Kao sto je najavljivano, prekjuce na severu Poljuda pojavio se vas webmaster  :lol: Dakle, stigo sam u ST kolima par sati pre tekme, zajebancija, grad pun tovara, ceo st zivi za hajduka, majice, salovi, ma bruka, uglavnom alealestina. BBB nigde ni traga ni glasa. Tekma pocinje u pola 9, 15 do 9. Prilazim poljudu sa jos par ljudi. Ceo dionsta dere se purgerske picke. Bas lepo odzvanja. Ubrzo kupujemo kove za sever, naravno idemo na sjeverozapad - tamo gde se manje navija, glavni kop tovara je na sjeveroistoku.

Kad smo usli atmosfera opustena, dere se uglavnom sjeveroistok, a alealestina nije losa, tamo su uglavnom bili torcida livno, torcida spinut, te neki matorci. Zapazio sam neke ribe, stvarno dobro izgledaju  :)

Dinamo izvodi korner. Odjednom sa severoistoka leti baklja ka jednom igracu, valjda niko kranjcar. Lepo je letelo. BBB nisam ni cuo. Slabo su nesto navijali. Bilo ih je oko 400-500 u vrh glave. Dere se torca, oooo , oooo, oooo jebem te dinamo, posle gola ludilo, pa suti moj djecace plavi... dalmacijoooo.... , veceras je nasa festa, veceras se vino pije... i jos mozda 2 pesme koje su se dobro cule tipa Ajmo bjeli. Tovari su upalili dosta baklji i 3-4 dimne, bbb nisu ni

Ode nama Kizoni u tovare... :(  ;pljuga

Citav si?  :D
Kizo, vidi dok si tamo da napravis neki spec. intervju za Caffe, ako ne sa nekim navijacem, onda bar sa Sjeverinom.  :lol:
I vidi dal ima nekih navickih casopisa.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!


merka se nesto on puno sa torcom u zadnje vreme! Jos tamo letuje!!! Lep odmor Kizoni ti zelim i poprcaj koju dalmatinku, znam da su dobre - provereno!!!

samo se ti zajebaji kizo ... dok te ne uvati united force split

:boks
ili brode dizi sidro, torcida je tvoje idro

Alo kizo kada se vracas sa mora `ocu moj sal!!!!idem u svicu 26 hoces li se vratiti do tada? :(
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Kizo za'ebi izvestaj o tovarima i bbb, koga to jos ovde zanima  :D

Nego poTRPAJ te splicanke u bus i pravac kosutnjak na pregled kod
doktora  :jebanje

Si uhvatio sta nereda pred pocetak utakmice? Prica se da je neko
oladio sony ps iz zarobljenih zg kola... vrati ga vlasniku, gde ce ti dusa?!  :D


I nemoj daleko od obale, zabari traze sengen  :rofl

Quote from: "COFI-B.B.R.S."Alo kizo kada se vracas sa mora `ocu moj sal!!!!idem u svicu 26 hoces li se vratiti do tada? :(

Vracam se negde oko 5 ili 10 avgusta. Ima samo crvenih, javi se lucky_star na private.

Sto se tice Splicanki, stvarno su neverovatne, dalmatinska ljepota  :) U nedelju sam pravio drustvo dvim zanosnim dalmatinkama  :) U Splitu te niko ne pita nista uglavnom ja pitam, a pitaju mene odakle si a ja ladno ka

Quote from: "KizaLion"UBI PURGERA!  :D
UBI TOVARA!

Nit je riba meso, nit je tovar covek!

Mnogo se ti njima odusevljavas...cuvaj se da ne padne Kozjak 2! :D

Izdaja! :)

Oduvek sam znao da se preselio na Lion samo zbog Ajduka... :)

poz,
budimir
p.s. Pozdrav iz Turske!  namigivanje
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "UltrasLondon"
Quote from: "KizaLion"UBI PURGERA!  :D
UBI TOVARA!

Nit je riba meso, nit je tovar covek!



UBIJ I JEDNE I DRUGE KAD SU SUGAVE HRVATINE!!!  :bes

U daljini Dubrovnik se mice vidim eno kako vapi sreci,ajde Boko u boj teski kreci: Dobro jutro Srpski Dubrovnice!!!

Otesete o Prevlako cuvar Boke nisi vise,Hrvatska si po kartama al ti srce Srpstvom dise.

ej bre kizo care jel dotlen doslo da su te ustaske ribe lepse od nasih novosadjanki i beogradjanki pa srpkinje su najlepse na svetu bbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeee a i mi na severu imamo do jaja ribe :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D p.s. da li neko zna da li je stadion cukarickog na b.brdu daleko od z.stanice

Tu je blizu treca levo  ;pljuga
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

nesho brate ako mozes da budes malo odredjeniji kojim bus treba vatati ilil tramavaj!ja ti bas neznam do jaja bg ali osnovno znam!verovatno te smaram i do tekme sa cukom ima jos dosta vremena ali do sad nisam bio na njihovom stadionu!ako te ne mrzi objasni mi!hvala unapred

Quote from: "DelijaHH"
Quote from: "UltrasLondon"
Quote from: "KizaLion"UBI PURGERA!  :D
UBI TOVARA!

Nit je riba meso, nit je tovar covek!



UBIJ I JEDNE I DRUGE KAD SU SUGAVE HRVATINE!!!  :bes

nisu oni hrvati, oni su dalmatinci
a ti po onome sto si napisao si vidim armada?

Najbolje ti je da sa stajge uzmes tramvaj (12 ili 13) i izadjes na sajmu, predjes ulicu i cekas bus (23 ili 53) i izadjes na prvoj stanici u Blagoja Parovica, to je ulica na B.B koja se odvaja od pozeske (uzbrdo), i izadjes na prvoj ili drugoj stanici (bolje je na drugoj) i pisicis pesaka uzbrdo - pitaj vec nekog usput ali nemas par minuta od stanice ...

Ja sam za razliku od Kize bio na istoku, ipak ja nisam Torcida :) Odlicno izdanje Torcide pogotovo bakljada poslije gola (mada to za njih nije novo). Uz baklje je upaljeno i par narandzastih dimnih. Zadnji put sam na Poljudu bio protiv Rome kad se i nisu nesto pokazali, ali ovaj put su bili puno bolji. Uz onu parolu "gay parada..." bila je slika dva buldoga u ljubavnom zanosu :) Druga prozivka je bila sastavljena od 3 parole "zg=bg", "zar smo se za ovo borili?" i "dlamacijo diz' se ..." tako nesto. Skandirali su par puta dugopolje, dugopolje, pa u nastavku ona pjesma iz malog mista. Vecina navijanja im se sastoji iz dalmatinskih pjesama. Pjesma "dalmacijo" na pocetku im dodje nesto ko you'll never walk alone.


BBB su usli pred sami pocetak utakmice. Ne znam jesu li kasnili na tekmu, ili su bili ispred stadiona do samog pocetka. Nista nisu pokazali niti su se nesto ekstra culi osim 2-3 puta skandiranjem "Dinamo Zagreb" i pjesmom "kolko debila jebote kolko debila". Inace, "jebote" je cuvena zagrebacka uzrecica  :rofl

Sve u svemu pobjeda Torcide na tribinama, a BBB su se morali puno bolje pokazati, iako su bili u gostima.
ajludje su horde zla