Nemoj tako,
Vidis, moras se ti kao Torcidas lepo ponasati prema njima. Pa jesu li vam gostili vodje ovde po BG, jesu. Jesu li vas cekali sa sendvicima i sokovima na shtaygi, jesu. Jesu li uzimali od vas lepo pesme pa ih prepevavali, jesu... Prema tome, lepo sa njima u cilju neke buduce saradnje.

I da, kada te sledeci put optuzi neki grobic, da se uvlacis nekome, seti se redova iznad i zapamti, oni se vama nikada nisu uvlacili, to je za njih normalno ponasanje.

Na kraju, za neupucene, ako vam nije jasan moj post, idite na temu Vremeplov i procitajte topic> Glodarski blamovi kroz istoriju, sve ce vam biti jasno...

:D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Molim vas da se drzite teme i da se suzdrzite od vredjanja. Ako imate sta da raspravite, ucinite to preko PM.

Steta sto nema nekix slika. :batine  :boks
VEZDA JE RELIGIJA !!!

ha ha ha ha  budo znas covika nasmijati i dobro si rekao ovo ide u topic blamovi grobara kroz povijest he he he
Sima pokusao sam sa njime normalno diskutriati ali covek je pravi grobar ako razumis sta mislim

@porky: Razumem sta milsis, ja ga poznajem preko 20 godina , onda zamisli kako je meni  :bes .

Ne hteo sam da napisem ....Silikon drugarica,ali nije tesko biti fin,
a to dobro je bilo davno,sad bi moglo da se zove skupo,a vec istroseno :jebanje
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

porky, brzi, sime ,mate, grgure, parangale... aj lepo prst u uvo ( da vam ne kazem u nesto drugo ) pa pivajte svom ajduku :jebanje
Budo, vidim pajtanje i cascavanje sa prijateljima iz dalmacije ti nije strano, posto opet ce ti biti drazi neki tovar ili purger od Grobara. Izvini brate ali to meni nije jasno.
Ultragudra : hehe, sta je sa nasom frendicom, zvezdom grand produkcije
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Hejsel sto se ne predstavis kas sve znas a i tebe izgleda treba da svi znaju?

------------------------------------------------------------------
brown shoes dont make it
quit school
why fake it :ruke
VEZDA JE RELIGIJA !!!

Posto su sponzori u zatvoru, Urbana Grand Sou karijera je pala u vodu....
Sad mora da gradi karijeru po okoljnim selima poput Gudurice,Debeljace... Pocivaljke..
..Ali samo da otvara usta,a drugi neko da peva umesto nje...ako nikog nenadje moze
samo da se vrati na frulicu,pa ispocetka :rofl

Hejsel sta to bi,nece valjda opet biti uspeh za peticu?
Jebiga SAMO JEDAN KORAK DO SNA!!!! namigivanje
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

Hehe pa da , sta drugo ocekivati od nesretnice iz molerske porodice koja zivi od nje!
A sto se tice koraka od sna, " it aint over till fat lady sing " :sampion
Ne znam sta da ti kazem, ako si gledao tekmu na tv sam si mogao da zakljucis kako je lepo biti Grobar veceras ( kao i uvek  :lol:  ), a sad da cujem komentare o ovome od vernih delija brzog i prasca .
Licno , odusevljen sam bio kako navijanjem tako i igrom al jebiga, Bobby je to.
I sad malo da vas sve iznerviram :
O Partizane, O Partizane,
tebe ludo volim jer si najbolji,
i kada gubis ja ti pevam,
jer u srcu mome jedino si ti!!! :ruke
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Ako je tebi danas lepo sto si grobar, onda bi ja voleo da ti svaki dan bude takav :D

A sto se navijanja tice, koliko god da sam se trudio da vas cujem i da pomislim da mozete da zagrmite, stvarno nisam nista posebno ni video ni cuo. Koreografija je opet nasa bleda kopija, a kad nas prozivate da smo papir i najlon Boysi, sto nas bre kopirate kad ni to ne mozete.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Kako je jadno bilo navijanje, kad Jug nemoze da ponovi ono MI SMO GROBARI NAJJACI SMO NAJJACI. To jednom dreknu i onda se par ljudi cuje i tajac.
Sve i jedna pesma nije trajala duze od 5 sekundi, a dobra vecina pesama su zna se cija kopija.

"Na kolena pred srbe ooo" -  "Ilija ilijev oooooo"

Ma daj jedva ste se culi, a sto se tice igre, da nije bilo onih sansi na kraju kad su se englezi oladili (a ladni su bili celu utakmicu) i sami bi pjluvali po igri.

Ko je gledao prenos mogao je u par navrata da cuje komentatora kako govori da je atmosfera na stadionu totalno opala. A sad, sto se vi lozite da ste navijali zadnjih par minuta, opet, to ja vasa stvar, u mojim ocima ste bili losi, nepovezani... Pokusavate nesto sa koreografijama, ako ne mozete da napravite sjajnu koreo, bolje nemojte ni da pravite jer se onda vidi da vam je losa organizacija.

Imate jos jednu tekmu u Evropi gde cete da popunite sever, a onda pocinje silazna putanja, kao i u prosloj sezoni. Gde cete kad bude derbi, opet na istok, pa da vas bude 200-300. Sa druge strane sad vam je klub na vrhu i tu je neki maximum, a vi niste ni blizu toga. Sta cete da radite kad krenu kola nizbrdo :o
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "hejsel"Hehe pa da , sta drugo ocekivati od nesretnice iz molerske porodice koja zivi od nje!
A sto se tice koraka od sna, " it aint over till fat lady sing " :sampion
Ne znam sta da ti kazem, ako si gledao tekmu na tv sam si mogao da zakljucis kako je lepo biti Grobar veceras ( kao i uvek  :lol:  ), a sad da cujem komentare o ovome od vernih delija brzog i prasca .
Licno , odusevljen sam bio kako navijanjem tako i igrom al jebiga, Bobby je to.
I sad malo da vas sve iznerviram :
O Partizane, O Partizane,
tebe ludo volim jer si najbolji,
i kada gubis ja ti pevam,
jer u srcu mome jedino si ti!!! :ruke

Problem je Hejsel sto ce vam ova pesma biti cesto u opticaju!!! :D
Jebes ti tu igru kada vam je Taribo najbolji pojedinac u ovim tekmama sa strancima! Sta ste mu dali da smrce kad se tako primio?! :D  :D
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Sto rece Pantelija u "Maratoncima", ko je vas poznavao ni pakao mu nece tesko pasti... :)

Elem, sinoc sam bio svedok genijalnog navijanja kako prasica tako i tuznog fronta. Moram da priznam da ni u snu nisam ocekivao onakvu atmosferu, no krenimo redom.

Prvo, nisam ni znao da cu da palim na tekmu, ali su me Commando Nord i BBRS2000 ubedili da idem a Makaveli mi prodao kartu. :) Jos kada je nas veliki prijatelj i covek bez koga bi nas chat bio prazan RBA iz Oxera, krenuo na tekmu, rekoh, ajde ipak, jer sam do pre toga hteo da zavalim kartu ortaku i da odem da gledam preko TV-a. Dobro je sto to nisam uradio jer bi onda neko mogao da mi prosipa price poput ovog Hejsela :) kako je bilo do jaja... A kako je stvarno bilo? :) Ovako. :)

Groblje je napunilo jug a bogami i Sever na kome sam tradicionalno kada se igra na onom sugavom stadionu. Tuzni front je pokusao sa organizovanjem navijanja na Severu, ali vecina onih koji su bili nisu imali pojma zbog cega je jug podeljen i pevali su i dozivali se sa jugom dobrih sat vremena dok prasici apsolutno nisu izgubili zelju za pevanjem. Onda je Tuzni poceo obradu one nase pesme Zvezda Le Zvezda Le Na Na Na OOOO. Ali su uglavnom pevali samo onaj hook. Prasici su na pocetku tekme napravili koreografiju koju sam vec negde video pre jedno desetak godina, napisali su na istoku part*zan a na jugu i zapadu su imali neke crno bele kombinacije sa kartonima uz dve male srpske zastave na jugu. Prvi put sam u zivotu cuo da spiker ucestvuje u kreiranju koreografije i da objasnjava stadionu sta da radi, no nema veze... Kada vec oni ne mogu, moze klub... Na pocetku drugog poluvremena, stoka je sve to lepo isecepkala kako im je spiker i rekao pa su se vratili svojoj staroj koreografiji "bacimo papirice u vazduh i svrsimo svi zajedno". Tuzni fron je na njihovu koreografiju odgovorio sa deljenjem papira za printere, verovali ili ne, koji su podeljeni Severu a dokona stoka na njihovoj tribini zabavljala se praveci avioncice i cepkajuci papirice od njih tako da ni kod njih koreografija nije uspela. E onda se neko od tuznih dosetio da izvadi one zvezdice koje simbolizuju ligu sampiona a ja sam vristao od smeha jer su sa tim zakasnili koji 10 minuta da upotpune "print" koreografiju... Tuga i jad. Dzaba su se dva mladjasna frontovca trudila da animiraju cetralni deo tribine, gotovo niko nije hteo da peva onaj njihov hit gde ce tuzni front da gine za par*izan, tako da su vecinom ljudi pevali hitove tipa: Hej pjano i ostalo...

Englezi su bili pored tuznog fronta ali nikakvog incidenta nije bilo. Murije, osim oko Engleza nije ni bilo, tako da jedva cekam da vidim danas koliko ce ih biti kod nas. RBA kao navijac normalne grupe koji je bio na nasim vecim utakmicama je vristao od smeha sve vreme i smejao se stoci na njihovim pokusajima da nesto urade sa bubnjem, no nema veze, lepo je bilo biti Zvezdas juce na JNA. Em su pukli, em su bili smesni do bola...

Ni malo se nisam pokajao sto sam otisao, ono je vredelo videti. Verujem da imam najbolje slike glodarske koreografije na stadionu, ali to ide u licnu kolekciju. Imam i jednu ok sliku od Toon Army.

Hejsel, mi igleda nismo bili na istoj utakmici... Inace, otkud vam ideja da onaj print/xerox papir delite za koreo? Tolika kriza? :) Kerkez ne da pare?  :D

Ovo je bilo navijanje na najvecoj tekmi ove godine za vas? Genijalno...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

:ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke
Goran Matic po drugi put medju Srbima!
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Zgromljen argumentima, umoran od citanja predugackog odgovora, shvatio sam gde lezi istina... Pokrivam se usima i cutim.. Kako sam jedna recenica moze da pokaze koliko je navijanje za odredjeni klub dijagnoza...  :o

Kada se vratis u normalan svet i skines sa toga na cemu si, ajde lepo napisi sta sam to ja napisao, a da nije tacno? U suprotnom pobices sve ono sto sam d osada mislio o tebi...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Pazi Budo da se ne upecam i upadnem u raspravu sa tobom na zadatu temu. Ne pada mi napamet da ti objasnjavam sta tu nije tacno pa da mi istog trenutka doleti jedno 16 gastera, 56 krilnika crne legije ( mis i prase u ulozi glavnih stozera ) , 150 napaljenih klinaca koji komsije nisu videli ni na derbiju , i ti isti da mi sole pamet tipa " e glupi glodari, misevi, pakistanci...". Ono sto je meni bitno je da je meni bilo do jaja, navijanje odlicno ( ne kazem perfektno jer takvih navijanja ko pre vise nece biti ) s obzirom na podeljenost i to je to. Btw juce sam bio na ortacima iz moldave, ti tvrdis da ste bili do bola, stoga mi je lako zakljuciti da tvoja opsednutost Partizanom polako prelazi u patologiju pa nisi vise u stanju da budes objektivan. Mene licno zanimate samo kad igramo s vama ili kad je dokolica ( kao juce ) . Kao sto mozes primetiti ja se ovde upisujem samo kad se pise o PFC, ostale teme me ne zanimaju ( mozda malo sportske taktike ), dok je tvoj dijapazon presirok za mene tj. ama ostali me ne zanimaju 2%.
Ostaj mi zdravo!
P.S. Ko mi je stavio ovaj kretenizam od podnika, kao da imam 7 godina?
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

QuoteP.S. Ko mi je stavio ovaj kretenizam od podnika, kao da imam 7 godina?

Ali nemas 7 godina

spiker govorio kako da izvode koerografiju :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl


vi ste totalni :indijanac   :indijanac  :indijanac

a tribali biste dobiti  matunom po glavi

Cool, necemo da raspravljamo o tome, kako god ti hoces. Ja sam taksativno naveo sve ono sto je meni bilo smesno ukljucujuci i spikera na stadionu, no nema veze. Lepo je kada jednu za nas manje bitnu utakmicu poredis sa vasim izdanjem sezone, to sve govori, kako o nama tako i o vama...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!