U Sredu nas ocekuje derbi u rukometu, a u petak derbi u novom sadu. Oba derbija su jako bitna, rukomet necemo zapostaviti. Ocekujem veliku brojnost u Sumicama, Spens se podrazumeva. U rukometu moramo da uzmemo titulu, prvi smo na tabeli. Svi znate sta je bilo na prethnodnom derbiju u rukometu, onda kad smo igrali protiv rozenborga. Pamti pa vrati.

Ajde baci u koliko sati tekma u sredu pocinje?

Hvala
Pozdrav
ll the ways you wish you could be, that's me. I look like you wanna look, I xxxx like you wanna xxxx, I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.

Jesmo prvi ali imamo 2 meca vise od groblja,ali posto im je otisao Mandic a verovatno odlazi i  Borko Djordjevic titula nam je znatno blize. :sampion

Rukomet dobijamo  :ruke  a basket stvarno tesko  :(

Inace, moguce je da se i u subotu sastanemo sa grobljem u Budvi. Tada se igra finale kupa, ali pre toga moramo da pobedimo domacine, a oni Vojvodinu st je stvarno tesko ocekivati...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "Delija_Bec"Ajde baci u koliko sati tekma u sredu pocinje?

U 18.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Vidimo se tamo..  namigivanje

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Jel mozete da pretpostavite rezultat sad u petak?
ja mogu...... :sampion  :finger
Inace dobra tekma za kladionicu....ko ima kesa eto prilike da udvostruci
..doso je i taj dan jebo vas Partizan....jebo vas jebo..jebo vas on..on ce biti sampion

Ovo nije kladionicarski deo foruma. Ako vec tvoja grupa nema mooda da ode u NS, onda nemoj ovde da prosipas price o kladionici i da se tesis rezultatom... Idi ulizuj se agentima, imaju prazna mesta u busevima pa mozda dobijete neko...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Konacno pobeda u rukometu  :ruke

Svaka cast igracima, ali i navijanje je napokon bilo do jaja na jednoj rukometnoj utakmici.
grobarcica nije bilo...
sad smo prvi na tabeli i u rukometu  :sampion

ajde neki izvestaj sa lica mesta ko je bio...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "Niski Delija"grobarcica nije bilo...
...

Misevi se malo ukenjali cim su culi da nasi dolaze.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "lucky_star"
p.s. Capo, ????? ?? ????? ?? ????... namigivanje
?? ?? ?????  :lol:

Generalno se vidi poboljsanje atmosfere...bas je bilo pozitivno! :ruke
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Svaka cast rukometasima!
Da li neko definitivno zna na kojoj smo tribini u SPENS-u?Na Oazi jedni govore na zapadu,drugi kazu da smo na istoku,pa gore,pa dole...haos...Pa ljudi treba obezbediti kartu!

Da znate kakvu sam umobolnu kritiku primila na mob. :rofl ,morala sam opet da se javim!

Najpre,rezultat zaista ne znam a i osvanuce po dnevnim novinama( a i naravno da ce biti okaceno ujutru na sajtu :) ),pa cete procitati!Razlika je bila negde oko 5 golova,ali ono sto je bitno a svi znate,i sto rece jedan vodja,ostvarena je pobeda posle 5 godina!Videlo se da je puna hala bas imponovala igracima,mada licno smatram da je i navijanje bilo odlicno s obzirom da Grobara i nije bilo!Pevale su se standardne pesme kao i na svakom derbiju i polako se uspostavljala pozitivna atmosfera za petak!!!Pocetak tekme je bio kilav,a i sudija se poprilicno trudio da iritira sve oko sebe...dosudio je nekoliko crvenih kartona,pa je shodno ponasanju i bio ispracen...
Kasnije je i dobar rezultat po nas tim uspostavljen i do kraja je  kao takav  i odrzan!!!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

pozdrav svim delijama koji su bili na rukometu!!!!!!!!!!!
nadam se da ce ih biti sve vise!!!!!!!!!!


dok srce kuca u nama ti zvezdo nisi sama i krv tece moja crveno belih boja

Quote from: "Orthodox Serb"
?? ?? ?????  :lol:
Sara, pardon, Capa  :)   je vecna inspiracija Zmaga Sagadina... :D
Inace, jedna veoma incidentna osoba...

Oh Capo  :)  I am but a fool
Darling I love though you treat me cruel
You hurt me and you make me cry
But If you leave me
I will surely die... :rofl


Znate sta se desava kada ljudi negde slucajno sretnu Zmaga?...obavezno pitaju "A gde je Capo?"  :lol:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

SVI U NOVI SAD!!!!

POMOZI BOZE!!!!!!!!!!

8 razlike za nas cenim!!!!!!

Pa, ne znam za sve, ali znam da nas nekoliko krece za par sati u Srpsku Atinu... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Zanimljivo je da ce u NS i Delije i grobari biti na zapadu. Ocekuje se da bude oko 500 ljudi sa obe strane, a da na granici koja bi bila nekih 20-tak metara bude 200-tak murijaka.
Ovakvo solomonsko resenje doneto je jer ce navijaci vose biti na istoku na utakmici a lovcenom koja se igra pre derbija.

Bice interesantno...  :ruke   :boks
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Jao kakva pobeda sa igracem manje  :rofl

Rakocevic super odigrao, bar ovo drugo poluvreme koje sam ja gledao. Onaj njiho Haus nije normalan, majke mi, al i mi Ricardsona za trojku imamo  :D

Sutra da karamo Vosu i firmu zajedno pa onda u nedelju po prvi trofej posle 5 godina...  :ruke   :sampion
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...