Kako javlja Zurnal, Dzajic ce prodati Vidica da bi smo napokon usli u ligu sampiona. Eto nema se para, pa cemo morati da udjemo sa mnogo jeftinijim igracima.

Dakle:

Disljenkovic

Bisevac - Miladinovic - Stam - Nesta

Kovacevic - Denis Wise (Na nagovor Ultras Londona :D) - Beckham - Figo

Zigic - Jimmy Floyd Hasselbaink (Opet UL tera svoje :D)

Nista me vise ne cudi posle ove zadnje Muslinove izjave. Kako stvari stoje, cilj je proci drugo kolo kvalifikacija za CL, (da ne ispadnemo odmah) pa napuniti marakanu protiv nekog jaceg tima, da se uzdamo u neko cudo a ono naravno bice NISTA. Cilj je da se prodje prvo kolo kupa uefa, onda ulazimo u grupu od 5 timova, 3 tima idu dalje, tj. velike sanse su da docekamo prolece u Evropi. A liga sampiona, putuj Evropo i ne misli na nas...

?? ??? ?????? ?? ???? ???? ?? ???????????... :bes

?? ??? ???? ?????? ???????? ?????? ? ????? ?? ??????? ??????....???????? 11 ?????? ??? ?? ???? ??????? ??? ????2004 ? ????????? :D

???????!!!

? ??? ?? ???? ???? ????, ??? ?? ??????? ?? ?? ???????? ????? ???? ???? ?????!?!

???????!!!

Ma bez brige, dolaze nam Kinezi. Usput ce Dzajka sa njima i onim zvijezdasom da napravi dil oko kineskih prodavnica i novog marketinga. Oni fudbaleri koji budu u krizi sa platama zaposlice se u kineskim buticima da malo zarade posto Dzajka nema para.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Da potpuno sam siguran. Bice 8 grupa po 5 timova, to ti je 40 timova. U svakoj grupi svako igra sa svakim ali bez revansa. Sto znaci da cemo odigrati 4 utakmice, pa koliko bodova osvojimo bolje je za nasu poziciju u grupi. Ja se nadam da cemo biti medju prva tri u grupi, na ligu sampiona vise ne mislim, necu da lazem sebe a ni vas.  Stavise, ove godine treba ocekivati zimu u Evropi.

Jedan je S. Muslin!

Pa naravno da treba ocekivati da prezimimo u Evropi,mada ja se ne bih odrekao ni eventualnog ulaska
u L.S.
Po svima vama vidim da ste nesto ogorceni oko te L.S. ali recite mi da je slucajno ostao Muslin i da je
doveo igrace koje je hteo,da li bi nam bio osiguran ulazak u L.S.?Jer ako izvucemo nekog velikana samo bismo
bili u gubitku.
A ovako mozemo da se nadamo da cemo izvuci neki losiji tim,pa mozda i udjemo u tu L.S.,a ako ne tu je kup UEFA
u kojem cemo sigurno biti na jednom od prva tri mesta.Nije to toliko lose.Uz to mozda ce i Partizan zauzeti jedno
od prva tri mesta u svojoj grupi,pa ce nam to doneti jos potrebnih bodova.A to znaci da cemo mozda sledece godine
biti u trecem kolu kvalifikacija za L.S.
A takodje mislim da bi bilo dobro i da dovedu tog Kineza.Ipak je on reprezentativac.Sada fudbal svi znaju da igraju,
a mozda bi nam bilo bolje i na finansiskom planu.Vredi pokusati!

UPRAVA NAPOLJE!!!  :finger
Dzajo nema evrope bez ulaganja!
Prodaje jedan od mnogih stanova sto si kupio cerkama pa ce biti para!!!
SLAVOLJUB MUSLIN!!!! :ruke  :ruke  :ruke

QuoteJer ako izvucemo nekog velikana samo bismo
bili u gubitku.

objasni mi molim te zasto SMO na gubitku. zato sto nam je ulozeno u tim, ili zato sto imamo jaci tim sa jacim igracima, ili zato sto je DZAJA dao pare koje se nisu vratile.
Rekao bi da je tada samo Dzaja na gubitku, jer je Zvezda odavno njegov privatni klub.

Ali za to se nema muda, a ne para, jer  Dzaja&co ne zele da reskiraju ni dinara. Njihova politika je jasna svakome: dovedi klince iz glogonja ili mrcajevaca, posle par godina prodaj ih sto skuplje, u medjuvremenu lozi ljude o stvaranju tima za sledecu sezonu, par puta godisnje puni marakanu i daj par soma evra navijacima za koreo i ostalo pa da prva ekipa bude srecna....

I onda pajser bez mozga napise da BI BILI NA GUBITKU AKO BI ULOZILI PA ISPALI...

MUSLINE VRATI SE!!!!

Informacija iz prve ruke za koju sam saznao skoro,a to je da je moj ujak umesao prste u to da se Muslin otera i da se dovede bas Ljupko.Eh da sam znao ranije za sve ovo pa da idem da ga kumim i da molim da ne radi to sto je uradio,ali sad je kasno  :( .
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "nikolaBGD"i daj par soma evra navijacima za koreo i ostalo pa da prva ekipa bude srecna....


Sta ti,simpatizer, znas kako se pravi koreografija i ko koliko cega tu ulaze...??? :o

Sto ti i tebi slicni ne prestanete sa prozivanjem ljudi koji nisu na forumima i koji ne mogu da vam odgovore na vase prozivke i bezobrazluke. Sto ih ne nadjete na Severu i ne kazete im licno to sto imate?

Quote from: "S.K.Y."Sto ih ne nadjete na Severu i ne kazete im licno to sto imate?

Zato sto ce da ga do'vate i on i ekipa i napenalice ga k'o majmuna, jer ovo je Srbija. Gazili bi ga gore nego da je Grobar, sto naravno nije resenje jer sta...ovo je Srbija. Ali to nije tema pa da ne zracim.

Nego mene je uvek nerviralo to sto prodamo gotovo kompletnog igraca (npr. Deki Stankovic je bio igracina kada je otisao) za sicu, i cim on zakoraci u tamo neki Evro klub njemu cena skoci duplo. Mi cemo sad Vidica da uvaljamo za 7-8 mil evra (ako bude 10 da se sutiramo u dupe), a njemu ce cena da skoci u Evropi na 16-20 mil evra. I tako nam fuZbal propada, a mi se prodajemo ko kurave po belom svetu.

QuoteSta ti,simpatizer, znas kako se pravi koreografija i ko koliko cega tu ulaze...???

A sta ti, veliki navijacu, znas o bilo cemu? Jel ti dopadne na kraju koji evric, pa si se naso licno prozvan? Da je tako jos bi te nekako i razumeo, ali ovako.... Smesan si, simpatizer!

QuoteSto ti i tebi slicni ne prestanete sa prozivanjem ljudi koji nisu na forumima i koji ne mogu da vam odgovore na vase prozivke i bezobrazluke. Sto ih ne nadjete na Severu i ne kazete im licno to sto imate?

Ti ako ne shvatas razliku izmedju prozivanja i komentarisanja, zamoli nekoga da ti je objasni. Dakle, ja stvarno nemam snage da ispravljam krive drine ni na Severu ni u Zvezdi... ali imam pravo da kazem sta mislim o trenutnoj situaciji, jer bi voleo da se nesto promeni i da nam se klub ne raspada vise.

Ako to tebi, kao velikom navijacu smeta, sta da ti radim...

Kao prvo,necu se spustati na tvoj nivo pa da te vredjam.A kao drugo mnogo si hrabar na internetu.
Evo zasto bismo bili na gubitku:
Klubovi propadaju kada zacrtaju neki visoki cilj,a ne ostvare ga.Da li ti zaista zivis u bajci da
bismo mogli da izbacimo Real,Juve,Deportivo,Inter,Mancester...?
Znaci klub treba da ulozi sve sto ima da bi probao da udje a i sami znaju da je to skoro nemoguce.
I sta bi nam posle ostalo?Domace prvenstvo?
Decko,neke stvari se ne mogu desiti preko noci.Fudbal nam je osakacen,a ti gajis iluzije da mozemo biti
prvaci Evrope.L.S. ce doci vremenom.Trebamo da prezimimo u Evropi par puta(a to ce sada biti mnogo lakse
nego ranije),pa ce Liga Sampiona doci sama po sebi.Necemo morati svi da se nerviramo oko toga.
I jos nesto sto sam zaboravio!
Nemojte zaboraviti privatizaciju koja je mozda i najbitnija od svega.Kada se sve to resi mozemo sanjati
o nekim vecim uspesima.
Toliko!

Da je Muslin slucajno ostao,i da je doveo sve igrace koje je
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

@Redmen ?????? ?? ?? ???????? ???????? ???? ?????? ?????? ?? ???????, ???? ?? ?? ?? ???? ????? ??? ???? ??????? ?? 6-7 ???????, ? 10 ?? ??????? ??????? :) ? ??? ?? ???? ????? ???? ??? ?? ?????? ?????, ?? ?? ?? ???????? ?????? ?? ??????????, ????? ????? ? ?????? ???????? ?? ?????? ?? ????????? ? ????? ??????? ??????? ????? ????...

???????!!!

Quote from: "capocrimi"@Redmen ?????? ?? ?? ???????? ???????? ???? ?????? ?????? ?? ???????, ???? ?? ?? ?? ???? ????? ??? ???? ??????? ?? 6-7 ???????, ? 10 ?? ??????? ??????? :) ? ??? ?? ???? ????? ???? ??? ?? ?????? ?????, ?? ?? ?? ???????? ?????? ?? ??????????, ????? ????? ? ?????? ???????? ?? ?????? ?? ????????? ? ????? ??????? ??????? ????? ????...

???????!!!

Pa da cena je tu negde 6-7 mil, a realno da je Vidic izasao iz nekog Evro tima, ne bitno da li je gigant ili neki manji, znaci da je iz njihove skole fudbala cenili bi ga na bar 15 mil takvog kakav je.  Nego je fora sto je on iz Srbije, a oni na nas gledaju kao mi na Azerbejdzance. Pa mi vise ne mozemo ni Ruse, Beloruse i Ukrajince da dovedemo, a kao bila je svojevremeno prica da kad nemamo pare za zapadne igrace, ajde da dovedemo nekog jeftinog istocnjaka. Sad mozemo da samo zajebemo nekog Kineza koga zapad nije jos provalio.

Evo ovako...

Za vredjanja ljudi na forumu sa kojima sam bio u raspravi se stvarno izvinjavam, ali ne mogu da shvatim da neko kaze da treba vremena da se stvori tim...

Treba ako kreces od nule, a jesmo li mi sada na nuli? ako jesmo onda mars iz Zvezde svi zbog kojih smo na nuli. Mi smo na nuli poslednjih 13 godina, onaj koji je kriv za to stanje treba da ode...

QuoteKlubovi propadaju kada zacrtaju neki visoki cilj,a ne ostvare ga.Da li ti zaista zivis u bajci da
bismo mogli da izbacimo Real,Juve,Deportivo,Inter,Mancester.

To je sada bajka, a nekada je taj real odlazio sa mare sa 4 gola u mrezi...
to sto vi klinci mislite da je Evropa nedostizna i sto su vas navikli na pricu "nase vreme tek dolazi" nije moj problem... A ako ispadnemo, onda zadrzi tim pa sledece godine probaj ponovo, ali tada sa mnogo veceim sansama.


QuoteI-da-prozivao si prvu ekipu,jer da je to bio komentar (

Ma ok,slazem se ja sa tobom da je nekada Real odlazio sa 4 gola u mrezi,ali jedini problem je to sto
je to bilo nekad.Mislim da je glupo porediti ona vremena sa ovim sada.
Ali brate,za tu situaciju ni malo nije kriv Dzaja nego drzava.Situacija u drzavi se uvek odrazava na
sport i to u potpunosti.
I jos nesto.Malopre si rekao da ovde ne poznajes nikoga,pa mi samo nije jasno zasto mislis da sam ja
klinac.A sam si rekao da ne poznajes ljude ovde.

14.06.2004.
POCELE PRIPREME PRVOG TIMA


Crvena zvezda je danas zapocela pripreme za novu sezonu.


Na prvom okupljanju u muzeju na
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Zakljucio sam da si klinac po tome sto si rekao za stvaranje tima. Izvini ako sam te pogresio, nije mi bila namera da te uvredim ili nesto sl.

Ali ipak moram da ti kazem da se ne slazem sa tobom da je za stanje u fudbalu krivo stanje u drzavi. Da li znas da nam KK ima veci budzet od FK, a kao sto znas oni ne zaradjuju prodajom igraca. Oni su se oslonili na sponzorstva i marketing, a zasto Dzaja ne dozvoli sponzorima da udju u klub?

Zato sto niko nije lud da da pare i da ga boli sta ce sa njima da se radi. Trazice rezultate, trazice da se vidi gde su i kako potrosene pare, trazice deo od prodaje igraca isl...  Sve je to normalno, jer ako neko ulece sa kes parama, ne daje te pare zato sto voli Zvezdu. Pogledaj samo ovu stoku prekoputa, pogledaj njihove sponzore... Pre 5 okt jos sam i verovao da su puni jer su komunisti, a sada znam da su puni jer su brate SPOSOBNI.

A dzaji ne odgovara da nikome polaze racune jer je Zvezda njegov klub i njegova dedovina. To je svima jasno, jer covek je verovali ili ne od 82 na nekoj od direktorskih pozicija....


Sa Dzajom kao direktorom definitivno se moramo oprostiti od evrope i shvatiti da nam je neka od marginalnih uloga u kupu uefa trenutna realnost.....

poz