Nikada nismo ovako ponizeni i osramoceni. Da sve bude gore, postarao se ovaj sudija koji nam je iskljucio igraca. Mislim da su Rusi i dalje ostali picke, potkupljive. Nije mi bilo drago kad sam video da nam sudi Rus. Sad ce da se opari za par soma dolara u dzepu. Maler nas je pratio sa Zigicem. Tako da su nam sanse bile realno umanjene, ali ipak mislim da smo trazili NEREALNO. Nismo doveli nijednog kvalitetnog igraca, nismo doveli Marica, niti ocuvali kostur tima (Vidic, Mladenovic). Da su ostali ovi gorespomenuti bilo bi mnogo lakse. Necu ja sad da se pravim pametan, ali sa ovakvim potezima uprave i realno nismo zasluzili plasman u LS. Na malo ulozenih para nemoguce je ocekivati puno. Nemoguce. Za plasman potrebno je uloziti pare, dovesti trenera i igrace + sreca. Kao Pakistan prosle sezone. Sad ce grobari da nas prozivaju. Neka, jos sutra ce da ispadnu od Otelula. Kakva drzava takav i sport. S obzirom da smo ulozili malo para, realno je da se plasiramo u Ligu kup UEFA i da prezimimo u Evropi. Bice dosta teze s obzirom da ce Tata da proda Dudica u Everton a odbrana nam je vec i ovako dosta suplja...

????,?????????...???? ??? ?????? ???????? ??????,???? ?? ????? ???????? ??? ????-? ??????...????? ???????-????????? ??????? ???????? ????? ????? ??????.
1.????? ?? ?? ????...????? ?? ???????? ?? ?????? ? ????????????-?? ?? ?? ???? ?? ? ??? ????
2.?????? ??????-?? ?? ?? ????????-????? ???????? ?? ??????? ?????? ?? ????...????? ?????? ? ???????

??? ??? ?? ???...?????...???? ????? ? ?????????...?????? ??? ?? ?? ???? ??? ????? ?? ?????.? ?? ?? ?????? ???? ??????????? ??? ?? ?????? ???? ?????.

???????? ???? 0(????)

E sad lijepo vratiti Muslina pa nek otjera i Dzajku i sve ostale (sem baste i Zigica) na UB. Ma kakav Ub, da ih otjera iz Srbije.
Sramota.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

jako slaba igra razocaran sam ali sta da se radi zivot ide dalje
ceka nas kup uefa

BRUKA!!!Imam neki utisak da mi ovaj poraz nije tako tesko pao,tj. jeste,ali ne kao protiv Bajera ili,naravno,Dinama!Ono sto je mene bolelo to je cinjenica da momci uopste nisu pokazivali zelju za trijumfom,nisu ni malo igrali presing,svaka akcija PSV-a trajala je po nekoliko min. umesto da je prekinemo i jurisamo u kontra napad!Sta reci...Ljupko me je zaista razocarao,ima veliko iskustvo iza sebe,a postavio je nevidjeno kukavicku taktiku,a Purketa nije stavio cak ni na klupu,dok je to mesto na klupi zauzeo Zigic koji uopste nije bio predvidjen da ulazi?!
Lukovic...umesto da je malo potrcao i obratio paznju na svog igraca,on ga je ladno pokosio sa ledja,pitam se na sta je pomislio u tom trenutku??!
Bisevac...decko je konstantno od pocetka sezone u nekom svom svetu,totalno van forme,a ono sto je ucinio bilo je amaterski,mada onaj Ruski peder bas nije morao direktan cveni da mu da!
Disljenkovic koji je na oazi kritikovan ovih dana kao glavni krivac,po meni,branio je srcem,ali u situacijama kod golova,zaista nije nista mogao!Spasao je sigurno 4-5 sigurnih golova!
Pohvalio bih navijanje,totalna dominacija Delija tokom citave tekme,pesma pri rezultatu 5-0,zaista vrhunski,takodje,lepa koreogerafija i bakljada,ali slaba vajda,kada to nije dopiralo do ovih likova na terenu.Mislim da su Basta,Dislja i donekle Jankovic jedini koji mogu doboti prelaznu ocenu.Pri aktivnom rezultatu sanse su imali Jankovic,Dudic(jako dobru) i na startu 2. pol. umalo autugol holandjana!Ali to je nedovoljno,pogotovo kada se ne iskoristi.
Kao sto Kiza rece,tim je drasticno podmladjen(sto ne znaci da su trebali sebi da dozvole bruku),a kostur nije zadrzan.O pojacanjima nhe treba trositi reci,jer nijedno ovogodisnje pojacanje nije doprinelo boljoj igri Zvezde.Od kraja 2002. kada smo prestali da budemo Jugoslavija(konacno),a oformili nekakvu zajeBnicu sa Crnom gorom,sport nam je u totalnm kurcu.Prosle godine na EP repke nisu nista osvajale,a ovogoidsnja Olimpijada samo je potvrdila katastrofu naseg sporta.Bez drzave,himne,zastave i drugih stvari koje prate sve to,sta i da ocekujemo od fudbala,koji je cinilo se,krenuo uzlaznom putanjom,ali nakon ove katastrofe i katastrofe ostalih u kvalifikacijama za Uefa kup i katastrofe repke na Olimpijadi,ja smatram da je ovo DNO!Neka nam je Bog u pomoci u narednim mecevima kupa Uefa,a pre svega u prvenstvu da anuliramo prednost grobara!
Tako je kako je,ja vam braco preporucujem da se mnogo ne nervirate i da se okrenemo narednim tekmama u nadi da cemo pronaci izlaz i ovog jebenog tunela!I za kraj,moja poruka je:

Dobro znaj da uvek tu sam ja,
dobro znaj da necu nikada,
da te ostavim da te zaboravim
dobro znaj da uvek tu sam ja!!! :(

????? ????? ????? ??? ??? ???? ?? ? 90+ ?????? ????? ???? ????? ????? ? ????? ????.
?????? ??????.
??? ?? ??? ??????? ???? ??????? ??? ???? ????? ?? ????? ??????? ???? ??? ?? ??????? ????? ??????:
-???? ??? ???? ?? ????? ??????-????????
-?????? ???? ??????? ??????? ?? ?????? ????? ?????? ?? ??????? ?? ??? ?? ??? ???
-??? ??????? ?????? ????????? (?????,????????,?????????).

???????? ?????? ?????? ????? ???????,??? ?? ????? ?? ???????.

??? ????,?????,?????,????????.

...?? ????? ?? ???? ??? ??...
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

??? ??? ????? ??????? ?? 2000. ?????? ?? ??????? ???????? ???? ??? ?? ???? ?? ????? ?? ?????. ? ???????? ??????. ???? ?? ???? ?????? ??? ???? ??? ?????. ? ?????? ?? ?? ??? ?? ??? ???? ?????? ????? ?????? ????? ? ??????.

Dvoumim se ko je kriv, nikako da se odlucim, ja ili sudija :o . Ma da li ste vi normalni, penal i crveni su cisti kao suza, mi smo bili toliko jadni da nikad jadniji nismo bili. Kriv je DZAJA (jebem mu mrtvu i zivu familiju), covek koji nam je proslogodisnji mrsavi tim unapredio sa 4 drugoligaska igraca, Tintorom , ciji tim je ispao iz nase lige, klincom Popovom i retardom Stancicem, koji je doveo trenera koji kaze "Igracemo ofanzivno", a izadje u formaciji 541, iako smo tavorili prethodnih 10 godina sigurno je da se nismo ovako brukali. ZAPRAVO, KRIVI SMO MI STO TO SVE TRPIMO.
ekali smo, cekali samo povoljan trenutak da u prvo najbljize srce usadimo uzas i divljenje

Najvise mi je zao srpskih gastarbajtera koji su prevalili kilometre, svih Cigana koji su dosli, da bi na kraju bilo ovako... ne znam kome je stvarno teze u ovom trenutku, iskreno u zivotu me najvise boleo poraz protiv Kelna 3:0 kad sam jos klinac bio, medjutim ovo mi je sigurno najtezi poraz.

Sta je resenje? Da se donese zakon o sportu, da se klub privatizuje, da stvorimo ligu Srba, Hrvata i Slovenaca i da bude regularna liga, bez namestanja. Sve drugo vise nema smisla. Ima puno komentara na b92 sajtu.

http://www.b92.net/sport/comments.php?my_categories_class=%27Sport%27&nav_category=&nav_id=149411

?? ??? ???? ?? ???? ?? ????? ???? ????? ???? ???????. ???? ????? ?? ?? ?????? ???????????. ? ???? ?? ?????? ????? ???? ????????. ???? ?? ?? ??????? ???? ?? ?? ?????????? ?? ?????? ? ????? 11. ?? ????, ?????? ?? ????? ?? ?? ????? ?????? ????? ???? ?? ? ??? ??????????? ???????? ???? 10. ?????? ?? ????? ?????? ????????.

????? ???? ???????? ??? ????? ?? ????????, ???? ?? ??, ? ?? ??????? ?? ?? ???? ????? ?? ?? ???. ??????? ?????? ?? ??????, ????? ?? ??? ??? ?? ?? ?????? ????? ?? ??? ???? ?? ???????? ? ????????, ????? ?? ???? ????????? ?? ??????. ??? ?? ??????? ????, ? ? ????????? ? ???? ?????????????? ?? ?? ????? ? ???? ??? ?? ???? ???? ??? ??? ??? ?? ????! ??????? ?? ?? ?????????????, ???????? ?????? ? ???????? ?? ?????? ?? 3. ????! ????? ?????? ?? ????? ????? 0. ???? ??? ?? ???? ????? ?? ???????? ???? ??????? ??? ?? ?? ?? ??????? ?? ??????. ???????? ?? ???????? ?????? ? ?????????????!

????? ???? ???????? ???? ?? ???? ?? ????????!

???? ????? ?? ??????!!! ???? ?? ??? ????? ????? ??? ??????????, ??? ????? ?? ? ????? ??? ??? ????? ??????? ??? ?? ????? ?? ?? ?? ??????? ?? ????????? ??????? ? ?????! ????? ???? ???? ????? ?? ?????? ?? ??????? ?????? ?????. ??? ??? ??? ??? ???? ???? ?? ????? ?? ??????. ????????? ??? ??? ???????!

????? - ?????? ??? ???????? 30 ??????, ?????? - ?????? ??? 22 ??????

????? - ??????? ??????, ?????? - ??????? ?? ???????? ????? ?? ???-?!

?????? ???????? ? ?? ?? ??????? ?????? ???? (5-6 ?????? ??? ????????, ??????????, ?????, ???????????, ???????, ?????, ???????????, ? ??? ?? ????), ?? ???????? ?????? ???? ?? ?????? ???????? 6-7. ?????? ? ???? ?? ???? ????????? ?? ?? ???? ????!!! ? ??? ??? ???????? ??????? ??? ?????? ????? ?????? (3-4) ???? ?? ?? ?????????? ? ???????? ????? ???????? ?????? (7-8)!!! ?????? ?????? ? ????? ?? ??? ?? ???? ????? 26. ?????? ??? ?????? ????? ???? ? ?????? ?? ???????!

???? ?? ?????????? ????,??? ????????????? namigivanje .?????? ?? ???? ??? ???? ??????-?????...?????? ?????? ??? ???? ?? ???? ???????? ???? ? "???? ????????".???????:
?????????????-??
???? ??????(?? ??????? ???????)-??
??????? ???????? ?????-??...
??? ???,??'? ??? ?? ????? ?? ????

Kizo brate pa najbolje bi bilo da se rec sport u Sribji zakonom zabrani i da leti u corku onaj ko pomene 2004 godina ne ponovila se nikada srpskom sportu ovo je bruka(ne verujem da za naredna cetiri meseca moze nesta da se popravi).

Licno mi je zao sto ne dobismo talijane oni nam nekako i idu pored engleza.
ne bismo dobili petardu jer igraju bunker i posle 2-20 bi se zatvorili ovako bunker.

Svaka cast ciganima na svemu.

Zvezda iznad svega.

...da zivim ne mogu bez nje...
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Stvarno ne znam shta da kazem,totalna katastrofa...Ako imamo cime da se pohvalimo onda je to navijanje koje je bilo fenomenalno svih 90 minuta(kolko sam ja cuo preko TV)!
amo daleko,daleko od mora...

Strasno,jedan od najtezih dana u mom zivotu.

Igrali smo ko picke celu tekmu,gubimo 2:0 mi igramo dupli bunker 5-4-1,onaj shaban obara igraca ko da mu je to pomocni teren Kosanice(izvinjenje Kosanicanima),pravimo tim i zaludjujemo se nekom Ligom Sampiona,a dovodimo 5 igraca iz UB-a,svoje igrace na kaljenje saljemo u istu Dzajicevu selendru,ma ima jos puno razloga,ne mogu vise...

Jos mi spremili baklje za proslavu,mamicu im jebem,i njima i onom govedu profiterskom!

Cela uprava napolje!!

Najgore sto ce se o ovome pricati 3 dana,i sve ce se zaboraviti,i bice po starom!

Dzaja ce da ostane u Zvezdi,dok ne umre u 105.godini u onoj fotelji!


Severna tribino,dizi se na noge!

Onoga momenta kada svi budemo mislili kao jedan u vezi ciscenja cele nase korumpirane uprave kao i 80% skupstine "prijatelja" kluba zarad privatizacije moci ce nesto da se dogodi. Stvar je vrlo jasna i prosta:
Nema para, nema ni ulaganja u igrace, a onda automatski nema ni lige sampiona.... To je stvarno toliko prosto da mislim da su dalja razjasnjavanja u vezi toga suvisna.
I stvarno bih zamolio neke likove sa foruma za koje imam visoko misljenje sudeci po postovima koje su do sada pisali da ni ne pokusavaju da traze krivca u nekome drugom kao na primer u sudiji nego da pogledaju stvar surovo realno i kazu da smo samo mi za sve ovo krivi.

Pade mi na pamet ona stara parola: vi nikada ne mozete tako dobro da igrate kao sto mi mozemo tako dobro da navijamo.

Ovakve navijace kao sto smo mi je zasluzio Real, Arsenal ili Milan ali sigurno ne i jedan prosecan klub kao sto smo mi.  
Mislim da navijaci jedini mogu da naprave krupne rezove u upravi. Odlazak Dzaje me sve vise podseca na odlazak Milosevica sa vlasti. Sto se pre ujedinimo pre cemo moci nesto da uradimo po tom pitanju. Fino nas je Dzaja zamajao sa duplom krunom i svi su posle toga automatski bili toliko srecni da su skoro i zaboravili ko nas krade godinama i ko odnosi silne pare iz kluba ko zna gde?

Osvestite se........

Sve je to tacno moj prijatelju,sto si rekao...ali ceka se stav prve ekipe da se cuje sta ce biti po tom pitanju.

Mislim da ti ne treba i objasnjenje zasto...

Ja stvarno ne znam sta ste svi kenjali. ali, u nedelju svi na Maru d apodrzimo mladu ekipu. Jebes Dzaju, jebes sve, Zvezda je ispred svih :sampion  :sampion  :sampion
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Moj zivot je tuzan bio, a ja teski narkoman, a ja zelim jos jedanput, da vidim taj AMSTERDAM (Ajnhoven) :)
Dakle Purke je bio resenje :) Mislio sam da ce teze da mi padne ovaj poraz ali ono vrlo brzo sam iskulirao ... sve u svemu opet ce da se palimo na kup UEFA i to je to ...

?? ???? ?? ????????? ?????? ?? ????? ?????? ????? ?????...

? ?????? ???! :ruke

???????!!!

Katastrofa od poraza, ali ne i neocekivano. Sta da se kaze nego kakva drzava takav sport, vidi se sta se desava sa reprezentacijama(fudbal , basket) a naravno i klubovima. Gdje politika se mjesa u sport ode sve u tri picke materine. Prave legende se tjeraju sa funkcija klubova, muslin, divac, danilovic, duda ivkovic, moka slavnic, itd. a stavljaju se profiteri kojima je jedini cilj da sebi stave para u dzep. Mi smo navijaci pa se naravno uvjek nadamo najboljem, ali realno sa timom kakvim imamo nismo ni mogli dalje, sta oni misle kad nam prodaju najiskusnije igrace potrebna za ovakva takmicenja a nikog novog ne dovode, i naravno nigdje ni traga od tih para. Ko jos ide u LS sa timom u prosjeku od 22 g. Pa ni juventus ne moze da sastavi tako nesto. I onda kurcenja o pravljenju stadiona sa dobijenim parama ovo ono!!! Koji ce ti kurac stadion i semafor kad se igraju 2-3 evropske utakmice godisnje maximum. I stalno tako, sljedece godine, pa sljedece, pa sljedece, evo vec 9-ta godina mi cekamo da nam bar 3-4 najiskusnija ne odu iz ekipe, nema druge nego pasose da im uzmemo jebene. Ali neka i to, nek prodaju vidica i mladenovica, pa sa tim parama nek dovedu nazad MIhajlovica, kupe Taribo West-a, a ne oni prodaju najiskusnije i onda samo pozovu dva nova iz podmlatka, gdje je tu jebena logika.  Zar nije bilo dovoljno kad je Muslin otisao i rekao da on hoce u LS ali uprava ima neke druge planove, covjek dodje u zvezdu preokrene je ,osvoji par titula i oni ga naravno sjebu, kad vide da su ga dovoljno iskoristili caos!!! naravno posle ponavljanja takvog scenarija sa par trenera pa niko normalan i ugledan vise nece htjeti ni doci da trenira jebeni tim, posto zna da ce braca iz uprave da ga sjebu!!! doci ce neki jebivjetar ko oni, na branje para i svima ljepo.
A delije koje prate tim pod svim uslovima, za njih nikog ne boli kurac, dok ne pocnu da biju upravu ko sto su igrace nazad par sezona. Par momaka odavde iz Kanade je islo na jebenu utakmicu u Ajndhoven, pa ako to ne znaci biti odan necemu onda stvarno neznam sta znaci, i naravno jos hiljadu drugih koji su dosli od kojekuda.
Ima dosta stvari koje trebaju da se rjese pa da nas sport i klub stane na noge zastava, himna, zakon o sportu, profiteri, lopovi, privatizacija, ne razigravanje drugih jebenih liga (hrv,slo,bos,mak) nego ulaganje u nas sistem i sport, a ne punjenje dvorana i stadiona pedera skima smo do juce ratovali a nase lige zbog toga pate sad.
toliko od mene, uzas je sto se desilo, sudija sigurno nije kriv (iako stojim pored toga da su rusi picke, iako mi uvjek se nadamo da nisu, al jesu !!) krivi su oni u foteljama.
Jebes utakmicu gdje je sudbina iz fotelje izrecena a ne sa terena.