"Jel nas cujete, vi ste misevi mali, jel nas cujete "

:rofl

Get lost, biC!

Vi ste nasi nus prodkuti i sta ti jos nije jasno?

p.s. videste li kako ih nasi novinari iznabadase!?

prema mojin informacijama ono nisu bili novinari vec grobari(njih je bilo gori) tj. navijaci SICG ali ih organizatori nisu imali di smistit pa ih stavili u lo

Na slikama se vidi da su Boysi popili od "novinara" a bilo je i lepih umetnickih skokova na glavu - ali ne u zenba :boks
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


di su hrabri ortodoxi bili!? lako je terorizirat raznorazne indijance,pa posli stavit slike na net, pa zadiviti 'bg centralu', a sad? kako ka

Evo ovako

Ja sam bio u Kranju , i od pola 4 pa sve od kraja nisam mogao da udjem na bazen !
Moja tri ortaka i ja smo dosli u Kranj ujutru i uzeli karte od nekog lika koje je tamo radio posto blagajna je bila zatvorena , otvara se u 1! Uzeli smo karte za 5.000 tolara ili 25

Dobar ti je izvestaj! Odakle si krenuo ? Vidim snasao si se za vize :) Meni nije jasno kako Hrvati dobiju 2 tribine a mi samo novinarsku lozu. Da smo barem mi dobili onu malu tribinu onda bi bar moglo da se navija i stigla bi ta dva autobusa.

Nego juce su mi uhapsili jednog ortaka (koji nije bio samnom), dobio je 25 dana u padinskoj skeli. Medjutim sudija je nezadovoljan , jer po zakonu zeli da ga zadrzi 60 dana, medjutim videcemo.

Ludak je priznao da je gadjao ciglom, a da nije mozda bi ga pustili.

e ovako kizo
ja imam EU vizu , znaci taj fazon. A sto se tice podela tribina , ja sam mislio da ce biti srednja za ljubitelje vaterpola a gornja i donja za navijace. Medjutim kad smo dosli na na ulaz na nasu tribinu gde je stajao natpis ,,serbia and montenegro '' iza ograde tip nam je rekao da smo mi ovde a da tamo su hrvati !!!!! pazi ti to !!!! znaci , skoro ceo bazen za hrvate !!!!   na nasoj tribinici su posle bili , ja mislim vaterpolisti rusije i madjarske ! btw to je tribina pored semafora ! Uglavnom ko je uspeo da se ubaci u lozu sa nasima , svaka mu cast !

Evo jedan zanimljiv tekst,iz nasih novina:
U jednom trenutku, po

Evo vam jos nekih informacija koje sam sinoc cuo od vaterpolista!

Slovenci nisu pustili dva busa navijaca da udju u Sloveniju, vecu grupu navijaca (SiCG) koji su organizovano isli prema bazenu slovenci sprecili da dodju na tekmu uz asistenciju nekih njihovih specijalaca.

Decko koji je pao sa tribine, koliko sam cuo od nekih Hrvata je Hrvat, pao je na glavu odozgo ali koliko sam video na snimku SOS-a bio pri svesti i pomagali su doktori nase ekipe.

Lik koji je na tribini oborio dvojicu navijaca Hrvatske nije nikakav telohranitelj, to je covek koji zivi u Slo, velika prednost mu je bila sto trenira ful kontakt!

Prema svedocenju nasih vaterpolista, na novinarskoj tribini nije bilo nasih navijaca, bili su novinari, roditelji i prijatelji vaterpolista, ministar Tadic, ministar ino poslova Svilanovic (verovatno sa njima i telohranitelji), kosarkas Varda (sa kojim je i dosao onaj ful kontakt lik).

Eto to je sto sam cuo, ako oni lazu (vaterpolisti), a ne vidim razlog, onda i ja lazem vas.
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Sad je sve proslo, Oluja je zavrsila i Slovenski Srbi mogu izaci iz svojih sklonista.

Izvjestaji su postavljeni na siteovima, palo je puno dresova salova  a i mnogi ce duze vrijeme jesti na slamku samo tekucu hranu.

Najljepse je od svega vidjeti kako se Srbogorci opravdavaju, pa nismo mi za reprezentaciju, pa trebaju nam vize pa ovo pa ono.

A istina je da su po ko zna koji put pokazali da samo pricaju a kad je frka onda se uvijek nadje neki razlog da se ne dodje. Misevi.

Divno vece u Kranju, a jos divnije je citati ova opravdavanja i tumacenja dogadjaja.
Pa, eto niste tukli navijace, nije to prva ekipa itd...  ( i ne mozes kad su se zavukli u rupe )
Jos jedan konacan pozdrav onima s kojima smo vladali Kranjem tu vece.
Divno je sto Hrvati imaju kult reprezentacije i prate je gdje god da igra.
Mozda ce to raditi i Srbogorci jednom kada dobiju drzavu.

Ja jesam poznat na ovom forumu kao najtolerantniji prema svim drugim navijacima, ali Kizo, udeli mu u usta jednu bananu da zacuti...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!


Sucidar-fanatic,rekao sam ti da cu dati svoj sud kada se uputim u citavu stvar.Evo,posle pogledanog snimka,citanja postova od momaka iz vase ekipe koji su bili gore i stvarno realno pisu i gomile novinskih izvestaja,moj komentar je TRESLA SE GORA,RODIO SE MIS.

Po gradu ste tukli obicne ljude,simpatizere,nesto kao ludovali dok vas murija nije rasterala,a oni BBB koji su usli u lozu,dobili su samo tako(po recima vasih,ovo ja ne izmisljam sada).Nista novo,znao sam sve ovo i da se ne informisem dodatno,to sam ti i napisao jos ranije:i da cete tuci "alealestine",i da nikoga od nasih nece ni biti(od prvih ekipa,zbog opstepoznatog stava o repki),i da ce gomila vasih indijanaca likovati kao ovi chobani koji su se u par poslednjih dana namnozili na forumu,a sveukupno nemaju ni tri utakmice u zivotu(pri tom ne mislim na tebe).

Sve u svemu,napravili ste nerede,tukli ste po gradu indijance,zene i decu,(odnos snaga 50-1).Samo da te podsetim nesto:kad su OB onom nesrecniku Milicu i onom drugom uzeli "Brda",nisu ih tukli,iako su mogli da ih odvale,zar ne?Toliko o kodeksima.Susret prvih ekipa je ponovo izostao,tako da ne treba dizati preteranu galamu oko ovoga sto se desilo.

P.S.Napisao si ranije da smo se mogli skupiti i doci,jer smo znali da vi dolazite.Covece,nas interesuje samo Zvezda,nikakve repke,bili smo na F4 u Ljubljani.Zasto se tada niste pojavili vi(iako nemate veze sa Zadrom,znali ste da dolazimo).Svi se nadamo da cemo bar u fudbalu kad-tad da naletimo na neki vas tim,pa eto prilike za vatreni susret.Do tada,muci :D


Ne dodje Tima da prica sta se radi po pitanju podrske reprezentaciji,vec se neke stvari izvode po logici.Ja licno(znaci,moje licno misljenje,a znam da ih na Severu ima jos gomila) ovu reprezentaciju ne osecam kao svoju.Kazes,dobili smo Srbiju.Dobili smo Srbiju & Crnu Goru,himna je i dalje "Hej,sloveni",zastava nije nasa,i kako ti od mene ocekujes sada da ja podrzavam tu reprezentaciju?Naravno da mi je drago kad dobijemo vas,ali me boli uvo za samu repku.

I ko sto ti kazes da te ne interesuje Zadar,i da nisi dosao u Ljubljanu kad smo mi bili tamo,jer ides na neko gostovanje u nameri da bi i gledao utakmicu,isto tako i ja kazem,koji cu k.... tamo.Niti bi gledao utakmicu,niti me interesuje reprezentacija.Kad se ove stvari u vezi grba,himne,zastave budu promenile,onda reci da smo ispali p....I sam kazes da je po tvojim informacijama trebalo doci oko 200 nasih,ali da nisu dobili vize.I kako sad mi p....?

Bice prilika za nas susret u buducnosti,dace Bog da izvucemo nekog od vasih klubova,onda mozemo da nastavimo ovaj dijalog.Do tada,glupo je preko net-a da se prepucavamo,jos uvek nije doslo do susreta "prvih" ekipa.Kad do toga dodje,onda cemo pricati.

Zaboravih da kazem,i po mojim informacijama je jedan Srbin preminuo posle uboda nozem(doduse,neproverene informacije).Nek mu je laka zemlja,a bice prilika za osvetu...


evo kako su hrvati dobili po picici !
pozdrav nasem srbinu u beloj majici sa tetovkom







:boks  :batine  :boks  :batine  :boks

Alo, usta
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Ustase u evropi vas zovu jos vecim p.ckama nego sto su vas i zvali.
Opasno vam se smeju kao sto sam ja cuo od razlicitih navijaca, ipak tako nesto niste sebi trebali da dozvolite.

KAKVE P.CKE JEBOTE!!!!!!!!!!! :rofl