Tebe boli pad te zastave i sad trazis izgovore, te nosili su je debili te nije pismeno opisan dogadjaj. Pala vam je zastava, grupa vam je u losem stanju. Mi radimo suprotno od vas, vi opisete pad transparenta i slike nikad niko ne vidi(jer se nista nije ni desilo), mi otmemo zastave i posaljemo vam slike. Mislim da je nas pristup malkice ozbiljniji.

naravno da mi nije svejedno, ali napasti takav duo i uzeti im zastavu ba

Jos je manje junacno predati zastave. Vi da ste mogli da sastavite bolju ekipu poslali biste je u SLO. To ti je kao trka spermatozoida, najbolji ide dalje, ovo su vasa dva najbolja pulena. Necu da se ponavljam ali oni su vasa slika i prilika.


" "Medju malobrojnim gledaocima koji su prisustvovali jucerasnjem treningu nase reprezentacije nasao se i jedan hrvatski navijac, ocigledno zaduzen za kreiranje zapaljive atmosfere uoci eventualnog susreta ovih dveju ekipa. Momak, cije su batinjanje od strane ovdasnjih Srba hrvatski mediji digli na nivo drzavnog problema, najpre je izvestaca iz nase zemlje upozorio na osvetoljubive planove pripradnika Torcide i Bad Blue Boys, ciji se masovan dolazak ocekuje u drugoj fazi takmicenja, a onda je nasim igracima prilikom izlaska sa bazena uputio niz pogrdnih reci, zapretivsi im "klanjem srpskih cigana". Nadajmo se blagovremenoj reakciji organizatora. " "

Ne bi bilo lose kad bi se skupila nasa (srpska) ekipa u nastavku takmicenja, barem oni iz Slovenije, pogotovo ako se tokom prvenstva sretnemo sa hrvatima.

Ziveli

Ne znam gde crpis informacije, ali ako su pravovremene i tacne svaka ti cast.
Koliko ja znam u Vaterpolu su Srbija i Cg kao i Hr prve u svojoj grupi.

Postoji mogucnost da se Srbija i CG sastane sa Hr u finalu. Tad ce biti sranja sigurno, a i zastave ce padati, naravno sa njihove strane.

pa informacije su iz  novina "danas", a ja bas i ne bi bio tako siguran da ce padati samo njihove zastave ako se sretnemo u finalu, jer, u tom slucaju ce biti dosta njihove ekipe iz hr - bbb, torce, armade + njihovi iz Slo. a to nije nikako za potceniti, i nasi OB sigurno ne mogu sami da im se suprotstave, a nasi iz Srbije sigurno nece da idu na vaterpolo.

Poz.

tovarcicu, zao mi je sto te moram malo razocarat (a mozda i nije), ali zastava koju su vam klepili ob nije ta sa slike koju si ti postirao, znaci ta dvojica huligana je nisu izgubila. drugi su imali cast da je predaju

ako nisi primjetio zastave su prilicno razlicite....

Noles,nemoj da pises kojekakve gluposti ako ne znas detalje.Ispadas smesan,a samim tim i kvalitet topic-a.Zastavu su upravo ta dvojica izgubili,a ta Kranj sto se vidi na slici pripada ekipi koja sedi iznad pomenute dvojice.I kao sto sam napisao na Delije.net forumu,tovari su sami krivi sto su ovoj dvojici degenerika dali tako "jaku" zastavu da nose,to je jedan od dokaza koliko su oni u k....,i koliko kod njih ne postoji nikakva organizacija.Kod njih svako kaci svoje krpe gde stigne,neretko se desi da ekipa iz nekog sela prekaci glavnu zastavu i sl.Zamislite kod nas scenu da neko iz unutrasnjosti dodje i prekaci bez dogovora neku od glavnih zastava?Pogibija u najavi.

Odakle znamo da su bas toj dvojici pale te zastave? Epizoda "juzderic" me je ucinila skepticnim. Mada ako je pala onim debilima to je jos jedan znak njihovog propadanja i njihova sramota jedno je sigurno, zastave su pale a kome su pale to znaju oni koji su ih uzeli i oni kojima su uzete i sta nas boli patka kome su uzete, bregovi su im jedna od jacih ekipa... ma dosta vise o tome, BRAVO ORTHODOX BOYS!!!

Kad bi se igralo sa usrasama bilo bi idealno kad bi se skupila ona ista ekipa koja je bila na Delije-lahor jer bi bilo nevidjeno dobro(znam da vecina ne gotivi repku ali ipak) mada imam poverenja u OB i Srbe u dezeli mogu oni i sami sa "zapadnim susjedom".

nije mi jasno. mislin,mi navijaci skloni smo pricama, povelicavanju nekih dogadaja, cesto i la

Da, vi cesto lazete i "napuhavate", lepo je da si priznao :ruke , na sve tvoje "opaske" naci ces odgovore u mojim prethodnim postovima, vrtimo se u krug kao kakav pokvareni "munjovoz" na kruznim "tracnicama kroz bespuca povijesne zbilje" :rofl
"povijesna zbilja" je: ISPUSILI STE VAZNE ZASTAVE :finger

Tovaru....u kakvom svetu ti zivis???
Pala vam je zastava...to ti je vec jedna bruka,a druga bruka je,sto se daje TAKVA ZASTAVA TAKVIM DEBILIMA!
Jeli je to nas problem ili vas???
I cuo sam se sa momcima iz ekipe,koji su mi potvrdili da su podelili po neki samar i da su zastava i rekviziti padale BEZ TUCE...
A sta se tice "pokrade dresova" od 14-15 godisnjim klincima.....nisam znao,da vam klinci nose XL i XXL-dresove

MISA / RSMG

ORTHODOX BOYS / SEKCIJA MG

Brale, spremaju li se jos kakve akcije? Cuo sam da su svi usrase popizdeli i da je neki idiot upao na trening i da je vikao da se sprema 2 000 usrasa da dodje :rofl
Lovite ih, samarajte ih i saljite nam slike, svi smo uz vas :ruke
ZIVI BILI, SVAKA VAM SE DALA!

Zdravo care!
Mislim,da ovo nije mesto da se raspravlja o akcijama,ali saznaces ,cim se nesto desi  :)  :)  :ruke

Hrcki su uvek bili majstori,sta se tice pricanje gluposti.
Kakve 2000 Hrvata......skidam kapu,ako dolaze njih dvadeset  :D

Imali su dosta puta priliku,da se pokazu i da "razgovramo ljudski"  :batine   :boks  
Uvek se pricalo "Dolazimo,da vas razbijemo i slicne gluposti" a na kraju ni traga ni glasa
Samo da te podsetim na SLO-YU (2001) i na nase GY-gostovanja u LJ,Lasko i Novo Mesto,gde su imali priliku da dodju i da se dokazu,ali  :finger  :finger

Pozdrav

MISA / RSMG

ORTHODOX BOYS - SEKCIJA MG

FINAL FOUR GY-LIGE u Ljubljani
cetvrtak, 03.IV.2003
KK C. Zvezda - KK Zadar
nesto pred pocetak utakmice


"...NEMOZEMO VIROVAT DA STE CETNICI, POKAZI TE NAM OSOBNE... "
reakcija grupe navijaca Zadra na prozivke dvojce (!!!) Cigana !!!

Sta treba vise reci ....
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

PSIHOPAT:

:lol:  :lol:  NO COMMENT   :rofl  :rofl

???? ?? ??????,?? ?? ?? ?? ????? ??? ???????? ???? ???? ;pivo

zanimljivo kako svi indijanci ode pametuju(cast iznimkama) oko zastave i seru ne

Hvala na komplimentu, South, ta prica oko zastava je vec hiljadu putu ispricana, :) barem kada sam ja u pitanju. Meni je neshvatljivo da onakva dva papana nose jednu poznatu zastavu Torcide, ali sve je moguce, imali smo i mi svojih gafova. Inace, ajde lepo ispricaj ekipi ovde za vasu novu bruku i transparent 1950 koje je zavrsio kod BBB? :)  ;pljuga  :o

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!