Ne zelim da rusim autoritet mog prijatelja KBB-a i da otkljucavam i ponovo zakljucavam topic o prodatom kupu... Mislim da ga je svojim "radom" na tribini debelo zasluzio a ne kao neki koji su se ovde nalupetali svega i svacega a iskreno mislim da sever vide samo kad idu na izlet... S toga cu reci ono sto sam mislio i sam sebe zakljucati, jer ne zelim da opet razni ludaci pisu gluposti... Eto danas u novinama citiraju neke likove sa delije.net a forum trenutno u haosu (ne radi)... Ne bih da neka novinarska dijabola iskoristi razna pisanija odavde i da neke bezvezne izjave zavrse kao naslov...

Mnogo se smorim kad smo losi, kad je fudbal los, navijanje lose, ali jos vise me smori medjusobno pljuvanje, prozivanje, situacije kada jedni prema drugima imamo odnos kao sa najgorim neprijateljima... Ovo poslednje se naravno odnosi na forum, jer na tribini se takve stvari ne desavaju... Mozda ima i "ubacenih elementa" medju nama, ali ne trosite energiju toliko ni na njih ni na ljude koji imaju drugacije misljenje... Jebiga, nismo svi isti, a neki definitivno i ne znaju i ne razumeju odnose na severu, kako medjusobne, tako i one sa igracima, upravom itd...

Ja sam na tribini 12-13 godina i  svasta sam vidjao i cuo...Svi mi imamo svoje grehove, pa verovatno i tzv "prva ekipa" kako je ovde neki nazivaju... Ali jednostavno trenutno ne  postoje stvari za koje uopste neko moze da proziva ljude koji vode najorganizovaniju navijacku grupu na ovim prostorima... Posebno sada kada vec duze vreme nemamo nikakve odnose sa vodecim ljudima svih klubova naseg SD-a... I to da ih neko proziva za uzimanje kesha... Pa dajte molim vas, ja nisam cuo da neko danas daje pare tek tako... Ako ima toga evo ja se prvi javljam da mi neko da neku kintu... Pa i ovaj sajt se odrzava zbog dobre volje i iz sopstvenih finansija nekih pojedinaca, a najvise zbog Kize...  A onda dodje neko i pljune na sve a i ovde ima ljudi koji su deo te "prve ekipe"... A i ta prica da oni podrzavaju upravu i da su ovi tu samo zbog njih... pa to bi bilo smesno da nije zalosno...  

Uostalom imam poruku za sve te likove... Budi redovan, dokazuj se, trudi se, ucestvuj u svim navijackim akcijama, pa mozda postanes deo tih ljudi koje prozivas, pa ces se pitati za mnogo toga na severu, bices poshtovan itd... I videces da su njihovi stavovi, uglavnom i stavovi vecine na severu...

I na ovom i na drugim forumima smo bezbroj puta raspravljali o posrtanjima Zveze, o upravi, ali ono sto smo konstatovali na kraju je da ce svaka uprava biti ista dok se ne promene vlasnicki odnosi u sportu, samim tim i u Zvezdi... Pa ja sam prvi u utorak vikao uprava napolje, jer mi je u tom momentu to bio jedini nacin da iskazem svoje nezadovoljstvo, da ispraznim sve negativnosti iz sebe, ali kad sve prodje skapiram da ce i drugi biti takvi... Jednostavno, nastala je nemastina, svasta se radi, drzava u haosu,sport na najnizim granama, a nekada evropski gigant Zvezda u borbi za goli zivot... Kao sto rekoh, igraci su verovatno dali svoj maximum i oni nazalost ne umeju bolje... Samo mi nije jasno kako ih nije sramota zbog nas koji ih gledamo cele godine, da li ce imati i malo stida u subotu kad istrce na teren...Naravno, krivi su uprava i trener koji ih je dovodio, spremao itd... Ali ni drugi ne bi doveli bolje igrace, jer se nazalost nema para... Nekada su tu bili ljudi kao sto je Cvele koji su znali da ih prave (pare), a sada imamo bosanca koji nas vise zasmejava nego sto radi u cilju pravljenja novca...

Drzavi Srbiji i njenoj raspaloj vladi su kao sto smo i to konstatovali najveci problem navijaci... A sto se ne zapitaju da recimo u CG 15 juna (ili jula) mora da se izvrsi preregistracija njihovih klubova, a u Srbiji nista od toga... Ministar fuksa nek se zapita zasto nam je po oceni evropskih ministara prosvete reforma visokog skolstva na trecem mestu od pozadi u Evropi... Bitno da on ide u grobarski kop, da preti navijacima, da naredjuje hapsenja istih... A sve im to odradjuje i postala je njihov drugar ona ista slobina zandarija koja nas je sve zajedno sibala i pre 5, 10 godina...A nekada su nam se ti isti koji nas sada prozivaju divili kao najhrabrijim protivnicima slobinog rezima...  Zakoni kasne, u skupstini zajebancija, ma jednostavno drzava = rasulo!!!

O tome da li je kup prodat, namesten, ne znam... Mada sam cuo pricu jos u petak da se sve znalo... Ono sto znam da ni jedna zemlja na svetu, verovatno ni albanija, ni somalija, ni ruanda nemaju sledecu situaciju: vlasnik kladionice = vlasnik prvoligaskog kluba = predsednik zajednice prvoligasa = funkcioner fs-a... I sad pixi prica price, pa ti covece jadni da si imalo posten kao predsednik tog jadnog saveza ne bi dozvolio takvu situaciju...

Sta ce biti dalje, sta nam preostaje, brdo pitanja, malo konkretnih odgovora u kojima se vidi izlaz iz situacije... Jedino sto sigurno znam je da cu biti u subotu na stadionu i da je to moj jedini odgovor na sve... Ako mislite dobro Zvezdi bicete i vi tamo zajedno sa mnom i svim pravim Delijama!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Само нешто да додам, ко хоће да руши управу, нека то чини са трибине, не са форума.