Evo jos malo pa ce biti 3 nedelje otkako smo bili u Odenseu.Dosta se pricalo o desavanjima gore ali mislim da smo malo zaboravili na nase drugove, koji came u zatvoru.Mislim znam, da ne mozemo, mnogo sta da uradimo ali bi bio red da ih se bar setimo, tako da ako neko ima neke informacije sta se desava sa njima, neka to objavi.Nekima ce cak posle jednomesecnog pritvora i da sude a da u stvari nista nisu uradili...Daleko je Danska i mogu da zamislim kako je tesko, niti znas jezik :evil: niti nista. A moglo je biti puno vise uhapsenih :!: No nadam se da ce sto pre da ih puste.

Evo malo Podrske

:megafon  Ne daj te se momci  :ruke
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Munja,odgovorio sam vec na delije.net forumu.

Mrzi me ponovo da pisem,uglavnom svi su "relativno" OK.

cazzo ide u odense sutra(utorak u 18 casova)u poseti.
toliko za sada

Jackass nemas frke.Postavio sam topik na oba foruma, jer svaki ima neku svoju forum ekipu. Princip vise glava vise zna :) .Samo sam hteo da vidim kakva je situacija sa drugovima.I znam da uvek ima nekog da pomogne i da se nesto desava. Hvala na info i normalno ne treba sa detaljima i siru javnost ako nije potrebno. Pozdrav

Cazzo, pozdravi momke iz UK. Stvarno je sramota, pogotovo ako im produze pritvor. Bas bih voleo da vidim da li bi isto postupali i sa engleskim govnima. Samo da sve brzo prodje i da se oni vrate kucama.

Pozdrav
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Munjo,jel si dolazio i ti sa G, i B. sa kombijem za Hamburg?

Quote from: "Jackass"Munjo,jel si dolazio i ti sa G, i B. sa kombijem za Hamburg?
Da bio sam! Javi mi na pm da li si ti bio sa nama u privremenoj bazi u H.
pozdrav

juce je i pala osuda:

neko:30 dana
par njih:40 dana
i koliko znam trojica:3 meseca :bes

MNOGO, KEVU IM 'EBEM DANSKU! :bes

Zna li neko jel se u prostorijama navijaca jos sakuplja kinta, kako je regulisano to oko advokata i slicno... mozda da angazujemo nekog dobrog da im izdejstvuje azil gore, da uletimo klizeci dancima kao Najdoski???

----------------------------------------------------------------------------------------

NE POSUSTAJTE,
NE POSUSTAJTE,
NE POSUSTAJTE...
SVE DO POBEDE!