kako se meni cini ovo leto ce mo imati mnogo izvestaja iz Dalmacije!!
mnogo ljudi je otislo tamo,pa neka pisu!!

U.S.R.Bgd.  R.S.K. PER SEMPRE

Quote from: "mr.proper"kako se meni cini ovo leto ce mo imati mnogo izvestaja iz Dalmacije!!
mnogo ljudi je otislo tamo,pa neka pisu!!

U.S.R.Bgd.  R.S.K. PER SEMPRE

Mozemo i mi njima nesto poruciti odavde:

dalmacijo,grade splite,napushite nam se ki.te! :D

????? ?? ?????????? ????? ???? ????? ?? ?????,? ?? ???? ???? ??? ? ????? ?????...???????

Kiza je bio na severozapadu,a fotke su pri kraju istoka.To je njima jedini mali deo koji navija.

e, ovaj kiza stvarno nema sta da brine. kad navijaci odu na more zandari mu cuvaju forum.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

strashno !!!!!!!!   ....  stvarno strashno... i opet strashno
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !

Quote from: "Panthers_Milano"strashno !!!!!!!!   ....  stvarno strashno... i opet strashno

Sta je strasno ??

Quote from: "Sjever"Ja sam za razliku od Kize bio na istoku, ipak ja nisam Torcida :) Odlicno izdanje Torcide pogotovo bakljada poslije gola (mada to za njih nije novo). Uz baklje je upaljeno i par narandzastih dimnih. Zadnji put sam na Poljudu bio protiv Rome kad se i nisu nesto pokazali, ali ovaj put su bili puno bolji. Uz onu parolu "gay parada..." bila je slika dva buldoga u ljubavnom zanosu :) Druga prozivka je bila sastavljena od 3 parole "zg=bg", "zar smo se za ovo borili?" i "dlamacijo diz' se ..." tako nesto. Skandirali su par puta dugopolje, dugopolje, pa u nastavku ona pjesma iz malog mista. Vecina navijanja im se sastoji iz dalmatinskih pjesama. Pjesma "dalmacijo" na pocetku im dodje nesto ko you'll never walk alone.

Ni ja nisam Torcida.  :) Da bih stekao bolji utisak morao sam se maskirat u Indijanca :) i to je bilo dovoljno. U Splitu je obicaj obuci belu majicu kada igra Hajduk. BBB su bili u fazonu grobara, skinuti do pojasa, debeli vratovi, pravi "stomaci"  :lol: Od BBB se nije moglo ocekivati nista. Sto se tice Torce oni mogu mnogo bolje od ovoga.

kizo iskreno kako ti se svidija split ?

Quote from: "st"kizo iskreno kako ti se svidija split ?

Oj Splite gradu lipi uskoroces SRPSKI biti  :D  :D

p.s sta sam ovo  smislio  :rofl

Quote from: "st"kizo iskreno kako ti se svidija split ?

Malo je reci da sam odusevljen. Ovo mi je 3. ili 4. put da sam u ST. Voda je cistija u odnosu na CG, prvi put da nisam zaradio neku bolestinu. I sledeci put cu doci, da li na Spinut ili u Solin jos ne znam, iznervirao me nesto burazer iz st. Cak je pivo jeftinije (oko 10-12 kuna u Dosud-u) nego u cg, vise mi se isplati ici u Hrvatsku.

Ocekujem da i Torcidasi dodju u BG, nece im nista biti.  ;pljuga

Ocekujemo da sledeci put bude nekog trofeja. Da uzmes tri puta po tri boda, i da nabijes jos koju stativu i precku...
Naravno, ovo se odnosi na zensku populaciju koju treba obraditi. Mani se corava posla da gledas njihove tekme, ili navijace...Svi su oni nebitni. :nene


SAMO ZA TEBE, UVEK UZ TEBE
A NJIH KO JEBE, A NJIH KO JEBE!

bukvalno :karanje

Nego Kizo kad ce
rzi(bačkizagre stuhpa šeja mojne mu se stavljatsupro mai vulo mai ljedro mai esve)

e kizo kizo
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !

Ej, Kizo, a jesil' i ti ono bio sa onim torcidasima sto uletise na Hajdukov trening? Slike mutne pa se ne moze raspoznati, ali neki kazu da si bio ti. :o  :o  :o
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Kizo Beogradski galebe reci ti meni jel si ti prco nesto tamo?? :jebanje

I slusaj brate da ti kazem zajebi tramvaje i autobuse i frenetichne xrchkije nego brate trajekt  jedno dve tri xrvatske kroaktivne prostitucije  :jebanje i pravac neko ostrvo u neki kampic.
Ona tebi kaj? a ti njoj bum te fukal pizdu ti pozdrapal. U slucaju da ides u kamp eventualno, imas od mene dzabe najnoviju malboro vrecu za spavanje.

p.s. Znaci prvo uskocis u xrvatski rovic a onda odma posle zatreses boric. :jebanje
VEZDA JE RELIGIJA !!!

hahaah ispao ti hajduk bas onako mushki
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !


iako je bilo nekog otpora medu clanovima UFST da jedan cigan ko kiza sudjeluje u napadu na purgere prije utakmice, a i kiza ne zeli da prica o tome, evo jedna slika di razvaljuje nogom purgera u autu.


@torcida gripe...

Znam da si poku