Novi Adidas dresovi, model "Red Star Belgrade jersey" satkan od klima-lajt materijala specijalno dizajniranog za Crvenu Zvezdu, bice "novo odelo" tima sa "Marakane" u sezoni 2003/2004. Replike nece postojati, u svim prodajnim mestima Adidasa kupovace se originali poput onih u kojima ce igraci nastupati na zvanicnim utakmicama, sto je bio dovoljan razlog da stotine zainteresovanih u redu cekaju na okupljanje "crveno-belih" koji su ovoga puta na pravi nacin igrali na poziciji - promotera.

Svecanoj promociji je prisustvovao kompletan igracki kadar naseg najtrofejnijeg fudbalskog kluba zajedno sa strucnim stabom, a desetine okupljenih navijaca u strogom centru naseg glavnog grada je iskoristilo svoju priliku za prikupljanje autograma ili fotografisanje sa mladim idolima koji nisu zeleli da im ostanu duzni ni jednog trena. Sve je podsecalo na dane sa pocetka 90-ih kada je i samo pojavljivanje igraca Zvezde na ulicama Beograda izazivalo veliku paznju, s tim sto su ovoga puta "crveno-beli" i skoro citav Trg Republike obojili u boje kluba za kog nastupaju.

Opsriniju pricu o promociji, pripremama koje su na izmaku, utiscima Bojana Djordjica o novom klubu, Branka Boskovica o nastavku karijere, Nikole Zigica o golgeterskom ucinku u Sloveniji, Slavoljuba Muslina i Nenada Stojanovica o zelji Splicana da upravo bivseg napadaca Leotara vide u Hajduku, kao i vidjenje nove sezone iz ugla reprezentativaca Nenada Kovacevica i kapitena Crvene Zvezde Nemanje Vidica mozete pronaci na nasoj strani za clanove.



kad bude neka slika nek' stavi k'o ima

pozdrav

izgleda ce opet da lepe krpe od imena, brojeva i reklama


Sto je najinteresantnije,prugaste dresove cemo nositi samo na "Mari",a na gostovanjima plave i bele.Eto nekih novina,samo se nadam da nece opet biti onog gadnog lepljenja!

Quote from: "Djole"a na gostovanjima plave i bele

pa ki dinamo?!?!?!

BBBBUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAHHHH  :D
lavo more zna, da ga volin ja ...

Meni je bas ok Plavo Bela verzija Kappinog dresa. Imam ga, pa me cak jos uvek likovi pitaju koji je to tim :)

Bas me zanima kako ce izgledati ti plavi dresovi. Ovi nisu losi.


Kako kenjaju po medijima o ovim dresovima, to je cudo jedno:
"zvezda u top klasi timova", "zvezda u drustvu reala, milana, ajaxa" i sl.
Bas me zanima od koga poticu takve gluposti, da l' od ovog slepca iz marketinga ili...?
Kazu jedino ce zvezda da ima ovakve dresove. Pa nece valjda real da uzme crveno bele prugaste sa zvezdinim grbom :).
Gledam dresove za novu sezonu tih gore pomenutih velikih klubova i vidim da su svi isti model, nismo valjda mi toliko dobri pa da imamo posebne. Bice da je suprotno.









mnogo sam se iznervirao.

Mene na ovim nasim nervira sto nema tri "strajpa" na ramenima. Kakvi su to adidas dresovi bez njih...?

Nemam vremena da citam i provaljujem sta je cocpcrimi pisao, t.j. da li si bio sarkastican, zato sto meni ubedljivo najbolje dresove ima Newcastle, pogresnih boja, ali do jaja dresovi. Znao sam da kaskamo dve godine za osatlim. Jednom nam je upalilo zato sto su oni Kappa dresovi bili fenomenalni. Lepsa je kombinacija sa vise belog u Adidasu.

1000 put ovi nasi nemaju blage veze sa marketingom, to vec boli koliko su glupi. Zvezda bi morala da uzima strasne pare na dresovima i majcama. Onaj shop na Mari je uzasan, a efikasnost je nula.

Adidas dresovi su bili u fazonu sredinom i krajem '90-ih (tehno). Onda su "in" bili kappa dresovi, a sad je definitivno najgotivnija Puma. Zvezda je igrala u Puma dresovima pre Barija, kao i u finalu (Puma VS Adidas-OM). Mislm da ne bi bilo tesko uzeti ih opet. Uski su ali ne previse kao Kappa i i maju onu gotivnu kragnu - asimetricnu. No sta znaju dzukci iz marketinga, da im nisu rekli 100 puta i sad bi nosili bele carape.

Brzi, ma kakav Dinamo...
Plava je srpska boja, a meni licno se svidaju plavi Zvezdini dresovi.
Jedan od prvih barjaka koji su bili obele
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Ne znam da li ste provalili, ali mi cemo imati 3 garniture dresova, ako je verovati novinarima: crveno-bela, bela i plava, znaci ne plavo-bela. Sutra protiv Olimpijakosa cemo imati zvanicnu promociju jedne od ove dve garniture posto i Olimpijakos igra u crveno-belom. Pretpostavljam da ce to ipak biti plava garnitura, lakse je za razlikovanje.
I meni se svidja sto nema onih strafti po rukavima, vec su crveni sa adidas znakom, sltko izgleda. Ni sorcevi nisu losi.
..baklje gore, pesma cigana...

capocrimi izgleda nije bio sarkastican, mada i ja mora da kazem da newcastleovi nisu losi.
mozda da je preko ramena isto crno...

kiki, na delije.net rece da si videla sortseve i da imaju kao tri linije al' od pola pa nadole. Da nisu mozda to isti oni protiv fenera prosle godine u ovo vreme (nisam mog'o da nadjem fotku na netu ali sam zato otkrio da u Istanbulu postoji Belgrade forest :))

Sto se rezervnih dresova tice, moja pretpostavka je da su to ovi sa grupne fotografije sto nosi strucni stab (znam iz iskustva kad smo imali hummel isto su se tako slikali). Iako bi to bilo jadno jer su u njima vec igrali prosle godine u kupu protiv dvora a i hrvatska rukometna reprezentacija ima takve iste.

UltrasLondon, tesko da bismo bolje prosli sa bilo kojim drugim proizvodjacem opreme sem mozda nekim malim kom bismo eventualno bili glavna ekipa (NAAI ili daCAPO za kog se uzgred prica da je prisivao kragne na ovim prosle godine)
te puma sa asimetricnom kragnom sto si pomenuo, to prvo nosi lazio i italijanska reprezentacija a ostali ako budu dobri dogodine. Isto rade i kappa i lotto nekada sa juveom a sada sa romom

ono sto me najvise nervira (da zanemarimo dizajn) je sto retko igramo u crvenim sortsevima i stucnama, al' jebiga ekonom je zakon.

pozdrav od fanatika za dresove :)

Renegade znam da prvo nose Zabari, tako je za sve, ali je poenta da je Puma "IN" a Adidas ne. Npr. kad smo uzeli Kappa dresove dobili smo stare Juveove i bili su i ostali najbolji nasi dresovi. Sad bi dobili (da smo Puma) dresove koji su jako slicni zabarskim novim, a nosili su ih Poljaci na SP. Sve je stvar ukusa, ali ipak  ne trebha zaostajati. Cuti mogli smo da uzmemo Reebok...

Mi smo UVEK imali rezervne plave, kao 3 ili 4 dresove. U njima igramo u NS, posto ne mozemo niti u belim, a ni u crvenim.

Najjaci fazon bi bio da u ovo doba retro mode uzmemo Admiral dresove sa dve debele pruge i dve tanke sa strane koje je Zvezda nosila jako davno.

cool su ti admiral, bas sad gledam neke fotografije, mada ni grb nismo imali. Je l' postoji taj admiral nesto nisam video neki klub da ima te dresove.

Kad vec pricamo o proslosti da pomenem da smo nekada igrali u umbro dresovima i adidas sortsevima u isto vreme  :rofl

te sto kazes stare juveove, mozda su najbolji bili ali nosili smo ih 3 (tri !) godine, sto dovoljno govori da nas svi jebavaju.

oni puma sa reklamom kristal zajecar su dobri osamdesetih, na istoj slichici djoka bomba i ranko djordjic :), mada su to druga vremena. cela liga ili puma ili adidas ili kombinat sport nema cetvrto, a sad katastrofa.

verovatno na ove puma mislis

Da super je taj Puma.

Meni se ne dopada da se dresovi menjaju svake godine. Znam da je zbog para, ali u sustini nema svrhe.

Renegade, zar ti zaista mislis da se secam koje sorceve smo nosili protiv Fenera :rofl ? Ovi koje sam ja videla su crveni, strafte idu od gore do sredine i imaju mali adidas znak (na jednoj nogavici sigurno, ne znam da li i na drugoj). Meni ne izgledaju lose.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "kiki"Renegade, zar ti zaista mislis da se secam koje sorceve smo nosili protiv Fenera :rofl ? Ovi koje sam ja videla su crveni, strafte idu od gore do sredine i imaju mali adidas znak (na jednoj nogavici sigurno, ne znam da li i na drugoj). Meni ne izgledaju lose.

Pa dobro, ima valjda neko lud ko ja da zna za svaku utakmicu u cemu smo igrali :)

ako idu strafte od gore onda nisu kao protiv fenera, tad su strafte isle od pola nadole.
kol'ko vidim u sportu protiv hajduka u starim dresovima? 'bem ti klub

pozdrav

Meni je ipak najbolje resenje da su pruge malo deblje. Na ovim nasim sabanima dresovi deluju lose, sem na Stojanovicu, ali nama malo bolje gradjenima lepse bi stojali, a i izgledali takvi dresovi :D . Svejedno, marketingu jos jedan crveni, jer sam bar ja ocekivao mnogo bolje i lepse. O originalnosti nema ni govora.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Dresovi i nisu toliko losi mada mislim da su nam veoma baksuzni,i kao sto vecina vas misli najjaci su bili i ostali kapa dresovi a i ostala prateca kapa oprema za trening,npr. one teget majce sa dugackim rukavima sto su i golmani nosili kao dresove na tekmama.Krivo mi je sto je talibanija sad uzela da im kapa bude sponzor...kao da su nam oteli nesto nase.A i bolje su nam stajali dresovi koji su imali deblje pruge na sebi a ne ovako tanke.Al sta je tu je valjda ce nam adidas dresovi doneti barem malo proslogodisnje slave koju je imao Milano ili mozda Real.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org