September 24, 2003, 09:25:30 PM Last Edit: July 15, 2008, 12:01:08 PM by KizaLion
Pisite..

Dobra tekma sa ne bas solidnim krajem kakav je mogao da bude,nadam se da nam taj gol nece praviti nikakvu frku ovde u Beogradu,ispunjeno obecanje od strane Delija i opravdani strah gej danaca od huligana iz Srbije  :finger ,ima raznih prica oko cega su i zbog koga izbijale tuce na nasoj tribini ali nagadjanje cu ostaviti za kladionicu a neka oni koji su bili i koji su detaljnije upuceni napisu sta se desavalo.POzdrav
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Dobra tekma, nama sta. Jebote da mi je neko pricao da ce onaj Zigic da metne 2 kom, vec ga vidim u prelaznom roku u Italiji. Onakav bangav, ko da je progutao motku a samo mece, neverovatno.Inace onaj camac vam je pravio decu, ozbiljno vam duva u odbrani. Bakljada ok, ali stvarno ste cigani, opet tuca medju sobom...Sve u svemu protiv rekreativa iz danske i niste lose prosli.
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!


Quote from: "hejsel". Bakljada ok, ali stvarno ste cigani, opet tuca medju sobom....
:rofl
Kad Grobar kaze ovo... A da malo pogledash u svoje dvorishte?

Sve je bilo za cistu desetku,cak sta vise mene su igraci pomalo prijatno iznenadili.Ne pamtim ovu ekipu da je ikada do sad igrala tako samouvereno.Naravno veci akcenat bacamo na onu ekipu ca tribini.Svaka cast momci,tako se bije za nasu Zvezdu,tako se bije za Srbiju! Bakljada za medalju!   :D

Quote from: "MarkoSM"
Quote from: "hejsel". Bakljada ok, ali stvarno ste cigani, opet tuca medju sobom....
:rofl
Kad Grobar kaze ovo... A da malo pogledash u svoje dvorishte?

Ma oni se samo vijaju, a posle svi na  ;pivo .

Izmedju njih nema nesuglasica, svi ko jedan :sampion  :sampion
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Kako pise na delije.net izgleda da je bilo bas zestoko na tribinama. Neko napisa da ce mozda zbog toga UEFA i da izbaci Zvezdu iz kupa  :zbunjen
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Budimo realni, jedino mi se odbrana "svidjala" kako je igrala, izuzetno slab tim mozda u zadnjih 15-20 god nismo imali slabiji tim. U onaj od prosle godine sam imao vise poverenje videlo se da igraju setite se kijeva i lacija. Hvali nam neko da dodaje lopte nema takvog ...
Slabo izdanje zvezde ... i da prodju dalje, nece biti dobro, neplasi mene rezultat vec primetna slaba igra ( neukomponovanost he ... pa oni vec 3godine imaju igrace ne starije od 80-tog goista) ...
Da te volim i da te bodrim i da ti zivot poklanjam ,,,,

Cao momci,

kako vam se svidjelo navijanje? Posto nemam nikoga ko je snimio tekmu i sa tim nisam mogao cuti kakvi smo bili, recite vi malo vise.

Bio sam u fan-blocku bilo je dobro, navijanje je malkice bolje moglo biti. Gore pri vrhu tribine bilo je nesto djecurlije a iza mene nekih zena (ne riba), ali ok, prezivio sam.Bilo je nesto nereda, bacali smo petarde (baklje nisam imao) na teren, a baklje su bacali ovi iz sredine. Bilo je ok, neka tuca je samo nastala pocetkom 2.poluvremena,ali nisam sve jasno vidio, tako da ce o tome opsirnije oni momci koji su tamo bili-da ne bih ja neko sranje sada tuda pisao! Kizo, slike ti -ako budu dobre- saljem iducu nedelju! Film cu definitivno ispucati u nedelju i dati u ponedeljak u izradu, tako da u cetvrtak ili petak ces dobiti slike!

Pozdrav Ultra Klanu, A.K. nisam ti mogao reci gdje sam, jer sam kartu od kolege tek dobio u autu na putu za Odense!  Bio sam u sektoru D 4, Reihe 15! NIsam te vidio!

Mali kuriozitet: jedan cigic dosao sa malom Zvezdinom i velikom jugo-zastavom. A mi svi k njemu: Joj, kad ovi od UK i cigani  iz BG dodju, mogao imati malo problemcica;-))))))  :boks -a on nas samo gleda- pa to nam je drzava etc.! Eh, dok smo mi sve objasnili...  :)

Inace, zelim da pozdravim tipa iz Londona, Stockholma, Red Delija iz Enschede, Deliju iz Z

Sto se igre tice, odbrana me je bas iznenadila u negativnom smislu, cak ni Vidic nije bio potpuno koncentrisan i pomalo je kriv za drugi gol. Igrali smo ovaj sugavi 5-3-2 i to mi je bolo oci od samog pocetka. Svaka cast Sarcu za dve asistencije, a Zigic i Bogavac su strava tandem, najvisi i najnizi igraci u nasoj ligi  :ruke

Bakljada i tuca sa policijom je bila dobra, a navijanje se culo samo na momente, ali daleko od toga da je bilo lose. Na Marakani bi trebalo lagano da prodjemo, a atmosfera ce nadam se biti do jaja, osim ako nam ovi iz UEFE ne uvale neku kaznu  :finger
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Igra je bila na uobicajenom nivou a to je manje vi

sta da vam kazem?

dosli neki indijanci u dresove sugoslavije i sa salovima pakistana i dobili batine.

bakljada dobra navijanje super.

Quote from: "Gaga"Budimo realni, jedino mi se odbrana "svidjala" kako je igrala, izuzetno slab tim mozda u zadnjih 15-20 god nismo imali slabiji tim. U onaj od prosle godine sam imao vise poverenje videlo se da igraju setite se kijeva i lacija. Hvali nam neko da dodaje lopte nema takvog ...
Slabo izdanje zvezde ... i da prodju dalje, nece biti dobro, neplasi mene rezultat vec primetna slaba igra ( neukomponovanost he ... pa oni vec 3godine imaju igrace ne starije od 80-tog goista) ...
Da te volim i da te bodrim i da ti zivot poklanjam ,,,,

Gaga,stanam vredi sjajna igra protiv Lacia,kad smo spusili u dva meca!
Odigrali smo kao lacio prtiv nas,cak mozda i malo bolje,efikasnije!
Manite se ljudi tog umiranja u lepoti igramo na rezultat kao i cela Evropa!

Deluje kao da su se borili, ajde bar nesto.

umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

ma daj lud je onaj ko osudjuje nerede i baklje pa da li smo mi ljubitelji fudbala ili navijaci?po njihovom stavu trebali bismo da vicemo napred nasi??hvala Bogu sto nije tako  e sad o tekmi nemam sta da kazem jer sam idiot zaspao u 6 a ustao u 7 jer sa prethodnih dana zaglavim u gradu kasno legnem pa prokleta prva smena.....cale mi je sve ukratko prepricao i mislim da je 2:2 sasvim OK reziltat za prolazak.....e na meni je sad da probam da nagovorim matorog da me pusti da idem na revans sa delijama iz Loznice....
POZ

PS dobio sam prvog keca danas :(    :)

bilo je do jaja dosao sam upravo sad iz odense de je bila ludnica naj bolje gostovanje bakljada,tuce,pizdarije do jaja samo sto su nam oni gastosi sjebali gostovanje pevali neke gluposti neka sranja brzali i tako jebem im majku !!!Nema veze tekma je bila okay video sam samo 2o min od tekme heheheheh !!!pozdrav japanac

Evo upravo sam se vratio... jedno od boljih gostovanja Delija...ali od sada vi nemate
pojima koliko ja mrzim ovu stoku seljacku od Gastarbajtera!!!!!!!!!!!!
Rak ih pojeo!!!!!!!!!!!!
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

oprosteno ti je!!!!!heheheh bilo JE DO JAJA SAMO DA PONOVIM NAJ NAJ TUCE NAJ NAJ PIZDARIJE I JAKA POLICIJA ALI SMO IPAK NAJ JACI!!!!!!! :boks  :boks  :boks SAMO OVI GASTOSI JEBEM IM JA NANUU IDEM DA SPAVAM AKO BUDE NEKO IMO NEKE SLIKE NEK MI POSALJE

P.S GUDRA SLIKE SU DO JAJA ;pivo  CASTIM PICE