Zgic u PSV-u !!!?????  :zbunjen hehhe sljedecem protivniku u kupu UEFA dajemo Disljenkovica za istu cjenu (jedan pun stadion , i debakl u gostima ) :batine

I KADA DODJE TUGA JA ZVEZDO BICU STOBOM, KUNEM SE SEVEROM SVOJIM, SLAVOM, I SVETIM BOGOM


I KADA TI LOSE KRENE NECU TE NAPUSTITI I U SRECI I U TUZI SEVER
CE STOBOM BITI

Quote from: "R.S_Fanatic"I KADA DODJE TUGA JA ZVEZDO BICU STOBOM, KUNEM SE SEVEROM SVOJIM, SLAVOM, I SVETIM BOGOM


I KADA TI LOSE KRENE NECU TE NAPUSTITI I U SRECI I U TUZI SEVER
CE STOBOM BITI

Svi mi ovde to mislimo,nista ti pametnije nisi rekao od nas,to se podrazumeva i stoji,ali neke stvari moraju da se rese podhitno.

Quote from: "Casual"Svi mi ovde to mislimo,nista ti pametnije nisi rekao od nas,to se podrazumeva i stoji,ali neke stvari moraju da se rese podhitno.

..a ja samo cekam da se jave ovdasnji Dzajkini advokati...

Inace, sve ovo sto danas pisete lepo vam je Mitke objasnio kada smo oterali Muslina a klince sa Uba (osim Baste) kovali u zvezde..

Ima li neko tekst okacene pesme u mp3 formatu. Zainteresovan sam da deo stavim u avatar...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Samo bi ponovio da ovakve navijace zasluzuju arsenal,milan,real i jos dva-tri kluba.... :(

Sve je jasno ko dan ili ti ko 2+2...


Nego daj da si bidnemo prvi u selu kad si nemame sta da trazime u grad!
RV TECE MOJA CRVENO BELIH BOJA

Quote from: "Meda&Kisi"Samo bi ponovio da ovakve navijace zasluzuju arsenal,milan,real i jos dva-tri kluba.... :(

Sve je jasno ko dan ili ti ko 2+2...


Nego daj da si bidnemo prvi u selu kad si nemame sta da trazime u grad!
Brate u pravu si, ja mislim da bi prvom prilikom kada bude neka veca utakmica trebao da se ponovi deo kairata(samo prozivanje uprave) pa makar to bilo i na derbiju, ali normalno vodje prve odlucuju....
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Voleo bih kada bi se javio neko iz prvih ekipa..neko od vodja u najboljem slucaju ili neko veoma blizak njima.Da nam objasni njihov stav koji je predpostavljam da se Dzaja ne menja i da nama "obicnima" objasni zasto tako misle,mozda stvarno ima razloga da se Dzaja ne menja ili nesto slicno.Jer dzabe mi svi tupimo o tome kad nikog od nas niko nista ne pita a i koliko vidim niko od nas ne vodi neku bitniju rec na severu da bi mogli da uticemo nesto drasticno.Ima dosta nas ovde na forumu i mora da ima valjda neko ko je u dodiru sa nekim bitnijim ljudima na severu,pa bi mogao neko da poprica sa njima i da nam prenese informacije iz prve ruke.Neka nam objasne lepo i da se pomirimo sa tim da ce Dzaja biti tu i da vise ne pricamo bezpotrebno.Bodricemo Zvezdu uvek,rezervisani cemo da budemo sto se tice nadanja i verovanja u neki veci uspeh u Evropi dok je on tu,i sto manje ocekujes manje ce razocarenje da bude.Ne znam vise stvarno ima li poente polemisati o svemu ovome.
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

???, ????, ????? ?????, ?? ?? ?????? ? ???? ?? "???? ????", ??. ??  :finger !
?, ???? ??:

? ???? ???? ??? ?????? ???? ????
? ???? ???? ??? ??? ????? ??...  :ruke

??????? ????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quote from: "Senjak"???, ????, ????? ?????, ?? ?? ?????? ? ???? ?? "???? ????", ??. ??  :finger !
?, ???? ??:

? ???? ???? ??? ?????? ???? ????
? ???? ???? ??? ??? ????? ??...  :ruke

??????? ????

Da li to znaci da prva ekipa iliti oni ljudi koji odlucuju nece nista da preduzimaju i da ih boli kurac sto Zvezda stvarno nece imati veze dok Dzajka sedi u stolici?Da li to znaci da su ti isti  ljudi iz prve ekipe tu samo da bih se napijali?A nastavak pesme(ili deo nastavka)glasi ovako:...jer za Zvezdu zivot dacu ja!!!Sta da radimo sa tim,jer to je recenica koja ovu pesmu cini navijackom i kroz nju treba da se shvati poenta ove pesme(sta je pesnik hteo da kaze)!? Nadam se da je ovaj tvoj text bio samo zajebancija,a ako nije,onda stvarno treba da stavimo prst na celo i da se zapitamo ko nam vodi tribinu...Ziv ti meni bio ;pljuga
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

Eto kad lepo zatrazite info iz "prve ruke" dobijete sve na tacni jel tako Veljoni  namigivanje .Meni je ovo objasnjenje sasvim dovoljno  :flasa  ;pivo .
Pozz  :D
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

??? ?? ??? ????????? ???????? namigivanje
?? ????? ? ???. "????? ?????", ???? ??????? ? ??? ?? "???? ?????".
??? ??? ??? ??????? (???? ??????? ?????) ?? ??? ????? ????.
?? ?? ??? ?? ?????? ?? ??? "????" ???????, ?? ?? ????? ?????. ???, ?? ?????? ?? ?? ??????? ? ??????, ???? ?? ?? ??? ????? ?? ??? ??? ?? ??????.
???? ?????? ?? ???-? ?? ????? ?? ??????? ? ????? ????!
???? ?? ?? ??????, ?? ?? ????????, ?? ?? ??????! ??????? ??????, ?? ?? ???????.
??? ??? ??? ?? ????? ? ???????? ?? 0:1 ?? ??????? "??? ??????" ???-?, ?? ????? ?? ?? ???? ????? ????? ?? ??????.
?, ???, ???? ?? ???? ? ????? ???? ????? ?? ??? ? ?????? ???????? (? ???? ???? ??? ?????????), ??? ??? ????? ? ??????? ?? ?????? ( ?? ?? ??????? ??????????, ??? ????? ??? ??????????? - ???? ??, ?? ?? ?? ???? ??? ???? ????? ? ?????? ), ???? ???? ??? ?????????? ??????? (??? ????? ??????? ????), ??? ??????? ??????? (???? ?? ??), ??? ??????? ????? ?? "?????????" ????? (!).

?, ???, ?? ?? ????????, ?? ??? ????? ????? ????? ?? ?????? ?????? ? ??, ??? ???? ?? ??????? ????? ????????? ?? ?????, ??? ?? ????? ?????? ??? ???-?? ? ????????.

? ?????? ???????:

:megafon  ? ???? ???? ??? ????? ???? ????...

????, ???? ????.


??????? ????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quote from: "Senjak"???? ?????? ?? ???-? ?? ????? ?? ??????? ? ????? ????!

A ko je doveo tog trenera umesto Muslina? U odgovoru na to pitanje krije se kljuc i uzrok svega... Nije svejedno!  :bes

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

???? ??? ?? ? ???? ??????????...
??? ??? ?? ?????  :zbunjen

??? ?? ???????? ?????? ?? ?? ????? ?????, ???? ???? ?? ????????? ????? ?? 10 ?????? ? ?? ?? ??????? ??? ????... :(

????????? ?? ???? ?????? ????????? ?? ?? ???? ????? ?????. ?? ????? ?????????, ????? ?? ????? ?????, ??? ? ???????? ???? ???? ???? ???, ???? ?? ????? ? "??? ????????".
?????? ?? ?????, ??????? ???? ?????, ???? ????? ???? ???? (??? ?? ????? ?? ??? ??????), ? ? ???????? ???? ???? ?????? ??? ??? ?????? ??????? ?? ?? ?????? ????, ?????????? ??????, ??? ?????
???? ???? ????? ??? ?? ?????? ?????? ????? ? ????? ?? ???? ????? ?? ???? ?? ?????? ?? ???? ???? ? ?????? ??? ?? ??????? ?? ?? ????? ???? ???????
???, ?????? ?? ???? ?? ?????? ?????? ?????? "????? ????", ? ?? ?? ??? ???? ?? ? ?? ??????????, ? ?? ? ??????.
?????, ????????, ?????? ?????? ?? ?????? ????? ?? ???-? ?? ?????!

? ???? ???? ??? ????? ???? ????...  namigivanje


??????? ????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Muslin otisao zbog para ?   Cisto sumnjam...

Muslin je otisao jer nije htio da se blamira sa timom djece, iz kojeg je vec znao da ce otici sve sto valja...Imao je on razgovore sa Dzajicem u vezi Lige Sampiona i kada mu je ovaj rekao da nista nece kupiti a da ce rasprodati nekoliko kljucnih igraca, covjek je spakovao stvari i otisao...Ovo je bilo i u novinama, kada je bilo povuci-potegni hoce li Muslin otici ili ne...tada je rekao da je posatvio uslov kupovine a ne prodaje, jer "nece da se blamira"...

Samo budala je vjerovala da se onakvim timom ( sa Uba) i onakvim trenerom (Ljupkom) moze nesto napraviti i u ovoj Tramvaj Ligi, a kamoli u LS...Cinjenica je da cemo se sada malo nacekati da opet dobijemo priliku da ucestvujemo u kvalifikacijama za LS a dotle, pamet u glavu Delije...

Da li treba ili ne bojkotovati upravu, izlisno je pitanje, jer kada se glave ohlade, opet svi nerezonski pohrlimo na tribine i navijamo...Medjutim, treba se zapitati dokle tako ? Navijaci velikih klubova kao sto je Real mogu i te kako uticati na smjene trenera i direktora kluba, tako da je lako zakljuciti : ili nismo navijaci kakvi treba da budemo ili je uprava i dalje jaca i od drzave...U stvari, drzava je uprava, a uprava je drzava, zar ne ??

Jedino rijesenje za FK Crvena Zvezda lezi u privatizaciji...da dodje neki Abramovich i ulozi pare...da "pljune" tridesetak mil. eura da se kupe novi igraci i eto Zvezde u LS...Medjutim, sta se desava ?
Drzava ne zeli da proda Zvezdu jer mnogi od njih zaradjuju ogromne pare na transferima i trpaju lovu od obestecenja u privatne dzepove....( STA MISLITE ZASTO JE UBIJEN BRANKO BULATOVIC) i ko je sada lud da odrekne svog dijela kolaca ?? Nema veze sto time direktno stete Zvezdi i armiji Delija koja ceka da se ponovi 1991-a...

Prema tome, FK Crvena Zvezda treba i mora da se privatizuje i da se u klub uloze velike pare...Inace cemo cekati na plasman u LS jos trideset godina a mozda ne docekamo ni tada...Dotle, igracemo po livadama, sokacima, selima i zaseocima....
olje je zivjeti jedan dan kao lav, nego sto kao mis.

ja mislim da je Muslinova tacna izjava poslje odlaska iz Zvezde bila "moj cilj je liga sampiona ali uprava ocigledo ima neke druge planove, i ja necu da budem deo toga"   :finger !!! e pa sad gledajte ko je kriv, i zasto je muslin otisao, on cim je dosao znao je koliko ce para da dobija (ugovor nije bio na jednu godinu), tako da nema smisla da se on buni i odlazi zbog para poslje jedne sezone, nego upravo zbog ove situacije o kojoj mi sad pricamo (da navijaci pljuju po njemu, kao neki sto sad pljuju po Ljupku, zato sto nije usao u LS , sa omladinskim timom  :zbunjen )

Upravo tako...sada se i ja sjetih te izjave. Ko je lud da ide da trenira neki tamo "Donjetsk" ( nemogu ni da izgovorim kako treba, tako da ne znam jesam li napravio gresku) kada ima tim za LS ??? San svakog trenera...

Ali, vec je bilo izvjesno da odlaze Vidic & Co., da su "pojacanja" bezvrijedna i covjek fino otisao...Hvala njemu za duplu krunu koju smo cekali vec dugo i koju cemo sada cekati jos duze... :finger

Treba shvatiti jedno a to je da je nas fudbal prepun mafijasa koji vec decenijama pune svoje dzepove, a ni Zvezda na sve to nije imuna...E sad, ko su mafijasi u SD Crvena Zvezda to treba da se vidi i da se ti ljudi odstrane na sve moguce nacine...

Mozda totalnim bojkotom utakmica, prozivanjem uprave ili ne-navijanjem ( kao 90-tih godina, kada se uprava uortacila sa murijom, koja je ulijetala na Sever i hapsila Delije, poslije toga je isla i po kucama) kao na finalu Kupa Zvezda-Hajduk, kada smo cutali vise od 45 minuta i tek nakon toga, izvjesali transparente i poceli navijati...Mozda je vrijeme da se opet na taj nacin organizujemo i pokazemo upravi, PO KO ZNA KOJI PUT, da nam je do ZVEZDE STO HILJADA PUTA VISE STALO NEGO NJIMA....

Ne znam, lako je srat po forumima, kritikovat i predlagat ovo ono, a nama trebaju akcije koje ce natjerati odgovorne da promjene ovu  tesku situaciju i da nas izcupaju iz blata u koje su nas gurnuli...

Delije ovo ne zasluzuju, prelazimo hiljade i hiljade kilometara da bodrimo nas tim, trosimo zivce, grla i dlanove a nas tim, za koji zivimo i koji je nas razlog postajanja i dolaska na ovaj svijet, ne moze da ucini nista za nas dokle god je uprava ovakva kakva je....

Ne mogu a da ne pomislim na sve hrabre Delije koji ostavise svoje zivote na ratistima sirom bivse Yuge, sta bi sada rekli da su dozivjeli blamazu od 25.08.2004...i ne samo tu, nego i sve ostale, tokom svih ovih godina...To je ona generacija koja je isla na sve medjunarodne utakmice i koja je dovela Zvezdu do Barija...

Poslije Ajndhovena, moja putovanja definitivno prestaju i ne vjerujem da cu u skoro vrijeme opet otici na neku Zvezdinu utakmicu... :nene
Bar dok se neke stvari iz korijena ne promjene...

A  :sampion  mozemo samo da sanjamo...
olje je zivjeti jedan dan kao lav, nego sto kao mis.

Ma dosta bre vi
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Quote from: "Vucko Nis"Ma dosta bre vi
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Milsim da rasprava ko je kriv treba ipak da se lagano dovede kraju... Niko nije rekao da smo vidovite zorke ali niski brate pa valjda nismo slepi, vidimo sta se desava... Znas, ja ne znam koliko ti imas godina ali ja se iako sam bio klinac, ali zaludjeni klinac, tek posao u osnovnu skolu, secam Zvezde  u drugoj polovini 80-tih godina i secam se Dzaje i stvaranja evropske Zvezde... Igracu su se dovodili godinama i niko nije odlazio, tek nakon par zajednickih sezona i brda evropskih tekmi osvojili smo vrh Evrope... Ali tada Dzaja nije mnogo obecavao, samo je radio i radio i uspeh je dosao...  Priznaces(priznacete) da vec godinama obecava povratak na puteve stare slave, ali nekako se uvek vratimo na jedno drugo mesto, tj. dozivimo neprijatno spustanje na zemlju... Ja sam covek emotivac, i iako sam svestan da riba od glave smrdi, tj. znam da najveci  deo krivice za poslednje Zvezdine neuspehe snosi upravio Dzaja, ne mogu tako lako da budem prvi koji ce da krene u otvoreno prozivanje coveka koji mi je doneo toliko radosti u zivotu... Slucajno ili ne ja sam rodjen 29.05. datuma koji je najznacajniji u Zvezdinoj istoriji... A za one koji ne znaju Dzaja je rodjen dan posle toga... Jos mi stoji slika pred ocima kako slavim rodjendan i evropsku titulu a  na tv-u posle 12h i Dzaja slavi to isto... E da ne bi previse privatizovao ovu pricu, jednostavno htedoh reci sledece... Vecina ljudi sa kojima sam pricao posle tekme sto u afektu sto trezvenog razmisljanja svaljuju krivicu na pomenutog nam predsednika... To nisu indijanci, koji se ne razumeju u fudbal ili ne idu na utakmice itd... Danas sam cak cuo izjavu jednog od drugara sa severa koji je u poslednjih 5 sezona propustio mozda 3 utakmice, da nece dolaziti na stadion dok ne ode Dzaja a on licno je svestan da se to nece skoro desiti jer ima podrsku vodecih ljudi na severu....
Time je mnogo toga receno i zato i mislim da je bezveze raspravljati na ovu temu, a ljudi drugacijeg misljenja mogu samo da odu na neki drugi deo stadiona pa da kazu sta misle... To bi vec licilo na debile iz komsiluka a to ne zelimo zar ne???
Jos jednom kao na jednoj od prethodnih strana ponavljam da smo krivi svi, i rukovodstvo i mi, ali i oni izmedju nas, igraci, trener... I tako ce biti sve dok se ne dese korenite promene, ne samo u Zvezdi, vec u celoj drzavi koja je svakim danom sve vise i vise u govnima...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Uprava je kriva za debakl.Svake godine predstavlja mladju ekipu.Za dve godine u Zvezdi ce igrati pionirski sastav.Bez iskustva se ne moze uci u LS.Znam da Zvezda nije bogat klub ali je dirigentima da nalaze pare.
Gde su oni iz Don'ecka nasli toliko pare?
U Rusiji ima puno kompanija koje hoce da uloze u fudbalu,zasto Dzaja ne ide tamo,a ne da proda klub ali da nadje jake sponzore?