Upravo mi je prijateljica koja zivi gore, javila da je svuda oko stadiona nered i da su glodari i gastosi popili debele batine pored stadiona... Obavestavacu vas o svemu... :)

poz,
budimir
p.s. Ovo je moglo da ide i u Glodarski blamovi kroz istoriju...  :D
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Pa nista to nije cudno.

Batine pre seksa, partizanke to vole grubo. :jebanje


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kad macke nema misevi kolo vode
VEZDA JE RELIGIJA !!!

jebote ove svede ih razbile sto se navijanja tice.ako se secate pre nedelju dana glodari sa nekakvim balonima a sinoc kako je izgledalo kod sveda vidite i sami.

Ja znam samo da ce biti lepo tog 13og u gradu i mi i groblje igramo istog dana

slag na torti stizu englezi

WHAT A BEAUTIFUL DAY :boks

Kad nama pocinje tekma sa ovim moldavcima???


joojjj  ROMI stavno ste semsni i stvarno vas zalim
Pa sta vi pricate o tucama KOJE VASE TUCE
To sto ti je ta prijateljica rekla stvarno verujem i tebi i njoj a vi ste se pokazali kao pravi fajteri
Pokazali ste se u Sloveniji
Kada vas provciraju Ustaseeee a vi mozete da predjete teren 15 puta ali vi pevate ajde napolje pa vi da ste hteli da se fajtate mislim da ste smeli mada neznam sto bilo ih je manje onaj teren moze da se predje  za sekundu a pandura bilo dva slovenaca
Nego vam Uzmu zastavu Zadrani zastava banjaluka
Pa dobijete batine od Zmajceka od Slovenaca DOBIJETE BATINE od HOMOSEKSUALACAAA
Grobari iz inostranstva Buldog Berlin Crno beli tigrovi Cirih prebili prvu ekipu BBB (Vasih bratskih navijaca koji na utakmici Partizan Luzern skandiraju ZVEZDAAA)i na mrtvo ubili jednog Hrvata tako se bije romiii a ne ajde napolje i nesto pretite a hrvati vam pet metara od vas
SMESNOOOOO I VI PRICATE NESTO O TUCAMA
A sto se tice 13 i 14 avgusta nadam se da cemo se sresti jednog dana ali nije ravnopravno ovako jer mi igramo protiv Njukastla a vi protiv Zimbrua iz Moldavija SMESNOOOOOOOOOO
SMESNI STE ROMIIIII
Smesni ste BAGDAD BOYSIIII
SMESNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOooo

Alo pakistanac o cemu ti pricas.Pa jer te nijesramota
da tako nesto pricas pa vi niujednom segmentu navijnja
nemozete da se poredite sa nama samo dok mi navijamo
ti tu dole hranis svinje i cuvas ovce.
:bes
I odakle ti uopste pomisao na bradske grupe zvezde
i dinama .Meni majkemi nije jasno to sto ti pricas
ali nema veze neuzimam za ozbiljno posto verovatno
nisi pravi navjac nego neki indijanac sto je dva puta video
stadijon
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

ja imam puno razumenvanja za ovog mladica koji se upisao pod nickom "Kraljevo". Kao prvo, decko je, samim tim sto navija za partizan, psihijatrijski slucaj. Kao drugo, covek se osokolio "povjesnim" podvigom njegovog tima protiv svetskog fudbalskog Titana - FK Djurgardena, pa mu se u ovom trenutku cini da nema jaceg huligana od njega i da pred njim drhte ekipe od Atine do Stokholma, Kao trece bice odma' banovan - HAUG INDIJANAC! ili ti zbogom SteljoPFC, vidimo se na forumu menjacice as.

Sto kaze cestiti Vuk Draskovic " rece mi jedna baba...". kakve batine, kakvi neredi???
Frka koja je trajala 6 sekundi na vasem forumu vidim dobila je epske razmere , ko da je u najmanju ruku pala Vjazma ( neka se Vjazma zove i mala  ;pljuga  ). Da nije u pitanju objektivni ( bez " ) ne  bih se ni upisao ali ovako...DEzinformacija Budo :nene
A ti Simone, gypsy kingu, sinoc si se naduvao ko mali zmaj pa te jos drzi, decko promeni dilera
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Molim hejsela da ne iznosi stvari iz privatnog zivota administratora i da se drzi teme.  ;pljuga

Quote from: "hejsel"sinoc si se naduvao ko mali zmaj pa te jos drzi, decko promeni dilera

pa ca bi minja dilera, kad mu je ocigledno dobar  :D

a za glodare i ruzne frontovce: po svemu sudec (navianje, balkjade, koreo, pisme - npr. hej pijano  :rofl  -) vi puno licite na BBB (= budale bez buducnosti)....
sta se ne ujedinite i odigrate memorjalnu za bivseg prisidnika vaseg i njiovog  :D
lavo more zna, da ga volin ja ...

Kraljevo vidim da si mnogo upucen u desavanja,mora da se druzis sa Juzdericem kad
pricas o otetom transparentu Banja Luka.... ne upravu si ,videcemo ga na sledecem
HR derbiju.. :rofl  KONJU!!!! O kojim Grobarima ti pricas da su se tukli u Svajcarskoj...
... to su bre bili obicni Gastosi ,sto imaju sve dresove ciku i idu na sve tekme gde Srpski
klubovi igraju.Mozda su ono cak i bili pravi Grobari ,znas zbog cega nema velike razlike?
Ugojeni Prasici sa debelim vratovima,stomacici nagojeni kao trudni Misevi,izfalsirani
glasovi i u rukama slanina i pecenje.... da to vam je grupa iz dijaspore po imenu
PARADAJIZ BRIGADA... na koju ste vi mnogo ponosni,zato sto su isto Urbani kao vi....
A te grupe sto si naveo iz dijaspore su smesnije od vasih uspeha za peticu....ako mozes
to da nazoves grupama... pogotovo Tigrove Cirih  :rofl  :rofl  :rofl  decica koja ne znaju
ni Srpski da pricaju i sto misle da je Juventus Partizan... pitaj jednog od njih na koliko
je Partizanovih tekma bio :rofl njih kad bi i tukao prozvali bi te Pedofilijom...

Da pozdravim jos Hejsela,skolskog druga od moje dobre drugarice :D
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

Quote from: "Brzi"a za glodare i ruzne frontovce: po svemu sudec (navianje, balkjade, koreo, pisme - npr. hej pijano  :rofl  -) vi puno licite na BBB (= budale bez buducnosti)....
sta se ne ujedinite i odigrate memorjalnu za bivseg prisidnika vaseg i njiovog  :D

E moji glodari... Kad vas Hrvati (Brzi) prozivaju za Tukija, ovaj... Tudjmana, onda stvarno nemam rechi... Sem da se zaista ujedinite sa BBB (Budale Bez Buducnosti) i da slavite zajednickog predsednika...

A, ti, Rossi, ne zoves na duvku,a?!  :(  A i Cipi mi je nesto pricao...  namigivanje  :rofl

PrOZDRAV!
Toni V. ;pljuga
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Ponavlja se stara prica : tovar dupeuvlakac!
andere, aj pretvori se u gumicu i brisi ili jos bolje pretvori se ( cuj pretvori se ) u narkomana i crkni :jebanje
Ultragudra: nemoj mi reci da ti hardnipls dobra drugarica :zbunjen . Zelim da verujem da je to sala.
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Quotejoojjj  ROMI stavno ste semsni i stvarno vas zalim
Pa sta vi pricate o tucama KOJE VASE TUCE
To sto ti je ta prijateljica rekla stvarno verujem i tebi i njoj a vi ste se pokazali kao pravi fajteri
Pokazali ste se u Sloveniji
Kada vas provciraju Ustaseeee a vi mozete da predjete teren 15 puta ali vi pevate ajde napolje pa vi da ste hteli da se fajtate mislim da ste smeli mada neznam sto bilo ih je manje onaj teren moze da se predje  za sekundu a pandura bilo dva slovenaca
Tog dana smo mi bili oni koji smo harali ljubljano OB, UK i momci iz Vukovara, ono malo ustasa sto smo navatali tog dana biva odvaljeno, na kraju tekme jos nekoliko ustasa biva odvaljeno od UK (koji su gadjali Bgd ekipu, okruzenu panduracijom, kamenicama) dva dana kasnije OB su savatali jos dve grupe jednu manju i jednu brojniju od OB i u oba slucaja izlazilii kao pobednici..

QuoteNego vam Uzmu zastavu Zadrani zastava banjaluka
To se nikad nije desilo, idiote jedan!!
QuotePa dobijete batine od Zmajceka od Slovenaca DOBIJETE BATINE od HOMOSEKSUALACAAA
Takodje se nije desilo, debilcino!O svemu ovome mogu pricam jer sam u vecini primera bio licno prisutan a ti??.
QuoteGrobari iz inostranstva Buldog Berlin Crno beli tigrovi Cirih prebili prvu ekipu BBB (Vasih bratskih navijaca koji na utakmici Partizan Luzern skandiraju ZVEZDAAA)i na mrtvo ubili jednog Hrvata tako se bije romiii a ne ajde napolje i nesto pretite a hrvati vam pet metara od vas
Pitaj tog vodju tih paklenih buldoga ko im je sacuvao/spaso  zastavu u francuskoj 98, picka nije smeo ni da pisne. A to sa BBB, jaki su oni kad ih bije bruka srbije i to iz dijaspore.. Dok im ovi agenti iz Beograda prave sendvice i sredjuju karte za tekmu Partizan - Kroacija. Pitaj malo ove vase sta je bilo to tada kad jos nije bilo podele JF i AG.

QuoteSMESNOOOOO I VI PRICATE NESTO O TUCAMA
A sto se tice 13 i 14 avgusta nadam se da cemo se sresti jednog dana ali nije ravnopravno ovako jer mi igramo protiv Njukastla a vi protiv Zimbrua iz Moldavija SMESNOOOOOOOOOO
SMESNI STE ROMIIIII
SMESNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOooo
Da zato me interesuje gde ima da bude vise gledaoca, ko je dosao da gleda svoj klub a ko engleze ili moldavce.. Misli malo o tome!! [/img]
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Ej jebiga kad su nam to pomerili tekmu??? :bes  :bes  Zar nije bilo 13ti??? Nista ipak cu da odem do grada da zaradim koju funtu :D

Ja neznam zasto trosite vreme na ovog debila iz Kraljeva? Mislim da sve govori o njemu da misli da nam je pala zastava Banja Luka (bravo juzdericu) i da prica o nekim Bulldogsima iz Ciriha koji nemaju ni nivo BBB Bern :rofl  :rofl

Bice tesko bice 0:3 :finger  za crno bele naravno

Quote from: "Hooligan"E moji glodari... Kad vas Hrvati (Brzi)

ja san dalmatinac  :D

a ti hejsel za ono "tovar dupeuvlakac"... :
jebi se! ja san iznia svoje naviacko misljenje o glodarima / boysima, posto san mislia da je ovo naviacki forum ...
ako ti smeta, priskoci ga
lavo more zna, da ga volin ja ...

Quote from: "Kraljevo"joojjj  ROMI stavno ste semsni i stvarno vas zalim
Pa sta vi pricate o tucama KOJE VASE TUCE
To sto ti je ta prijateljica rekla stvarno verujem i tebi i njoj a vi ste se pokazali kao pravi fajteri
Pokazali ste se u Sloveniji
Kada vas provciraju Ustaseeee a vi mozete da predjete teren 15 puta ali vi pevate ajde napolje pa vi da ste hteli da se fajtate mislim da ste smeli mada neznam sto bilo ih je manje onaj teren moze da se predje  za sekundu a pandura bilo dva slovenaca
Nego vam Uzmu zastavu Zadrani zastava banjaluka
Pa dobijete batine od Zmajceka od Slovenaca DOBIJETE BATINE od HOMOSEKSUALACAAA
Grobari iz inostranstva Buldog Berlin Crno beli tigrovi Cirih prebili prvu ekipu BBB (Vasih bratskih navijaca koji na utakmici Partizan Luzern skandiraju ZVEZDAAA)i na mrtvo ubili jednog Hrvata tako se bije romiii a ne ajde napolje i nesto pretite a hrvati vam pet metara od vas
SMESNOOOOO I VI PRICATE NESTO O TUCAMA
A sto se tice 13 i 14 avgusta nadam se da cemo se sresti jednog dana ali nije ravnopravno ovako jer mi igramo protiv Njukastla a vi protiv Zimbrua iz Moldavija SMESNOOOOOOOOOO
SMESNI STE ROMIIIII
Smesni ste BAGDAD BOYSIIII
SMESNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOooo


E PICICE mala od internet huligana !!!
cccc Banjaluku su oteli ko sto su rekli da su uzeli dva dresa pjanovic (Cirilicno odstampanih??!?) OD nas su se dovoljno usrali i sa tih 15 metara, kao sto se i vi userete kad izbacate baklje pa onda liferovanje sa marakane, a moze i oko jna.
Newcastle je vasa Final destination, ovosezonske evrope ... a mi mozemo i klikere da igramo i cekamo da nas sustignete.
I molim te da naucis da sam razmisljas sta ce ti to Bagdab... to su nase fore, na kraju krajeva vi ste Mudjosi a ne mi ,,,

Kraljevo i Hejsel :)
Tuce je bilo i u istoj ste popili batina. Desila se ispred stadiona ovih Sveda i trajala je mnogo duze od  sekundi kako ti kazes za razliku od devojke koja ju je gledala svojim ocima. Nemam razloga da joj ne verujem...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!