Neznam da li ste videli ovo pre ali mislim da vredi pogledati.

http://galeb.etf.bg.ac.yu/~milers/alexa/tucha_u_kranju.WMV

Kiza je napiso' da je "Beli" musliman i svilketov telohranitelj. Negde je neki OB napisao da je taj tip Srbin i izbacivac u nekoj diskoteci u SLO. Ja bi voleo da je u pitanju ova druga opcija.

Ja bi volo'o da me zabole ko je "beli" i da se racuna "nabod" i "lasta" na tintaru :D

Upravo tako, samo se lasta ocenjuje i samo je ona bitna...  :boks

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Taj u beloj majici je Srbin 100%. Jedino ustase i balije kazu da je on balija.

Lik u beloj majici i onaj skroz celavi mali desno u sivoj majici bez rukava(malo se ga vidi na snimci, vise na fotkama)
su mi ortaci + jos dvojica koja se i ne vide bash na snimku ali su se rokali i oni  1000% su SRBI! Pusti ustashe neka se tese tim, da je B... musliman i nije niciji telohranitelj ni ministra Tadica niti Svilanovica. B... radi u jednom nasem klubu u LJ na vratima a zajedno sa ostalom cetvoricom ortaka koliko jih je bilo na toj VIP tribini imaju svoj klub kik boks u Ljubljani!
Inace momci su obicni simpatizeri-navijaci repke, a prate i ZVEZDU kad god igra u Sloveniji, zesci momci nema sta!!! ;pljuga
Popili smo pice sutradan u tom klubu u LJ! :flasa  ;pivo

Quote from: "Forever Ultras"Upravo tako, samo se lasta ocenjuje i samo je ona bitna...  :boks

poz,
budimir

ali jedna lasta ne cini prolece

ili
one swallow no magic  spell spring  :zbunjen

Bas lepo sto si se javio, ajde resi nam misteriju gde su bili Ortodox Boysi tih dana i sta ste radili na dan utakmice, svasta se prica a svi bi boleli da cujemo vasu verziju... :) t.j. sta je stvarno bilo tamo tih dana nakon uzimanja zastava.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "UltrasLondon"

ali jedna lasta ne cini prolece

ili
one swallow no magic  spell spring  :zbunjen


Ili Una hirunda non facit ver! (na latinskom! :D )
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА