100 дерби.....дух на маракани  :)


Само Чак Норис зна ко се крије иза маске ! :D

Quote from: Mrly7 on July 02, 2008, 08:46:16 AM
Кад Киза брат неће морам ја  :P

Мрли,покосите траву :D
Док срце куца у нама.....

слика графита у Пљевљима:

#164 July 25, 2008, 04:47:46 PM Last Edit: July 25, 2008, 04:51:02 PM by magic21
Ima jako dobrih fotki... :)
Croatia-Partizan: "Kralj je u svoj gol ugradio 7 brava i 5 alarma, ali izgleda da mu to nije pomoglo (5:0)" Svaka čast momci! :-)

http://www.vimeo.com/1031295
Eво вам видео од 15 мин само делије!!!

Quote from: ЗЕМУНАЦ on July 25, 2008, 05:10:08 PM
http://www.vimeo.com/1031295
Eво вам видео од 15 мин само делије!!!


- Предлог за правилник форума (пост постављен пре 10 дана у теми "Предлози и коментари" од стране једног од администартора):

1) На форуму Кафеа забрањено је напушавање или вређање других чланова форума, као и спомињења имена или презимена (као и надимка) навијача са Севера. Водите рачуна да се ваши уписи уписују у одговарајуће теме - подфоруме, да не би долазило до дуплирања истих. У противном биће премештена у одговарајући - или брисана.
....


Ајде да си регистрован од пре 2 дана, али... Члан си форума негде од краја Јуна како ти стоји у профилу, што значи да си овај правлник очигледно прочитао! Прекршио си га јер си одговор уписао у тему која нема апсолутно никакве везе са њим и зато што је тај видео постављен већ у теми "Звезда-офк, субота 17.05" (Василов пост) која се налази на почетној страни подфорума "Северна трибина"...

Морао сам да ти одговорим јер ме нервира лењост, незаинтересованост и сл. Ако си овај правилник прочитао (а јеси 99%), зашто си га неозбиљно схватио и одмах заборавио?... Ради се о томе да ћеш сутра на трибини да добијеш неки информатор и да ћеш као и многи да га можда прочиташ, али на крају ће то ипак бити изгубљених 3-4 минута читања!!! Ако си овај форум први пут посетио пре месец дана, ел је могуће да те није интересовало шта је писано у темама које се налазе бар на првој страни сваког од подфорума (нарочито овог везаног за Север)?...

Ајмо да тежимо да нас краси нека озбиљност, дисциплина... Ово је форум, па шта!? Ако већ овде постављаш ствари са Севера, онда сматрај ово место као један део њега. Мали, много мали, то није сад битно уопште...


Бригате

Сликајте и ви графите код вас у крају,исто важи и за тетоваже,немој да сте лењи. 8)
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!
КОНОБАРУ ВРАТИ ПАРЕ!!!

У мом крају нема графита1 :(

Ево један графит из Куле... Управо завршен


Ево слике из НС.
Звезда
Србија
Косово                 
Метохија

Evo jedan novi grb NS...kasnije kad nabavim slike postavljam jos par grafita u NS

До краја звезди верни...

Пецо где  нНовом Саду има још графита. Мислим графита Делија
Еево један са Видовданског насељја
Звезда
Србија
Косово                 
Метохија

Бојане тај графит је цртао један лик кога ја знам...иначе гари је
Фирмаш ја мислим...не битно...Углавном има два графита код мене
у крају...
До краја звезди верни...

Тетоважа нашег брата из Бијељине

ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)

Ево јос тих пар из - НС - нису несто али ипак су це трудили...
урађене су нове мајице ДЕЛИЈЕ СЕВЕР НОВИ САД прављене за
гостовање против ВОЈВОДИНЕ...



До краја звезди верни...

Пецо ај постаави слике тих мајци ,и јер могу ја да их набавим?
И рецими где су ови графити
Звезда
Србија
Косово                 
Метохија

Мајице су биле 1000дин купити можеш преко нас слике ћу
поставити кад их будем сликао посто тренутно немам чиме...
Графити су близу мог кварта и ове фирмашке пичке су ишарале
само је један читав ако знаш где је сајмиште...то је ту негде близу
До краја звезди верни...

Извини те јер може неко да ми каже где се налазе ови графити,
и ако су у београду ѓде?
Звезда
Србија
Косово                 
Метохија

и ове?
Звезда
Србија
Косово                 
Метохија