Najace je vodjenje od S u poluvremenu "Javi se stoko" :rofl

Pa nije bilo lose, ali iskreno, moglo je bolje, ali siguran sam da ce vec u sredu sever biti u jos boljem izdanju. Igru ne bih mnogo da komenarisem, kao da smo se cuvali za kup. Koreo kao i uvek...  :ruke

Vredna pomena je i sorka sa zandarima ispred severa, bilo je i baklji i svega, zestoko uglavnom...

Inace, ja sam doso sa jagodincima, pozdav za njih  ;pivo
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "Boka Delije"
Quote from: "Casual"

Preciziraj malo...mislis na ono pri sredini prvog poluvremena  kad su se zaleteli do zapadne tribine?

Tad su strgli jednu,ali su je ubzo vratili,ako mislis na tu.

Pa ne znam u jednom trenutku sam pogledao i video redara kako trci prema terenu i savija zastavu crveno bele boje i stavlja je pod jaknu. U tom trenutku murija naravno nije reagovala, a izbila je ze

Kizo ima li video fajlova.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Ima, kod mene su, a imam i 3 mnogo dobra ispred stadiona, Kiza nek mi se javi da dogovorimo da se to postavi.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Evo i ja da nesto "pametno" kazem... Kiza je u sustini sve rekao, ali nije se pohvalio da je bio tu u prvim redovima kad je bilo gusto ispred severa  ;pljuga  Stvarno je bilo zestoko... Puno krvavih ruku jer jebiga udaralo se po zandarmima, a u stvari nastradali su viziri i stitovi a njima nista... Zao mi onih likova, dosli da prodaju sokove, semenke i slicno, a kad je krenulo sranje, nepopise se sokovi vec postadose glavni predmeti za gadjanje murije  :batine   U prvom momentu zandarmi su poceli sa extra bezanijom, ali jebiga kad se pripucalo malo smo se "primirili"... Bilo je dosta pogodjenih, ali na srecu bez tezih posledica... Umalo i zubi da nastradaju nekima... Klinca pored mene je tako osamutio metak, da smo ga jedva podigli iako je bio pogodjen u rame...
Kao sto znate sranje se nastavilo i unutra, posebno je bio aktivan deo do zapada... Zapisavanje, kaisevi i sve sto je Kiza vec spominjao, jedno opste ludilo... Necemo imena, ali momak iz UB je je ostao bez dela prsta od pendreka, ruka mu je bila na ogradi a smrdlivi zandarm ga je pocepao po prstu... Strashno!!!
Malo energije da prikupimo pa u sredu sve iz pocetka...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Kao prvo, veliki pozdrav za bracu iz Zvecana koji su dosli u velikom broju, cini mi se nekim starim crvenim kombijem, a svi su nosili crne dukseve sa natpisom Zvecan - Kosovo i Zvezdinim grbom. Nadam se da je kombi izdrzao do kuce, nije izgledao bas sveze. U svakom slucaju, svaka cast Zvecancima.

Mnogo toga je bilo dobro na severu i oko njega pre utakmice, zapravo sve bi bilo savrseno samo da se bolje navijalo. Pevanje nam vec duze vreme skripi i ako se to popravi sve ce biti na mestu.

Iskreno mi je zao sto nismo bili u prilici da polupamo kornjace koje su bile ispred nase tribine, kao i redare koji su se sve vreme trudili da nas isprovociraju. Dimnjaci su bili sjajni, a setalica odlicna. Ali mozemo mi jos bolje, neka tako bude u sredu.

Ovo je sve tako monotono da ix lagano vise ne bi ni primio da udju na Marakanu.
Lepo se povuce jug iz prodaje i podeli dzabe ko stigne, ko xoce, moze.(dajte deci, izbeglicama i sirotinji koja nema).
Prvo uzeti od njix pare i njix imati uopste u vidu kao navijacku grupu ili neku konkurenciju je smesno. Drugo neko moze da navuce sugu. Jednostavno tako sa ptarijima treba dok neskupe 15 xiljada potpisa a  i dobro je poznato da misevi na vrata ne ulaze.

RED STAR RELIGION
----------------------------------

SIKE I PIVCE
VEZDA JE RELIGIJA !!!

Dajte video,dajte video,dajte,dajte dajte video... :rofl
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

i ja da pozdravim Delije Zvecan.Svaka cast momci!Duksevi su vam ekstra. namigivanje

????? ?????? ?? ????????????? ? ???? ???????.
????? ?? ?? ???-?????? ?????? ? ? ????? ?????? ?? ????????!!!
??---???????? ??? ? ???? ?????? ?? ???? ?????? ????? "??????????" ???????...

Sve najbolje u dalnjem radu.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Bravo Zvecan!
Imate one nove fantomke-odlicne su!
OALICIJA,HEMOFARM-POLICIJA!!!
-------------------------------------------------------------------
ZA SRBIJU ZIVOT DACU I ZA ZVEZDU NAVIJACU!!!
Vidi se ko su grobari...:D

hehehe,morace stvarno neki inspektor da te poseti po
 na nebu tom na koje idem ja sija moja zvezda crvena.....

lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ima li neko da zna da mi da broj telefona od nekoga ko radi prosivene ambleme na duksevima  !!!! :megafon
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ