Kad sam dosao mislio sam da ce tesko da se ponovi atmosfera sa Zvezda - Odenze. Ali ne, ovo je bre mnogo jace za nekoliko decibela. Kod 3:1 za nas kako se sever drao mislio sam da cemo da ojadimo PSV sa bar 5 komada ali...

Izvukose se ova govna holandska iz naseg grotla.

Promukao sam kao jazavac, a na mene licno je najjaci uticak ostavilo navijanje celog stadiona kod 3:1 kada su svi skandirali ZVEZDA!!! :ruke  :ruke  :ruke
Evo sav sam se naje

b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


iz Sapca su krenula 2 busa.jedan je bio prepun dok je u drugom bilo i praznih mesta.jebiga vole deca klimu :D
na pocetku se veoma dugo i uspesno pevalo ptln i koreo je bio dojajan.
posle primljenog gola izgledalo je ko da ima 1000 a ne 13 000 ljudi na severu.kako smo im davali golove navijanje je postajalo sve mocnije.posle treceg gola explozija koja je trajala sve njihovog drugog gola :( .
jedino sto mi je smetalo jeste sto se na pocetku II pol. dosta forsirala mars na drinu a samo 1/4 zna da je otpeva.
bili smo u prvom sektoru.
odprilike posle naseg prvog gola nam se pridruzuje neka riba na koju niko nije nesto obracao paznju al posle drugog ceo prvi sektor je buljio u nju.ladno je  bez blama skinula majcu na bretele i mahala sa njom.nemate pojma kako je smesno izgledalo,svi su odjednom stali sa gorilanjem.masovna hipnoza :)
posle je bilo komentara u stilu sta kad damo treci.cak je i pozirala a bila je veoma komunikativna :jebanje
zove se bojana(a ne visnja :finger) i sa karaburme je.`86 god. valjda.i celu tekmu je pevala bolje od vecine.

Quote from: "Nikola013"Promukao sam kao jazavac, a na mene licno je najjaci uticak ostavilo navijanje celog stadiona kod 3:1 kada su svi skandirali ZVEZDA!!! :ruke  :ruke  :ruke Evo sav sam se naje


fotke su genijalne kao i uvek..

mozemo li ocekivati neke video zapise?

???????, ???? ?? ?????? ?? ??? ?? ????? ???? ???????? ??? ????????? 0:1 ???? ?? ????? ?? 2:1...????? ??? ????? ?? ????? 15-??? ?????? ?? ???? ???? ????????? ????????...???? ????? ? ??? ??? ??????? ??????...

???? ?? ???? ??? ???????? ??? ?????? ?? 3:1, ????? ??? ??????? ???? ?? ???????? ???? ???????? ???? ?? ?? ???????? ? ??? ????????, ??? ?????? ?? ?????? ????? ???????? ????? ???????...???? ???????? ?? ???? ?????? :ruke ?????? :ruke

????? 3:2, ????? ??? ???? ???? ???? ? ????????...??` ????? ?? ??? ?? ????? ??? ?????... :rofl

??? ? ????? ??????? ?????? ?? ????????.... ;pljuga

?.?. ???????, ??? ?? ???? ?? ????? ????? ????????? :)

???????!!!

Sad sam videla fotke i najezhila se.
Ljudi ovo je bruka kako je dobro ispao koreo i sve ostalo...  ;pljuga
Zao mi je sto je posle 3:2 opala atmosfera, ipak su igrachi dali 3 gola za redom, nismo trebali da posustanemo u navijanju.  
Iako smo pobedili, cini mi se da su svi nekako sjebani otisli kuci, zbog tog glupo primljenog poslednjeg gola.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!


E zbog ovakvih stvari smo mi(Delije) to sto jesmo,i po cemu nas poznaje citava Evropa,zbog ovakvih stvari smo jedinstveni.Jos uvek mi puno srce iako ovo pisem jutro posle tekme,ali kad god vidim neku fotku sa tekme najezim se  :ruke .Stvarno bi bilo greota ne proci dalje,zasluzili smo svi mi,da nam se uslisi zelja i da udjemo vise u tu jebenu LS!!!!Stvarno nemam skoro zamerki na izdanje bilo koga od pocetka tekme,jebi ga ljudski je,padnu ljudi kad se primi gol,odma se pocne razmisljati u glavama jao sta ako ne prodjemo i te fore,ali to su bili veoma kratki trenutci.Eto jos jedne stvari zbog kojih smo ne prevazidjeni,sto uspemo da se saberemo i posle gola i da grmimo jos jace,svaka cast svima.Moram i u ovako lepim trenutcima da stavim po koju zamerku,sve u nadi da se to ne bi ponavljalo.Opet na sipci do zapada niko nije vodio navijanje veci deo tekme,ali je kasnije bilo par UB-a na ivici tunela odakle su pokusavali da animiraju ljude da pevaju.Oko mene je bilo bas mnogo indijanaca i to me je strasno nerviralo jer su uglavnom stizali da psuju igrace i deru se nego sto su pevali.ALi ono zbog cega sam ludeo je to sto su se pre pocetka tekme svi igrali sa onim zastavicama kao deca,ja stvarno ne znam kako vodje nisu izludele skroz,i veoma sam srecan sto je koreo ispala ok posle svega toga  :bes .Jebote ne mozes da im objasnis da ne diraju zastavice i da ih ne razvijaju ali ne,dok ne dodjes i svima njima pojedinacno licem u lice ne objasnis  :batine nece shvatiti.I jos im nacrtas lepo na papiru,ali taj papir se odma zguzva i baci.Ne shvataju da je neko ulozio rad u tu koreo i da sigurno ima razlog zasto se sve to prica,uh  :zbunjen .No dobro ipak je preovladalo mnogo toga dobrog u odnosu na ove sitnice koje se nadam nece ponavljati u tolikom broju.
Pozz svima i normalno svi na OFK-u.  :sampion
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Djape to nije nista cudno, stoka ostaje stoka.Nas cetrdesetak smo radili danima koreo,delili uputstva, ali uvek se nadju debili kojima to ne znaci nista.Sat vremena sam se setao u delu prema istoku i pojedinacno objasnjavao ljudima da sednu, da ne mesaju zastavice ali uzalud. :bes
Ali laknulo mi je kad sam video da je koreo uspela .:)

? ?? ??? ??? ????????? ??? ?? ??? ? ?????, ?????? ? ?? ????? 2 ???? ???? ??????? ??? ??? ??? ?????? ? ????? ???????? ?? ?? ???? ?????? ?????????, ??? ??? ?? ?????? ? ???? ???? ???? ?? 100-????? ????, ???? ?? ?? ???? ????? ???? ???? ???? ????? ??? ???? ? ???? ????? ?? ?? ???? ? ?????? ??????? ?? ?? ?? ?????? ?????????...?? ????? ??? ?? ??????? ?????, ??. ??? ?? ?? ?????????? ????????? ??? ?? ?? ????? ?? ????.... :ruke

?? ???? ???? ???? ?????????, ???? ?? ?? ?????? ???? ????? ???? ?? ??? ?? ?????, ???` ?? ?? ????? ???...??? ????? ???? ?? ?? ?????? ?? ?? ???????...

???????!!!

Ma pazi ti ne mozes da verujes koliko je mene to iritiralo, to igranje sa zastavicama i jos udaraju dva lika u stolice sa zastavicama kao da je bubanj  :zbunjen ,sa sve pokretima kao da su na Evroviziji.Ne znam kad me je poslednji put nesto tako nerviralo na tekmi,al dobro nema veze.Svaka tebi cast i tvojim ortacima za osmisljenu i odradjenu koreo i sto je najvaznije sprovedenu u delo pored toliko nedaca(indijanaca).Samo nastavite tako.
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Jucerasnja tekma sve ukupno bez komentara... pocevsi od navijaca pa do igraca...
Nisam mogao da zamislim da nesto moze tako dobro da ispadne, stvarno svaka cast za koreografiju, svaka cast d...i koji je 2 sata neprestano urlao u onaj mikrofon da se ne raznose zastavice, da cela tribina sedne... ja bih poludeo da sam na njegovom mestu.... i ja sam bio takodje odmah ispred poslednje sipke do zapada, tu se navijalo dosta dobro, pogotovo zadnjih pola sata kada je tu stajao g..a.... Covek se uhvatio za glavu zajedno sa m....m(UB) koji je stajao na tunelu kod rezultata 3:1, nisu mogli da veruju za rezultat i navijanje..........Ludnica
Sto se tice navijanja najvise mi se svidelo dovikivanje sa celim stadionom(kako mi je to dobro izgledalo, steta sto zvuk ne stigne u isto vreme do svih tribina, pa da svi u glas ponove...), dobro je bilo i avanti stella rossa kada je ceo sever radio rukama...
Sto se tice losih stvari sinoc, opet je bilo par sitnijih tuca(cuo sam za tucu RL i novog sada, jel istina, zbog cega???), i opet dolaze razni ljudi na sever, verovatno zbog razloga da bi se pohvalili drugovima kako su bili na severu, bolje da je na to mesto dosao neko ko je hteo da peva celu utakmicu, a ne da se folira, mase zastavicama kad ne treba itd... Takvi ljudi su bili u coskovima do zapada i istoka... Zato mislim da treba postaviti jos par sipki do zapada i istoka kako bi ti ljudi prestali, mislim da treba postaviti sipke i iz razloga sto u tim delovima nema ni ozvucenja i ljudi koji hoce da navijaju kasne sa pesmom i onda se duplira...
I jos jedna informacija.... juce sam sreo neke drugarice na utakmici, uglavnom sa dedinja i saznao sam da imaju u planu da osnuju grupicu: LUJKE DO KRAJA.... bilo bi ih 10-ak u grupi i isle bi na tekme, neke bi isle i na fajtove :o  :o  :o , imaju u planu da urade roze fantomke itd, to je za sada jos uvek ambicija ali bi bilo lepo da se ponovi nesto slicno kao HERO GIRLS...

sve u svemu, svaka cast za celu prvu ekipu i za trud koji su ulozili u sve ovo, nadam se da nam dolaze sve bolja vremena... :ruke  :ruke  :ruke

i da ne zaboravim, ko sto djape rece, u subotu svi na tekmu, da probamo da sto vise popunimo sever i da pokusamo da ponovimo navijanje od sinoc...
PoZz
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!


Tekma za pamcenje, sjajna koreo,korektna bakljada i suludo pevanje(jedno od najboljih po meni) koje je stalo na nekih 10' tj. kod njihovog drugog gola i opet nastavljeno sasvim solidno do samog kraja. Sto vec rekoste onaj deo ZVEZDA,ZVEZDA....Marakana se pretvorila u grotlo (jos da je psv izgoreo),ma bruka sto je bilo jako. Jedino sto koreo nije ispracena adekvatnom i planiranom pesmom,ali narod ko narod ...ne slusa i ne cita...jbg.

Najvise me iznerviralo ono skandiranje "ajmo, ajde svi u napad" i dizanje zastavica od strane dela severa u sektoru 1 na izlazak rezervista iz tunela... To sto se ne zna druga strofa pesme "Mars na Drinu" i sto krajevi severa prema istoku i zapadu nisu sinhronizovani pa se pevaju dve pesme odjednom nije nista novo... toliko o losim aspektima navijanja. Ostalo, brojnost, koreo, bakljada, dimovi, glasnost za svaku pohvalu!

Na terenu me Dislja najvise iznervirao, previse se opustio, a onom camuganu br 11 trebalo bi slomiti obe noge pre revansa!

Oko blagajne je na 40-ak min pre pocetka utakmice bilo severa po ceni i juga za 300 dindzi, toliko o tapkanju!

Godra jel radis ove slike u VECOJ rezoluciji, ne bi bilo lose napraviti par kolaza 30x40 format?

E prvo Kizo tebi hvala za ono,a izvini sto te zeznuh za ona dva komada.
Ljudi su odusevljeni samo jedan bolid mi je rekao kako mu se ne svidja a ostali su mi nudili po 15evra ali nisma nikome dao jebiga.

Eno sinoc kada sam dosao kuci na delije.net sam napisao kako sam odusevio se sektorom tri na jugu (gde sam i ja bio) a i kecom dvojkom i cetvorkom sam zadovoljan sektor 6 i 7 su slabije navijali.
Sto se tice zastavica zato je onaj momak i popusio u drugom poluvremenu jer je se zezao zastavicom(tako mi je barem ortak koji je bio na severu rekao).

Sve u svemu zadovoljan sam, iz dva razloga:
1.Sto je bilo odlicno navijanje
2.Sto Kiza nije morao da pali jug k'o sto sma mu rekao. :rofl

Evo imam i ja neke fotke jebiga nije mi rezolucija dobra nisam uzeo od druga bolji aparat vec ova krsina kod mene :batine .


P.S.Kizo jeli palio onaj Brigadir dres posto ja nisam video nista da gori?
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Evo vam link:
http://users.teol.net/~danilov/psv/
(ona slika gde onaj lik kraj auta je turcin kod motela MB u rumi sn mu sedi u kolia a ovaj klanja).


#1041;удимо људи иако смо СРБИ