominjes " ko ne skace " . Pa kakva je to anti ciganska ? Dobro znas da je to fazon da se popali masa a ne nesto da bas mislimo na vas u tom trenutku. A reci mi onda posto jel vi niste kompleksasi otkud protiv rekreativo iz moldave da ste pevali " njega karamo...pusi Partizan ". Vi ste ozbiljni a mi nismo hehe. Pazi, stvarno mi se kenja od vasih " pionirskih " koreografija ( kao i od svih ostalih ). ono pisemo rapidografima, slova u fontu tom i tom, slika nacrtana perfektno etc. Pa onda od vasih fazona " ajmo ceo sever " kad vas ne bodu oni do zapada 2% ( kao ni nas ,ali bar ih ne molimo da pevaju ). Next, jesi li pljunuo sam sebi u facu kad si pevao " jedan je slavoljub m ". Mozda ti nisi, ali 99% ostalih sa foruma jesu, i to za period od samo 1,5 godina. Ali amnezija je kod vas kolektivna dijagnoza. Tamo ima topic " grobarski blamovi ", a za vas jedan je dovoljan da prejebe sve nase " fantomke na glavu, stangle u ruke ", pa kako vas nije sramota bre!
Sto se tice pesme " ginem " ( poslao ti svinja kasetu  :D  ) , kao sto si primetio , nesto se iza brda valja  namigivanje ( Comando ). Bolje je da vi brinete , jel se blizi dan kad ce policajci biti proterani sa naseg stadiona, a onda...
I za kraj, Budo ne znam da li ti je ova porca di spallato neki prijatelj ali bih ti preporucio da mu posavetujes nekog dobrog psihijatra. Zamislite sta mi je poslao na priv. razglednice splita i neke markice na kojima pise rvatska a u naslovu " glodari ne zive ovde " :rofl
Pomozimo ovom simpaticnom , ali dusevno obolelom mladicu! :finger
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Hejsel, mislim da si shvatio sto sam hteo reci u ovom postu i porazmislio o tome. O ostalom necu - nisam Delija, nego simpatizer Zvezde, to uvek naglasavam. I iz tog ugla komentiram.
upla kruna '06

QuoteA reci mi onda posto jel vi niste kompleksasi otkud protiv rekreativo iz moldave da ste pevali " njega karamo...pusi Partizan ". Vi ste ozbiljni a mi nismo hehe.
? ?????? ???? ?? ????? ???????? ????? ?? ????? ?? ????? ??? ???? ?????? ?? ?? ????? ?????????? ?????? ?????? ????????? ??? ? ??????? ????? ??????. ?????? ?? ??????? ??? ?? ? ????????. ? ???? ?????? ?? ??? ?????? ??? ?????????? ????????? ????? ???? ??? ?????????? ? ?????????? ??? ??????? ???.
?? ???? ???? ?? ???? ?? ?? ????? ???? ?????? ? ??????? ?????. ???? ?? ?? ??? ????????? ? ?????? ???????? ?????? ??????? ??????? ? ?? ??? ?????? ?? ??? ? ????? ???? ?? ?? ? ????? ????? ????????? ?? ????????? ????? ?? ????????? ? ???????? ??? ???? ? ???? ????? ? ??? ??? ??? ???? ? ???? ? ??? ???? ?????? ????? ?????.
???? ?? ???? ???? ????? ???????"?? ??? ?? ?????? ???????? ?? ????" ? ???????? ?? ? ????????, ????? ???????? ???? ??? ?? ??? ????? ??? ?? ? ?? ??? ??, ??? ??????? ?? ?? ???? ????? ??? ?????, ??? ??????? ??? ?? ?????? ? ??? ???, ??? ?? ????????? ? ??? ?????????? ?????, ??? ?? ????? ? ??? ????? ???? ????? ?? ????? ???????? ??? ????? ?? ?? ??? ????? ????????, ? ????? ?? ???? ?? ??????.
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

" glupi turcine " joooj al si mi skresao uffff! Ocigledno nemas pojma posto si marakanu video samo u spotu tvog zemljak bobana zdravkovica!
Baj d vej, vi ocigledno niste " kompleksasi " posto je ovo trenutno topic sa najvise strana a tema je PFC :ruke
I sledece, zbog mentola koji odmah krenu sa vredjanjem a pri tom nemaju ni jedan drugi argument odmoricu od postova na dalje i pustiti vas da uzivate u vasoj intimnoj atmosferi.
Ciao ragazzi! ;pljuga
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Ej Hejsel, a shto ne kazesh kad i ko je pevao "njega jebemo..."(i ne smo to). To su bili ljudi iz unutrashnjosti, klasichni derbijashi (koji samo te pesme znaju) i to samo pre pochetka utakmice, tj. do trenutka dok jedan od vodja nije rekao: "Alo, bre koji vam je k***c, jebo vas partizan ne igramo protiv njih." U toku utakmice ni jedan jedini put nije pevana ova pesma. E u tome je bitna razlika. Ne pokrecu nashe vodje ovu pesmu u toku tekme, sem ako ne igramo protiv vas. Nama se nikad nije desilo (za razliku od vas) da na polufinalu protiv FMP pevamo anti grobarske, a ko se ono nadvikivao na finalnoj utakmici protiv istog kluba "Hej Pjano..."?
Pozdrav GHOT

Pesma jeste pevana u toku utakmice...doduse je zapevalo 100 ljudi, jest' derbijasi nakon toga sto se "nanananana...napred Zvezda" zavrsilo, ali odmah se krenulo drugom pesmom.
upla kruna '06

Hejsel,
Nije obavezno da odgovoris, mislim, zbog moje poruke nisi ni otisao ali si se direktno meni obratio u jednoj od prethodnih poruka pa moram da ti odgovorim.

Kazes:

Vidis pominjes " ko ne skace " . Pa kakva je to anti ciganska ? Dobro znas da je to fazon da se popali masa a ne nesto da bas mislimo na vas u tom trenutku.

Mogu samo da ti kazem da ispadas smesan kada ovo napises.. ozbiljno. I ko ne skace taj je Cigan, nije anti-ciganska?!? Stvaaaarno, kako ocekujes argumentovanu raspravu nakon ovoga. CN, je naveo sve pesme koje ste pevali nama i to uglavnom TF, da napomenem da vi niste pevali Hej Pjano, mada su neki na Severu "derbijasi: i to prihvatali, ali po neko. Ti si tvrdio da nista niste pevali anti-cigansko i pogledaj dokle smo stigli...

Sto se Muslina tice, ne mali broj ljudi ovde zna da i tada sam bio za njega a ne za Pjanu, imas i moje poruke iz tih vremena, ako te ne mrzi videces.

Sto se tice toga ko se vise nada nedostatku murije. Slusaj misu :) (ovo je naravno sala, interni naziv za grobare, znas da tebe i jos par ljudi na TF forumu cenim) jedan jedini derbi, nakon 5. oktobra, nije bilo murije, kako ste prosli, jos uvek se o tome prica. Niko od vasih nije ostao na stadionu a bezali ste brzinom vecom od zvuka...  :D Dakle, da zakljucimo, radujte se vi i slavite dan kada su vam uveli ovaj zakon jer, kako ste vi bezali taxijima tako su i prasici bezali GSP-om... Je*i ga, kada potrosite sve na taxi, onda picite ove XeroX - Fabriani koreografije...  :D

I za kraj, poslao mi porky kasetu "Ginem", ali vidi vraga, na kaseti nema nista osim sendvica i sokova. Kaze, poslao je pogresnu. Odmah sam primetio, na celoj kaseti samo jedna pesma: Ako ne postanes novi prvak ti glodari ce zaliti...  :o Verujem da ti deluje poznato...  :D Cudan je grad taj Split, nikada nije bilo niti jednog Zvezdasa, kazu dasu svi ziveli gore u Kninu i Obrovcu, dok je Jozo ipak kao pravi grobar ziveo i dalje zivi dole...

poz,
budimir
p.s. Kada ce Zeka i Bjeka da skinu onih 6 baklji avnojevskih iz grba, poslednji cuvari juloslavije i titoizma?...[/i]
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

?? ??? ?? ???? ????? , ??? ??????? ????? ????????? !!!

Iskljuci Caps Lock

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

??? ?????? ?? ????? ?? ???? ???? CAPS LOCK, ? ??? ?????? ?? ?? ?? ????????? ????? ?? ?????? ???.

?.?. ???????? ?????????? ? ????? ?? ???? ???? ??????????.

A je l' mogu ja da iskljucim CAPS LOCK al' sve vreme dok kucam
da drzim shift?  :batine  :)

??????, ???? ????? ?? ?????? ?? ???? ??????? ????? ?? ????? ????...  :rofl  ??????, ???? ????? ???? ??????? ? ?????? ???...  :o
????, ????? ?? ?? ??????? ??? ??? ????? ???? ?? ?? ??????... :finger
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

E Hejsel nemoj da ides molim te  :jebanje

Hejsel me podseca na Cartman-a iz South Park-a i ono cuveno "screw you guys im going home" :seljak  :wave  :laugh
VEZDA JE RELIGIJA !!!