Quotee sucidar nikad u svojoj povijesti nije izgubia transparent  

"mi smo va
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Red Star MG, igra se finale sa usrasama, spremte se spremte Pravoslavci! Srecan lov!

Quote from: "tovarcic"



:megafon ???, ??????, ?? ????? ?? ???????!!!  :ruke

??? ??? ??? ??????? ?????? ?? ????? ????????? ?? ???? ?? ???????? ???! :finger  

?? ???????? ???? ?????? ??? ??????? ??????? & ?????? ?????... :lol:  

???? ????? ?? ?? ?? ????? ?????? ??? ??, ??? ??? ??? ????? ??????? ???? ?? ?? ???? ??? ??? ? ?????, ??? ???? ???? ????? ?? ????? ????????? ????? ?? ?????? ???????. ??????? ???????? ?????? ?? ??????????, ?????? ??? ??? ??? ???? ???? ????? ???? ???? ????? ???????, ? ?? ?? ?? ?? ?? ????? ?????? ? ?? ?? ????? ?? ???? ??????? ?? ????? ?????? ?? ????? ??????? "???' ???????" ?? ??????? ??????? ??? ?? ?????? ??????? ?????????? ????? ????? ?? ??? ??? ???? ?? ????? ???????.

???? ???? ????, ??? "?????" :) ??????? ?? ??????? ?????? ? "????????-?" ????????? ????? ??????? ?? ???????? ??????. ????? ?? ????! ?? ?? ??????? ?????? ?? ?? ???????? ????????? ? ?????? ????? ? ????????? ?????????. :D  :D  :D  

? ??? ?? ???? ??? ??? ???????? :boks   ?? ????? ????? ???? ???? :) ??? ????????, ??? ??? ???? ???????? :nene   ??? ?? ????? ???! :o  

"South" i sam si svestan da na vaterpolu nije bilo na
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Ej Toni, jesi li siguran da SoFa zna cirilicu? Mislim, zna sve te jezike, ali nisam siguran da je cirilicu zeleo da nauci... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!


ne znan cirilicu(prva generacija koja je nije ucila) mada bi volia i znat,u

Ja bih ti preveo za 10 sekundi ali si bio bezobrazan kad si pisao da bi onoj ribi sprzio facu bakljom. Ja bih radije nekoj hrvatici dao da mi popusi ... jebote zar te nije sramota da recimo bijes zene, a kamo da joj bakljom sprzis facu... na sta si spao.  :zbunjen

Quote from: "KizaLion"Ja bih radije nekoj hrvatici dao da mi popusi ... jebote zar te nije sramota da recimo bijes zene, a kamo da joj bakljom sprzis facu...

bas tako; sramotno je i ono 30 na jednog, pa ubise covika....

sramota je i 10 na dva, mada su zastave u igri...

mi nismo bili u ljubljani, zato jer nepratimo zadar (pa koliko tornado navija za ajduka)...

ka ca vi niste dolazili u kranj, da gledate repku, ca 110% razumin...

zivi bili pa vidili ....  ipak, oboje igramo kup uefa!
lavo more zna, da ga volin ja ...

Quote from: "Brzi"ipak, oboje igramo kup uefa!
Pa sta s tim??? :o
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Nema nikakve sanse da zaigramo... to su male sanse... ako bude nesto bice da cemo se posteno nagazit... a do tada, pricacemo kad nas izvuku.

Posto su ostali naslovi na temu tuce u Kranju/lozi zakljucani, reko' ajde da ovde postavim video sa tuce u lozi, tuce u kojoj je po picki dobila prva ekipa bbb, jebeno po picki dobila :jebanje

http://galeb.etf.bg.ac.yu/~milers/alexa/

Modro- probjedljeli djecaci

namigivanje

p.s. ovo je (remek)delo gogilija ...

Posto sam link postavio pre nego sto sam ga odgledao, samo par komentara;

pa konjusarima bi najbolje bilo da se nigde i nikad vise ne pojavljuju nakon ovakve bruke. Vrcali su na sve strane, a tu je lasta onog konjusara koji se rasuo na beton nakno treceg nokauta :lol:  :batine

p.s. hrvati su, naravno, oni koji gadjaju stolicama i , opet naravno, oni koji padaju ko ... ko govna. pa ovo je sou.

bbb, torca, armada & cigani, grobari, uf ahahahah u nekoj drugoj dimenziji, eventualno, ne ovde, ne tamo, ne danas, ne sutra.

Gogili...svaka ti bila takva ;pivo  :boks

Onaj nas u beloj majci ne da ume da zavali nego je to prosto neprijatno. Cuti ako nam dodju u Beograd na cibonu ima da bude yebenno, cuvajte se :rofl

Onolika masa od ljudine,a takva vrhunska tehnika :batine ... e tako se to radi Srbi :ruke

????? ?? ????????, ? ??? ????? ????? ?? ???????????? ???????????? (?????).

????? ??? ???????? ?? ????, ?????????? ?????.