Ako je torcidina prica o ukradenim ciganskim zastavam biloa laz - a uverili smo se da jeste, prica ljubljanskih cigana definitivno niej laz! Svaka cast momci!






p.s. ima li kraja torcinoj bruki ...

Svaka cast za Ortodox Boyse!  :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

:jebanje         svaka cast majstori!!!


STADION PUN U DIMU SVE...

To se ceni. Evo juce sam prvi put cuo za tu pricu i evo slika vec danas, alal vera  :ruke
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...


Extra!!!
:ruke  :ruke  :ruke
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]


TORCIDA BRDA im nije udarni transparent, ali su ipak odlicne akcije, odlicna "berba" zastava, s zeljom da ih ubuduce bude jos vise !!!

Evropski sampionat potrajace jos par dana, tako da ima jos puno zastava u "opticaju"!  :lol:  :jebanje

A toliko su se przili na one Juzdericeve lazi da mi je jako drago sto se to njima desilo od svih ostalih Cro grupa... :) Morao sam da obidjem sve forume i da postiram oko toga, prosto je bilo jace od mene. :)

Na Torcidinom forumu su zakljucali topic na tu temu, ali je procurelo da je to zastava mladje ekipe sa brda, inace hool ekipe... :)


poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

ja znam za tu pricu da su kao torce skinuli neke nasa transparente i to kao od delija iz banja luke ali od tih transparenata nista nije ni bilo, mislim patka zesca!
ali ovo je za 5 !

:jebanje  :jebanje  :jebanje  :jebanje  :jebanje  :jebanje  :jebanje  :jebanje

:ruke  :ruke  :ruke  :batine  :D  ;pljuga

Jedan veliki RESPEKT za OB i svaka cast nema sta. Ajmo svi samo tako dalje. :ruke  :ruke

:ruke  :ruke Svaka cast momcima iz Ljubljane. :ruke  :ruke
:jebanje Marjane, Marjane... :jebanje
:)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)
:finger   Na
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Svaka cats momci..... :batine  :jebanje  :jebanje  :jebanje  :jebanje  :boks  :finger
ever  je  Srbija

Za ona dobra dobra dobra stara vremena


JOS UVEK NAJJACI
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Svaka cast OB.  :D  :D  :D

TOVARI JUZDERIC JE VASA REALNOST!



evo, ovoj ste dvojici hooligana uzeli transparent...mnogo smo jaki.hehe.

Kakva ste vi grupa kad vam ti debili nose zastave(ako su njima stvarno uzete)? Sto se mene tice to su vam dva najveca huligana u "skupini" i oslikavaju torcidu na najbolji nacin. Zamislite se nad sobom.


Detalji su jezivo slicni juzdericevim izgovorima i ne opravdavaju vas. Ponavljam kakva ste vi grupa kad vam zastave tako padaju?