Gaziantepspor (TUR)  (Ovo su Indijanci)
FK Austria Wien (AUT) (zajeban protivnik, zanimljivo i jebeno gostovanje, tim ispao iz kv. za LS u 3. kolu)
FC Metalurh Donetsk (UKR) (Manje-vise dobri)
Neuch

Evo sad ce zreb... na uefa.com

Mi smo u grupi 5 (od svih grupa 6), sto je veci broj grupe, to je losiji koeficijent timova. Ali za utehu mozemo da kazemo da su sa nama: Dortmund, Sporting,Parma, Rozenborg, Auxerre, Utrecht, Makabi Tel Aviv.

Sa jakim smo timovima, samo da izvucemo neke Indijance. Idemo dalje !!! Napred Zvezdo!!!

sad bas izvukose sartid-slavija prag, cekamo nase...

Sartid igra protiv Slavije iz Praga (tezak protivnik). Slavija je poznata po tome sto je treca Partizanova petarda u Evropi.

Dinamo Zagreb protiv MTK-a (ovo je treci ili cetvrti put da se sastaju).

Grashopers igra protiv Hajduka. Zanimljivo gostovanje i moguce potencijalne sacekuse Ultra Klana i Orthodox Boysa :)

Austrija - Dortmund... dobro je :)
Auxerre - Xamax... propala Svajcarska :(
Ventspils - Rosenborg
Gaziantepspor - H. Tel Aviv
OB Odense - Crvena Zvezda !

Jebem mu mater, trebali smo Slovake ili Ukrajince da izvucemo, ovako bice nam malo tesko.


Odense Danska ,prva u gostima druga kod nas!
Mo

Jel ima neki "pedantni statisticar" da nam kaze kakva je tradicija sa Dancima. Jedini put kad se secam da smo igrali protiv njih je protiv Lingby-ja, 2:0 i 2:2, drugo kolo KPK, mislim da je 85/86.

Ma ovo mora da se predje! Inace :batine

Gostovanje ce biti cool. Ja idem garant. Jedino nam zao sto necemo moci da docekamo Torcidu! :lol:


?????? ????!!!
? ?????? ?? ??? ???? ? ?? ??????? ????????? ???? ?????? ? ???? ????????...????? ????? ???? ?????...?? ???????? ?? ?????????? ? ?????? ? ?? ?? ??? ???? ???? ??????? ?????...? ???? ?? ?? ???? ????? ??? ??? ??? ??????? ?? ??? ??????...

?0?????!!!

Treba prezimeti u Evropi ili...  :nene

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!


Ma prolazimo Dance 101%,Djordjic je tamo igrao mislim u danskom prvenstvu tako da sam siguran da on zna recept  za drugo kolo.Jedini manji problem ce predstavljati to sto imaju Dzordana na golu al i to se da srediti.Idemo dalje.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Da li ce da bude neka organizacija za odlazak gore iz  Nemacke ili Svajcarske ili kako se ko snadje?

Da nije Dankinja ovog protivnika ne bi trebalo ni spominjati, tek da se ima na umu sta se moze ocekivati gore http://members.xoom.virgilio.it/ajabulle/denmark.htm

Ako sad ne bude :jebanje  nikad nece  :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

??....????? ?? ???? ??? ?? ?? ??? ?? ?????? ??? ?? ?????????? ?????? ????? ?? ?? ??????? ?? ??? ?? ??? ????? ???????...????? ?? ?? ????? :D  ??? ????? ?????? ??????? ??? ?? ???? ???? ???? ???? ? ????????? ?? ???? ? ?????..... :rofl  :rofl  :jebanje  :jebanje

?0?????!!!

Mislis na club.co.yu? Ma daj mani me tih ufuranih/pozerskih varijanti, zna se sta je pravo plavo i za  :jebanje  dusu dalo  namigivanje

Gledao sam sastav ovih Danaca i nisu nista posebno tacnije nisam cuo ni za jednog igraca. Prolazimo sigurno  namigivanje
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...