...i mreza puna golova! :D
Forever Ultras bi mogao, kada se odmori od puta, ( videla sam ga na tribini :) ) da napise neki opsirniji izvestaj sa ove tekme. Moji utisci su pozitivni. I pored nepazljivo odgledane utakmice ( iz opravdanih razloga :D ), ne mogu da se otmem utisku da su novajlije ( Djordjic, Muslin...?), pravo osvezenje...ocekujem sjajnu sezonu. :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Stvarno dolazak ovih novajlija je pun pogodak.Sto se tice prvenstva mislim da nam dupla kruna ne gine.
Inace ova tekma je bila odlicna, a izveli smo maltene rezervu.
:ruke
Koji rezultat prognozirate protiv Olimpiakosa?

Pozdrav svima,
Nakon samo 12 sati voznje prethodnog dana i povrat ka iz Albanije iliti sa KosovE, (ranije se to zvala Crna Gora), kada sam cuo da se predstavlja novi tim, morao sam da vidim na sta lice ove novajlije.

Utakmica je pocela u 18h a ona mala tribinica je bila pre mala da primi sve zainteresovane i pored karte od 100 din koju su naplacivali optimistima koji su pristali da im je plate. Bila je komplet stariji ekipa, uglavnom iz Mirijeva i nekolicina nekih klinaca na sdrugom delu tribine koja su imala majce Hajduk Lion, ali nisu imali nesto motiva da navijaju.

Navijacki utakmica je bila totalno nezanimljiva ako izuzmemo Bogicevicevog rodjaka koji je za njega navijao celu tekmu.  :o

Fudbal je ono sto je bilo i interesantno na ovoj utakmici. Ono sto je bitno istaci u vezi ove utakmice jeste Bojan Djordjic. Ja takvu igru dugo nisam video ovde, jos od one generacije koja je uzela sve, tako talentovanog igraca nismo imali. Veci potencijal ima, po meni, i od Dekija Stankovica... Videcete, bicemo prvaci ove sezone!

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

JA SAM IZGLEDA BIO OPTIMISTA (STOSE TICE PLACANJA KARTE )ALI SE STVARNO
NISAM POKAJAO.MOMCI SU ME VISE NEGO ZADOVOLJILI
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Daj FU nemoj mi reci da si od svih ljudi ti poceo da verujes u Dzajine price o sampionima i ku*ac palac?

Kakav bre ljudi Djordjic? Haha pa decko je na poajmici i cim odigra dobro ode on mozda vec na polu-sezoni. Zao mi je ali ovoj upravi ne verujem vise bas nista.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!