Quote from: "Djole"
Quote from: "Gaga"Budimo realni, jedino mi se odbrana "svidjala" kako je igrala, izuzetno slab tim mozda u zadnjih 15-20 god nismo imali slabiji tim. U onaj od prosle godine sam imao vise poverenje videlo se da igraju setite se kijeva i lacija. Hvali nam neko da dodaje lopte nema takvog ...
Slabo izdanje zvezde ... i da prodju dalje, nece biti dobro, neplasi mene rezultat vec primetna slaba igra ( neukomponovanost he ... pa oni vec 3godine imaju igrace ne starije od 80-tog goista) ...
Da te volim i da te bodrim i da ti zivot poklanjam ,,,,

Gaga,stanam vredi sjajna igra protiv Lacia,kad smo spusili u dva meca!
Odigrali smo kao lacio prtiv nas,cak mozda i malo bolje,efikasnije!
Manite se ljudi tog umiranja u lepoti igramo na rezultat kao i cela Evropa!

Ne razumes, nasa igra nije dobra da bi imala i lepotu nego je slaba o tome i pricam
Lepota je odavno isparila, mozemo da se tesimo i da kazemo 2:2 (kom je tako lakse) je dovoljo da prodjemo u sledece kolo i da prodjemo sa ovakvom igrom slaba vajda

Quote from: "DelijaHH"Cao momci,



Inace, zelim da pozdravim tipa iz Londona, Stockholma, Red Delija iz Enschede, Deliju iz Z
VANTi STELLa ROSSa!!!

Lepo sam ja rekao da su ovi preko,patriotska grobarska stoka neopevana (ne svi,cast pravim pojedincima, pogotovo pozdrav za OB i UK,svaka cast momci,stvorili ste mnogo jaku ekipu!, kao i mnogim drugim tvrdokornim ciganima).Seljacine...   :bes

a ja momci ;pljuga i ako sam u danskoj?ja sam crna ovca medju ovim seljacima iz danske :rofl
barem ja tako mislim

aauuuuuuuuuuuu Delije......bakljada na utakmicu je bila za desetku, ono pravo navijanje je tek krenulo u drugo poluvreme kad smo se preselili gore na kop tribine i kad su se smirili oni jugosloveni sto upravo neznaju sto je Crvena Zvezda i kako se treba navijati.......pozdravljam sve Delije koji su pre tekme u centar Odensea napravili atmosferu, tako da nas danci brzo ne zaborave ...pozdrav DELIJE AMSTERDAM...nek sledece gostovanje bude jos bolje!!
--ZVEZDO ZNAJ DA LUDO VOLIM TE---

Po drugi put je uhapsen UK  (prvo Slovenija pa sad  i Danska). Nadam se da ce ga ubrzo pustiti, metar dana je stvarno velika zajebancija  :(

Sa foruma nije niko drugi uhapsen koliko ja znam.

u jebenim novinama pise da je od osmoro pohapsenih 5 iz Norveske, i po jedan iz Svajcarske, Engleske i Bg...i ja sam cula ovu pricu sto prica uk da su neki hapseni pa pustani pa opet hapseni...jebena EU, kroz sve zemlje u pandurskoj pratnji? :(

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Poslednja vest:
Kako B92 saznaje u gradskom SUP-u,privedena su 2 navijaca Crvene Zvezde zbog incidenta kojim je prekinuta konferencija za stampu selektora Ilije Petkovica posle utakmice SCG-italija.
Dvojica neimenovanih navijaca privedeni su po dolasku iz danske,uz obrazlozenje da se nisu odazvali na informativni razgovor.

Hajka se nastavlja...

Ispadi koje su navijaci Zvezde napravili u Danskoj prevazi
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Ko nije gledao tekmu ili zeli jos jednom da vidi bakladu i fajtove,uzalud se nada... :lol:

Salim se,iseckao sam sa prnosa tekme najzanimljivije trenutke na tribinama i ispod njih! ;pljuga

video

Da naglasim  :megafon  :megafon  :megafon bez kodeka nema filma!
---------------------------------------------------------
Bakljada napocetku utakmice

http://www.tribina.co.yu/video/Bakljada.avi - velicina 2.5MB
----------------------------------------------------------------------
Fajt

www.tribina.co.yu/video/Fight1.avi - velicina 480 KB
http://www.tribina.co.yu/video/Fight2.avi - velicina 1.4 MB
http://www.tribina.co.yu/video/Fight3.avi - velicina 856 KB

dobro, dobro. nama je u  zurichu vi

tovarcic,
Poluuspela korepgrafija tesko da postoji. Postoji uspela i neuspela, a meni se cini (po slikama) da je pre ovo drugo.

Tovarcic, cujem na tekmi danas da ste posle duze vremena sreli nas gore, t.j. clanove prve ekipe i da vam se susret nije svideo...  :D

poz,
budimir
p.s. Lokacija: Minhen  :D
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

@ londoner ipak stojim iza ovog 'poluuspjelo' , jebiga ipak smo ti mi nesponzorirani @ fu, cujem i ja ne

Ako, to je najpametnije.... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Nesponzorirani Tovarcicu - kakve to veze ima? Probali ste da dignete koreo i nije islo - gomila seljaka ili sta je bilo ne znam ali nije islo i zdravo, sledeci put bice bolje. Tribina u Cirihu je izmisljena za koreo.
Da li nam je uprava dala pare i za baklje u Danskoj. Da li nam je urava dala imidz tribine? I da ne skrecem sa teme. Mozete samo da sanjate i da zalite sto niko nema malo mozga da organizuje sve kako treba i da i vi imate ok odnos sa njima. Nestaju vam transparenti na svakoj tekmi - nije bitno kako - Svica, 1950 Zan, Brda,... proslo je doba nonsalancije. Sa druge strane ovi iz glavnog grada idu biciklima na tekme  :D  u silnoj zelji da bar u necemu budu originalni.

nema veze, zajebajem :)  (mada...),a ovo oko korea, non

Posle kazne koju nam UEFA odrapi,nisam mogao a da ne napisem i svoje vidjenje stvari i celo gostovanje uopste.Pa onim Dancima nista iako su bili organizatori meca,a mogli smo i top da unesemo da smo imali.No,da krenem redom.

Otisao sam par dana pre tekme u Hamburg kod UK,da bi se i video sa prijateljima iz Beograda i da bi se malo zezali po St.Pauli-ju.Bilo je mnogo dobrog zezanja celi dan,tako da sam neispavan docekao sredu i polazak za Dansku.Morao sam jos da dezuram i sacekam bracu OB iz "dezele",nisam oka sklopio.

Zajedno sa A. i D.(UK) sacekujemo nase Klanovce i sa njima krecemo put Danske.U busu svi nekako pospani,bezvoljni,stizu nam SMS-ovi kako je policija blokirala grad i kako nas cekaju.Bili smo iskusni i nas 32(koliko nas je busem putovalo) izlazimo ranije iz busa(trebalo je i semenke stekovati :rofl  :rofl ) i peske ulazimo u grad.U gradu se nalazimo sa Englezima i Section Poland(pozdrav Z** i R*****) i zaposedamo NAJSKUPLJU kafanu u Odenze-u(ko nema u glavi ima u novcaniku).Tu je vec pocela da se okuplja ekipa cigana iz dijaspore(delija 013,Misa MG i ostala ekipa koju ne poznajem),tako da je i u centru grada priredjen mali spektakl uz sav navijacki repertoar.

U neko dogledno vreme,posle tumaranja gradom u potrazi za strasnim "Odense Casuals",koji imaju i kombi na kojem pise to isto(doduse kombiju su izbusene gume u mastovitoj akciji nase severne brace-dal' je svaler,ili neko drugi,ne znam),krenuli smo ka stadionu.Dodjosmo tamo,u iscekivanju BG ekipe koju su zandari smarali ceo dan i imamo sta da vidimo.Kako koji bus stize,samo izlaze gastosi u Yu-dresovima,pijacnim salovima itd.Takav uzasan prizor ne zelim vise u zivotu da vidim.U svakom slucaju,doslo je do sitnijih incidenata ispred stadiona sa ludacima koji ne kapiraju da sa grobarskim salovima NIKADA nece uci na nasu tribinu.Da nas ne bi odmah ispred pohapsili,resili smo da se malo primirimo,i da akciju prevaspitavanja nastavimo unutra.

Kad je stigla BG ekipa,malo smo popricali,izdogovarali se oko nekih stvarcica(jebiga,nije sve za Internet) i ulazimo na stadion.Bakljada je stvarno bila LUDILO,umalo jedni drugima nismo oci povadili sa bakljama.Jedina zamerka su baklje u terenu.Ko god da ih je bacao,neka to ne radi sledeci put,jer ovi kerovi iz UEFA samo cekaju pa da nas izbace iz Kupa UEFA.

E sad da razjasnimo malo i one tuce "medju sobom".Prva tuca izbija kada neki majmun poliva pivom svajcarsku sekciju UK i deo BG ekipe,naravno,odmah je izbio haos i prestupnik i

Quote from: "Jackass"U neko dogledno vreme,posle tumaranja gradom u potrazi za strasnim "Odense Casuals",koji imaju i kombi na kojem pise to isto(doduse kombiju su izbusene gume u mastovitoj akciji nase severne brace-dal' je svaler,ili neko drugi,ne znam)

Shvaler na delije.net forumu je bivsi RedNewcastle (promenio nik od kad: 1.tamo vise ne zivi; 2. newcastle puko od partizana) on nije bio u Danskoj. Gume... a ko bi drugi nego Vlada Mauzer...

Tz,tz,tz, taj Mauzer...Jedva se oslobodismo cuvenog teroriste Buhmbara koji je godinama terorisao ceo sever,sad nam dodje jos gori :rofl .

Sto bi nas narod rekao-sjasi Kurta da uzjasi Murta.