Quote from: "delija CEBEP"Meni je iskreno receno drago da se ovo desilo

Nataknem te na kurac, pa nek ti bude drago!

QuoteOvaj Zeleznik vec sutra mozda nece postojati, a onda ce se oni "lavovi" vratiti svojim maticnim tribinama ili preci negde drugo da navijaju za pare, a Varvari, a BU?!

Nataknem ja i njih.........
eks, kazu ljudi, da je mnogo vazan
Da je to osecaj lep i mnogo snazan
I da biram izmedju grobara i Klaudije Sifer
Jebao bi prvog pa makar im'o triper

Quote from: "UK_Nikola"Kup sigurno nije namesten!

Dali vi verujete u to da su 11 igraci na terenu namerno primili gol. Dali vi verujete u to da bi nasa usrana uprava dozvolila ovako nesto posle ovakve sezone?

Ja neverujem.

Jednostavno igramo lose i to je to i meni je na neki nacin drago da smo izgubili juce.

Сложио бих се са тобом. Ми имамо очајну клупу. Нису нам играла петорица веома, по нашу игру, важних играча. Ја сам то и очекивао.

Напушавања нам неће помоћи.

Историја се понавља, пронађите топике од краја прошле сезоне... Резултати су такви какви су и поред свих паметних и глупих постова и топика који су тада исписани и на које нико ниje обратио пажњу, а камоли узео у обзир.

Што се Пантелића тиче, мени се никада није свиђао. Не разумем људе који посебно морају да истичу да воле Звезду и да припадају црвено-белим бојама. Да је то њихов живот. То вам је сл.  када се политичари крсте на скуповима пре него што треба да изађу пред говорницу, или када треба да потишу неки споразум или сл.  :zbunjen (Вук, Веља). Као све верници, а оно хоштаплер до хоштаплера.

Панти никада нећу заборавити, не гол у финалу пре сад већ 3. сезоне, него његову изјаву после те текме.  "Не желим да дајем изјаве за медије, јер медији нису били заинтересовани за мене све док нисам до гол великој Звезди. Где су медији били раније?"   :bes  :(

Не желим да се понављам, Ђапе вам је све рекао.

Ово је крај, дно-дна.

Ne kapiram zasto vi uopste pricate o igracima,sta mene boli kita za te igrace, od odlaska Dekija Stankovica nijedno ime naseg trenera, igraca niti bilo koga od kluba ne skandiram. Za mene se od Dekija nije pojavio niko ko medju njima zasluzuje tako nesto. Uostalom zasto bi im skandirao, na sever ionako odavno masa nas ne dolazi zbog "fudbala" nego zbog severa, mi se borimo za renome nase tribine, a kako se nasi fudbleri bore za dres to je nesto drugo, uostalom koga boli kita za njih, oni dodju, prodju, pre ili kasnije odu, a Zvezda traje vecno, sa njima ili bez njih, to su samo imena.
Nama je potrebno sto vece distanciranje od kluba, bukvalno nikakav kontakt da nemamo sa njima,ali bas sa nikim iz kluba, gledamo svoja posla i nikome iz kluba ne ostajemo duzni (mislim na prozivke).

Btw, prosao Kup, jel zna neko koliko je karata prodato jucer, koliko je od toga zaradila Zvezda, koliko Zeleznik, a koliko onaj lopovski Savez?? Ja to nigde nisam video, a i kako da vidim kad ovo nije normalna zemlja, ovde se takve stvari ne saopstavaju, eeee bando lopovska.
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Slazem se da samo treba da nas interresuje tribina,ali dokle da nas prcaju u zdrav mozak.I pored svih sranja svuda oko nas ljudi i dalje dolaze na tekme i bilo bi ih jos mnogo vise,samo nesto da se promeni,da bar malo krene napred.Boli me kurac za neosvojeni kup neke vestacke zemlje koja(ako Bog da)nece jos dugo postojati,ovde se radi o mnogo vaznijim stvarima.Odavno idem na tekme samo zbog navijanja,ali verujte ni to nece trajati vecno.Klub mora da ide uz navijace.Fudbalerima bih se narocito najebao keve,jer ovo nije Engleska ili Spanija,ovo je Srbija.Dok ja radim i studiram,dajem poslednju kintu da bih dosao na utakmicu oni se drkaju,a nijedan nema dva grama mozga u glavi.O Upravi necu nista reci,ali subota je dan D,kada nista vise nece biti kao ranije.Za mene sigurno,a nadam se iza sve nas.
oo drunk to xxxx

Quote from: "delija CEBEP"Slusaj decko,

ako imas neki komentar na danasnju blamazu ti napisi. A ako imas nesto licno onda mi posalji mail pa mozemo da se nadjemo....
Sve ostalo sto budes pisao bice ignorisano od mene.

Ja sam tebi rekao sta sam imao, i nemam potrebe da se dopisujem stobom preo mail. A ja svoj komentar necu sigurno ovde iznositi jer mu ovde sigurno nije mesto, dobro se zna gde se to treba izneti i tamo cu ga izneti.

A moderatore molim da ovom debilu promene ime jer on nema dodirnih tacaka sa grupom delije sever.
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

Nece taj vise videti ovaj forum, budi siguran...
A ni ostali koji imaju slicno misljenje kao on.

Izvolite ko bi dalje da bude banovan!?

Svako ima svoje mishljenje ali ove kretenchine shto imaju hrabrosti da okrive Zvezdine vodje za ovo shto se deshava u klubu, zasluzuju da budu isprebijani shtanglama na smrt.

A te polemike da li je utakmica nameshtena ili ne... hehe... Shta kao 5 igracha nam je falilo? Zar vam nije palo na pamet da je i to smeshteno. Da ti igrachi ne igraju... Pazi, fali nam najbolji igrach iz svake linije. Bishevac- standardan u odbrani, Kovachevic- nash najbolji i najborbeniji igrach, Jankovic- najtalentovaniji i u dobroj formi celu sezonu i Zigic- najubojitiji i najopasniji napadach. I onaj crveni shto su dobili ovi iz Zeleznika. Mozda je i to iscenirano da bi imali alibi. Jel ste videli kako su nashi igrachi bili ne angazovani. Jel ste videli Djokaja kako je opushteno shutirao glavom i posle protrchkarao lagano.
Ljudi sve je moguce, a da je tekma nameshtena kao shto jeste, niko nikad nece saznati jer je dogovor bio izmedju dveju uprava. FSSCG, moze samo da tvdi da nema dokaza, a ko ce ga znati verovatno i oni uzimaju neki procenat.

U svakom sluchaju, bilo da mislite da je nameshteno bilo da mislite da nije, svi treba da dodjete u subotu i pritom alarmirate svakoga koga znate da navija za Zvezdu. Ako bude bio pun sever ili bar 3-4 hiljade ljudi, nece nas zaustaviti ni redari ni panduri u nameri da spasimo nash klub.
Svu bagru napolje, i Sh***** i P*** za predsednike.

Quote from: "Maj 25"Svako ima svoje mishljenje ali ove kretenchine shto imaju hrabrosti da okrive Zvezdine vodje za ovo shto se deshava u klubu, zasluzuju da budu isprebijani.

Ma ne vredi njih sibati (to su jos deca u fazi drkanja :) ) nego im treba objasniti da to razumeju jednog dana, da svate sustinu Severne tribine.

Ovo je sve tako konfuzno  ;pljuga


daj bre namestena tekma 10000%


vazno da se mi skupimo u subotu !I to je to

Ko se u ovoj zemlji raduje pobedi Zeleznika kada taj klub ni nema navijace?
Stvarno je ceo svet otisao u kurac! Proverena dijagnoza.
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

E moram priznati da se skroz slazem sa Kizom sto se tice ODLASKA IGRACA...i to podvlacim Mrdju i Bogavca...Ovaj prvi bi po meni prvo trebao da zavrsi jedan kurs hoda...posto da nije pao u jednoj od retkih prilika za nas...mozda bi i postogli go...a o Bogavcu...ja stvaro nemam reci...Covek je u 2min napravio 5-10 gresaka...ma ja bih bolje igrala od njih!

A sto se tice prodaje kupa...e bas to je razlog sto necu doci u subotu...mozda prodaju i tu utakmicu...mislim-zasto nas ne bi dobili dva puta u nedelju dana... UZAS!!!
K  CRVENA  ZVEZDA  ZAKON!!!

Posto je ova tema otisla od samog starta u pogresnom smeru, vreme je da bude zakljucana.