Naime,posle svih onih desavanja u Kranju (citaj:posle akcije OB),cesto sam svracao na forume navijackih grupa iz bivse YU u nameri da vidim kako oni reaguju i komentarisu sva ta desavanja.I primetio sam da se (na npr.torcinom forumu)  sve vise pojavljuju siptari (citaj:ima ih u pozamasnom broju) koji se klanjaju hrvatima a posebno torci.Takodje primetno je to da siptari malo 'grese u padezi' pa bih preporucio hrvatima da zasucu rukave ne bi li naucili siptare srpskom jeziku.

PS.Da li je na pomolu neko ujedinjenje navijackih grupa (iz jugo-istocne Srbije i hrvatske) i ako jeste kako to grobari dozvoljavaju? :rofl

hehe ma to su Grobari samo samo se prave da su siptari. A i isto ti to dodje grobar = siptar  :lol:,

Ozbiljno sad, stvarno ima podosta siptara koji navijaju i za Pristinu ili Trepcu i za Hajduk  :zbunjen
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

nabijen ih sve na kurac-KRATKO I JASNO

Quote from: "south fanatic"nabijen ih sve na ku*ac-KRATKO I JASNO

Alo,lakse malo sa vasim torcidasima!!


Quote from: "south fanatic"kao

Hrvati i Muslimani su se uvek lizali kad je u pitanju rivalstvo sa nama. Nisam znao da su im i Siptari jos potrebni.

Sucidar mogao bi da oladi

ja san oladen usprkos +35 jer mi imamo more :rofl ....

zajeba san se mislia san da je everlast  zakljucia da san ja grobar pa njegov post po toj pretpostavci ima smisla jer je poznato kako su grobari docekivali torcu.znate onu

E pa mi NEMAMO (nocne :D ) more, ali zato IMAMO MORNARE!!!  :finger  :prst   :motor
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

ma jebes siptare... uvlace se na forum i deru se da naviaju za ajduka i da nam se dive
pa odma o politici   :batine

lice komplekse; a kod nas i' svak mrzi (da ste vidili neki dan paradoxa na chatu)  :finger

ipak je bolje kad dode neki srbin i postavi neku sliku od neki beogradski picoka
:jebanje
lavo more zna, da ga volin ja ...