Sinoc je otet transparent (i to veoma lep) :finger

BBB - BERN

od strane svajcarskih cigana.

Eto samo da znate da je kolekcija povecana!

Pozdrav Ciganima

Jos malo, ako taj trenutak vec i nije nastupio, pa ce ovakve i slicne novosti ostati bez veceg znacaja (...)

Svaka cast momci!

Al padaju ove krvatske zastave,ko kruske   :ruke
Ideeemoo dalje!

STADION PUN U DIMU SVE:::

Bice i jos lepih prilika za otimacinu novih zastava  :lol:

Unapred da se izvinem onom ko je postavio topic ako gresim.
Ali meni ovo smrdi na hrvatske podvale.
Ono kao da se mi kurcimo (kao i oni) i na kraju nikakve zastave nismo uzeli. Ono cisto da se izvade za one zastave sto cu nam "uzeli" u Sloveniji u F4 GJL.

Kazem jos jednom, izvinjavam se svim ciganima iz svajcarske ako gresim, ali nista dok se slike ne vide ili neko moze to da potvrdi, kome se ovde veruje. A ne neko ko se registrovao po svim forumima u jednom danu sa nekim levim nickom.

Cedo ne tripuji brate :zbunjen

ZASTAVA JE PALA! i tacka u 6 ces da vidis slike garant!

CeDo BBB BERN je 1000% u ciganskim rukama.

Ok, cekao sam da to neko od vas koji posecujete forum(e) potvrdi.
Ja sam se izinuo unapred, razumete zasto sam skeptican :)

CeDo ti si iz Bazela jel. Ja sam bio juce na Tekmi i nisam nista primetio. Idem na svaku Tekmu u Bazelu od Fc Bazela ali nisam to video da ih bilo neki nasih navijaca. Ja i Vanja snas ko je Vanja smo bili i mi smo hteli da ukrademo tu Zastavu ali bilo nas samo tri momaka. Nisam video da ih bilo vise Srba na stadionu u Rankhof. A Strana Bazel drala se (Dynamo, Dynamo Majku im jebem bili su na njihovoj strani. Imo sam mnogih drugara u Besiktasovoj strani sto ja posnajem. Oni su se drali sbog mene i Vanje ( Srbija, Srbija, Srbija joj sto su popisdeli Ustasi kad su se drali Turci: Srbija, Srbija

Danas Tekma Partizan protiv Grasshoppersa cuo sam da ce te ici na Tekmu. A Vanja Mad Max ;pljuga

Ako si ti taj Ceda o kojem Vanja prica onda pozdravi njega sato sto ja putujem danas sa Cacak.

I ja neverujem da je pala Zastava sato sto sam ja bio.

E moj Miki.

Pa nemamo mi iztetovirano na celu da smo Srbi. Nismo mi ni ulazili u stadion. Ali veruj mi nisi jedini Srbin u Svajcarskoj koji ide na tekme.

Veruji ti sta hoces brate, a ja ako lazem vise necu da dolazim na marakanu. namigivanje


Pozdrav

UK-Nikola@

Ako je stvarno pala zastava on da svaka cast :ruke

Brovo majstori. A Nikola gde je bila ta tuca. Na kojem mestu u Bazelu??

Aj samo mi to reci.

Evo moj Drugar je sad u Aarau ima ih oko 15 Momaka sto idu u Balstahl na Tekmu Partizan protiv Grasshoppersa. Ja bi iso sa njima ali putujem danas.

Imali BBB-Bern jednu Homepage???

Hteo bi malo da im se smejem :jebanje


Evo malo da vam docaram akciju:

Grupa od 5 Cigana se vec muvalo oko 2 sata u blizini stadiona u Baselu.Za one koji ne znaju ,Puregri su imali neki turnir i prvu tekmu su igrali protiv Besitkasa.... odlicna prilika za dobro pripremljenu akciju.
Nas dvoje im se jos pridruzujemo oko 4 sata i ekipica je kompletna...
Malo smo se jos prosetali ,ali od Hrckova ni "H".... sedamo u neki kafic,
uz opusteno zezanje i vopi, nastaje sve veca i veca zelja za gazenje DECKIH  Oko 6 sati pravimo jos jedan krug,prolazimo pored par Purgerskih indijanaca,ali nismo hteli da ih diramo,zato sto se zna zbog cega smo dosli  Medjutim opet nista interesantno,a i bruka koliko ih je malo bilo(mora da su se Turaka bojali)..mi se vracamo u kafic,opet vopi,zezanje...
Nas dvojca smo otisli na stadion da vidimo dali uopste moze da bude nesto od akcije,jer nismo mogli da verujemo da ih nema... medjutim na stadionu ih je bilo jedno 40 sto su navijali i jos mozda njih 100 sto su sedeli okolo... iznad njih su stojala 2 velika transparenta BBB BERN i ovaj malo veci BBB SEHOVEC (jebem li ga nisam siguran)... Purgeri sa nekim smesnim navijanjem... znaci samo jedna rec "Dinamo" i 20 razlicitih melodija,a Turci jos gori ,mislim ko da smo gledali "CARTOON NETWORK".
Nasi su pred kraj tekme zauzeli poziciju i cekaju da im mi javimo gde idu njihove ekipe sa zastavama,medjutim igraju se penali.... idealna prilika da im se skine jedan od 2 transparenta sa ograde,bar da imamo nesto za pocetak za ovaj drugi lakocemo.Jedan od nas dvojce kida transparent(nije vazno ko  )treba i za to imati muda jer su Purgeri stajali dva stepinika ispod nas... znaci imali smo ga vec u rukama(ovaj veci) ,silazimo sa njihove tribina prema izlazu.... tu nas je zapazila velika grupa Hanoverovih navijaca(oni su igrali sledecu tekmu protiv Basela)...
Odmah su se uhvatili za Transparent,mi smo ih gurnuli i zapalili...transparent je ostao kod njih...Jebiga mi smo se istripovali da su to Hrvati,jer da su bili oni, ne verujem da bi izvukli zivu glavu...
Svabe su im naravno vratile Transparent...to valjda da im se oduze za pesmu DANKE DEUTSCHLAND!!!!!!
Da zaboravio sam ovo...kakve su Purgeri P...,pazi prozivaju se celu tekmu sa Turcima i kad su poceli da se pucaju Penali,ulaze Turci na njihovu Tribinu i zavode red...sramota!!!!!!!!
Mi se nalazimo sa nasima napolju i naravno svi smoreni,jos smo se muvali malo oko stadiona,ali od Purgera opet nikoga...ja stvarno ne znam odakle su oni dosli i kuda su isli kuci?Sigurno su culi za nasu akciju,pa su kopali podzemne tunele  
Jebiga kad smo halavi, kad mi hocemo 2 Transparenta i zbog toga nam propadne akcija.....
Mi se tu razilazimo ,sa vec planiranom sledecom akcijom...medjutim nasa dvojca nelecu na 2 Purgera ,otimaju im veliki Transparent BBB BERN i jedan sal...jebiga kad bog to tako hoce!!!!!  
Znaci bilo je dva na dva,zato Purgeri zakopajte se u vase misije rupe i tisina,nismo mi P*cke kao vi...vas 50 na 1nog kao sto ste bili onog dedu u Kranju...jos se ponosite time... ni Ortodox Boys nisu tukli ona 2 mentola u Sloveniji,ni nasa 2 ortaka nisu tukli ovu dvojcu...

Samo najvise nam je krivo, sto nismo imali priliku, da naletimo na vasu vecu grupu.....jer smo bili mnogo gladni!!!!!!!!!

I na kraju naravno opustanje po gradu,malo vopi... foto revija...pa smo davali crncima, sto prodaju ruze po barovima ,da se slikaju sa vasim Transparentom...ono malo da vas ponizavamo...

Evo sad cemo vas pustiti malo na miru, jer mi vas je stvarno vise zao,sam poraz za porazom....

Slike slede.....

--------------- ULTRA KLAN ----------------

Miki jebe mi se za grobare u zivotu mi nebi palo na pamet da idem da gledam Partizan.

Neznam dali ti indijanci imaju Homepage a i nema potrebe da im se podsmevas oni su dosta u kurcu trenutno.

Ima jedna grupa Srpska sto ce danas da se nadje u Balstahl. Samo da se uposnaju. E pa kad ukradu Transparente o GCZ i ako su ih Tukli e onda ce da se dogovore gde ce da se nadju pre Tekme Partizan protiv Dynama. Nije to samo navijanje sa Partizan mnego samo Tuca protiv Grasshoppersa. Tako sam ja Cuo. E pa videcemo sta ce nasi momci uraditi u Balstahl :jebanje


Hannover Picke. E pa video sam ja kad su Hannoveri vec u 5min useli njihovu Zastavu. Plasili se picke da se i njima ukrade Zastava :lol:

Video sam da su sve Basler Hools otisli na njihovoj strani. Nesnam dal su hteli da ih brane o Delijama. Ali svaka Cast Nikola i co.

Evo momentalno nestoji nista na nijednoj Homepage BBB sta se dogodilo.

Nece da prisnaju.

PRAVDA POBEDJU JE :ruke

Ja sam se pitao gde su Hrvati.

Plasili se od Turaka.

I uvek su isto pevali Dynamo, Dynamo............................

Kake su im to Pesme :lol:

svaka chast momcovi!!!

dajte slika dajte nam slike..... :)

p0zDrAv!!!

Pa ce da vidimo dal ce doci BBB danas na Alpencup???

It's the Finale Countdown. 6o'clock

U 6 ces da vidis slike

Da ih vidim. Joj sto cu da se radujem ako vidim BBB-BERN Zastavu u nasim rukama.