E cuo sam i ja za to Lujke do kraja.Te devojcice vec duze vreme idu na tekme tako da nebi bilo lose da naprave grupu.

Quote from: "D.C.Z."E cuo sam i ja za to Lujke do kraja.Te devojcice vec duze vreme idu na tekme tako da nebi bilo lose da naprave grupu.
Pazi, te devojcice koje ja znam su 89 godiste ali misli da ima i 88 i 87, tako da za njih ima vremena...
Cazzo, za kada je odlozena tekma u subotu???
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

ja sam cuo ali off the record da je odlo

mislim da nasa sledeca tekma je tek u trecem kolu u novom sadu protiv vojvodine.


ne verujem da je odluceno kada cemo igrati protiv ofk-e.

@Modrica

A ja spremio benzin posto je i ovako jug slabo navijao. Sever se cuo 2,3 puta jace nego jug u dovikivanju. Za Brigadira mislim da si se istripovao.


?????? ?`? ???????? ???? ????...??? ?? ?????? ??????...

???????!!!





QuoteA ja spremio benzin posto je i ovako jug slabo navijao. Sever se cuo 2,3 puta jace nego jug u dovikivanju. Za Brigadira mislim da si se istripovao.
Kizo brigadir mi je rekao to dok si ti bio odsutan,jebiga jeste imao neki plavi dres ispod...

A za benzin ima i druga prilika. :rofl


Ljudi kada je tekma u NS da znam da planiram da idem tamo dan ranije.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

E to je vec filozofsko pitanje Modricha,na koje samo Piksi i ostala banda moze da ti odgovori.Mi vrlo rado,ali tesko.

mnogo mnogo seljaka .......  sto je postala tradicija na velikim  utakmicama. dokle vise razni naglasci i ..  ma nikad necemo na onaj nivo tako!
trebovanja , navijachi prodaju karte a posle sto je lose navijanje...
znachi 2 sata dechko pokushava da ih nauchi najednostavniju pesmu na melodiju koje svaka grupa na svetu zna!
i to fino onako ljubim vas, ma to treba kao i obichno da im se najebe keve i da se zapreti nozevima!!!!! :boks  
koreo je hvala bogu uspeo al opet ponavljam nikad necemo na onaj visi nivo !  daj gol i hrabro !  previshe jednostavne koreo, treba se malo ugledati na marseille, ono su umetnichke slike od koreografija! uopste nije tesko samo treba malo vishe vremena za postavljanje , potrosi se isto love! e sad jebe nas disciplina na tribini jebiga!
zasto smo primili gol u prvih 10, pa jer nismo navijali kako treba ,a tad treba najvece ludilo da bude , da se isprepadnu odma na pochetku! jel se seca neko 21aprilakup kad smo 10min bez prestanka pevali pune tribine... i to savrsheno svi kao jedan!
ma uopste mi nije jasno vec dve god kad su vece utakmice se to desava! kako je na tom derbiju bilo do jaja , il sad protiv yboysa!
i to nema veze sa ozvuchenjem , nego sa ljudima koje dolaze samo na ove vece tekme. jeste da treba jos dve sipke do istoka i zapada , i jos barem 10megafona ! jer samo tako ca navijanje da bude dobro , bez ponavljanja!
aj da samo ne kritikujem posle svakog gola(pogotovo posle 3) je bila takva grmljavina kao nikad do sad!!!!!! i posle navijanje odlichno! al da nismo dali golove!? pa zar bi celu tekmu cutali!? mozda bi svakog trebali napiti i nadrogirati da bi svi pevali! neznam to je samo 90min  .  zasto je toliko tesko nekim pevati 90min....   RED STAR is from BELGRADE STATE !
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !

Casual upravu si.

Milano ne znam zasto tebi msetaju naglasci to je bezze,ajde mi reci da nemas u beogradu indijanera?
Nije to sve bas kako ti kazes.
Sto se tice Derbija tu ce navijanje dugo biti dobro jer tu dolaze 80% pravi momci (i devojke :rofl ),a an evro tekme dolazi alealestina i ostali indusi.


E samo da kazem posto su tapkarosi mnogo prezvakana tema jedno moje zapazanje.

Na ulazu deset ne neki lik iz Brckog prodavao kartu viska i uhvati ga drot i oce da ga privede a njegovi drugovi ga jedva isbavise iz govana.
A neki cicek bradonja ide kraj drotova i vice karte,karte i sad recite mi ko je pametan.
Te tapkarose treba satrti,kraj pomocnon terena na onom bus stajalistu su se ljudi okomili na nekog tapkarosa a ovaj se izmace.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Sacekao sam malo da se stisa sve oko utakmice i atmosfere pa evo hladne glave da i ja kazem nesto... Pocecu od pocetka, tj. od karata, tapkanja, itd... To je nesto sto nazalost nije novo i sto smo doziveli za sve velike utakmice unazad mnogo godina....Prvo sto me iznenadilo su visoke cene, na koje je Zvezda do sada uspevala da ostane imuna, ali interesovanje koje diktira mogucnost igranja u Ligi Sampiona je izgleda prevagnulo... Opet sam u svom okruzenju imao puno razocaranih ljudi koji su tek pomocu nekih mojih veza dobili karte po ceni ili u najbojem slucaju 50-100 din preko cene... Neki od njih su sezonama vec u prvim redovima kad se dobijaju batine zbog Zvezde, da ne pricam da su bili i u Vrscu (poslednji primer) i onda se pojave na stadionu i neko im nudi kartu za 1000 din, to je ne za razocarenje vec da se pojedes i zaboravis na Zvezdu i sve oko nje... Nekako se uvek na kraju snadjemo, pa zaboravimo na ljude koji su namlatili brdo para od tapkanja...
Na samoj utakmici, atmosfera stvarno za pohvalu, pun sever, koreo standardno dobra, originalna, puno baklji, nesto manje dimova, sve za desetku... Sto se tice pevanja, mozda sam subjektivan, kritican itd., ali mislim da smo imali i dosta boljih izdanja... Posle golova dizala se tenzija i pesma je bivala glasnija ali kao da smo malo utihnuli kad je trebalo da budemo najglasniji, a to je poslednjih petnaestak minuta....Stvarno ona grmljavina posle treceg gola, ono je neopisivo dobro, ali tako treba da bude sve vreme! Bilo je i par incidenata, uglavnom od strane mladjih, ali se sve brzo zavrsavalo intervencijom starijih... I ovaj put puno pijanih, seljana koji su neposlusni itd... Jebote pevali su kao ludi sat vremena pre pocetka, a potpisujem da je 50% njih tokom utakmice sto zbog umora, sto zbog izgubljenog glasa cutalo i time uticalo da ne budemo jos glasniji... Jedan od momaka iz KB je imao svoje vece pa recimo da je od 5 tuca na severu 3 bilo njegovo delo...
Sve u svemu, mislim da smo imali dosta dobro izdanje i cuje da su nasi gastarbajteri pokupovali vec preko 10 000 karata, eto, ne sumnjam da ce i u Eindhoven-u biti dobra atmosfera i da ce nasi crveno-beli uspeti da nam obezbede da napravimo jos puno spektakularnih navijackih izdanja kako na Marakani tako i na poznatim evropskim stadionima....
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Bas kao i moj prijatelj iznad, slicno usera, tek sada mogu hladne glave i opusteno da pisem o utakmici koja je iza nas. Okolnosti su odlucile tako da usred posla ostanem ovde i da prisustvujem mecu. Utakmicu sam gledao sa Juga, ne zato sto nisam mogao da platim kartu, vec zato sto nisam hteo da je kupim iz principa. Bio sam u ponedeljak da sacekam kartu za Sever ispred blagajne i naravno Dzajka je pustila nepunih 500 karata za Sever na blagajni. I tu su se ubacili ispred mene ljudi koji su kupovali po 10 karata i to je bilo to.. Odmah pored reda "tapkarosi" su valjali Sever za 1200 dinara.. neki i za 1000. Da se razumemo, tim njuskama necu da dam ni dinara zato sto su u sprezi sa lopovima iz Uprave ili onima zaposlenim u Zvezdi koji zajedno sa njima zaradjuju na nasoj ljubavi prema klubu. Da je karta na blagajni bila toliko, bez razmisljanja bih izbrojao pare. Ovako sam sebi svom drustvu kupio jug i jos jednom sebi zgadio mnogo toga po ko zna koji put...

Sama utakmica kao utakmica, svima je ostao zal sto nije ostalo makar 3:1 a golman i odbrana bi mogli da se zapitaju kako cemo proci u revansu...

Navijanje odlicno. Jug je konstantno navijao zahvaljujuci RS ekipi u sredini tribine, a Sever vizuelno i zvucno je izgledao kao i uvek. Najbolje na svetu. Kakve njuske su ulazile na Sever dok smo mi koji idemo redovnije na utakmice odlazili na jug, tuga me je uhvatila... Po tom pitanju nesto definitivno mora sto pre da se uradi. Neka tapkaju Zapad i Istok, ali ostavite Sever ljudima koji su tamo na malim tekmama ili u Vrscu sto rece moj prijatelj iznad...

Kameru nisam nosio iz principa, imali smo dve dole na terenu, ali bilo je interesantan ugao pa mi je na kraju bilo zao sto je nisam poneo...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Najgore od svega toga sto si naveo za tapkanje je sto, ako je ti ne kupis, ima ko hoce! I ti znas dobro da ce se sjever na velikim utakmicama uvijek prodati, a tebi preostaje da jednog dana kad ostaris  :)  i kad se pocnes prisjecati Zvezdinih utakmica, sjetis se neke koreografije ili bakljade koju si ti posmatrao sa JUGA. hehe jebeno!
Znaci zapitaj se da li se isplati bojkotovati na taj nacin i tekmu gledati sa juga.
Licno, kartu bi platio ne pitam cijenu :D, jer ipak idem na utakmicu prvenstveno zbog sebe a" ostalo su sitnice' !

Quote from: "CZTZ"Najgore od svega toga sto si naveo za tapkanje je sto, ako je ti ne kupis, ima ko hoce! I ti znas dobro da ce se sjever na velikim utakmicama uvijek prodati, a tebi preostaje da jednog dana kad ostaris  :)  i kad se pocnes prisjecati Zvezdinih utakmica, sjetis se neke koreografije ili bakljade koju si ti posmatrao sa JUGA. hehe jebeno!
Znaci zapitaj se da li se isplati bojkotovati na taj nacin i tekmu gledati sa juga.
Licno, kartu bi platio ne pitam cijenu :D, jer ipak idem na utakmicu prvenstveno zbog sebe a" ostalo su sitnice' !

Sto rece ona reklama, "Niije sve-jedno" :) Vidi, neka im kupi ko god hoce, ljudi se razlikuju, izmedju sebe, po onome sto rade i nacinu na koji misle. Nije mene sramota sto sam, nakon tolikog staza i utakmica koje sam prosao, gledao neku tekmu sa juga. Bitno mi je da sam usao na stadion, a tribina na kojoj sam bio je pocepala grlo od navijanja, kao i ja uostalom, neka se zamisle oni koji se bave organizacijom koliko indijanera im je bilo na Severu a koliko "pravih", koji dolaze i na male utakmice, je otislo na jug ili druge tribine...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Za
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!