ooooooooo pa zvezdaa pobjedila sutjesku 1:0 sta idemo jos 3 utakmice pa  :sampion

Ispravka-jos dve u prvenstvu i jedna u kupu!
A sto se tice naredne tekme u NS,po svemu sudeci bicemo na manjoj tribini,a nije mi jasno kako cemo tamo stati kad smo ovih godina tradiocionalno ispunjavali ceo njiohv sever,ali dobro.
Sto se ove tekme tice,igra odlicna,realizacija-ocaj.Sreca u Zigu!
Cekamo izvestaj...

Napred zve\do.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Bili smo danas ortaci i ja na tekmi nas 11, najbolje je zvucala ona NISU NAS SLOMILE OVE TE

Slaba igra Zvezde sto je sigurno posledica tekme sa Rozneborgom,a i cinjenica da nije igralo pola ekipe,izmedju ostalih Vidic,Markovic,Vitakic,M. Dudic...dok je Djordjic usao sa klupe.Igra opet slaba,sve se ide na Zigica,to vec i babe znaju da poznaju nasu taktiku i da spreme odgovor na to.Promaseno dosta sansi,uglavnom Zigic,vezni red takodje slab,jedini koji je malo vise zadivio prisutne je bio Basta,koji je sasvim dobro zamenio Markovica.Gol je stvarno dosta srecan bio,Zigicev udarac glavom je prosao golamnu kroz noge,koji je tom prilikom malo i zakacio loptu i zamalo da odbrani kao u par navrata ali je lopta jedva presla liniju.Posle toga Sutjeska je zaradila igraca manje,jer je neki mentol zabo Djordjica.Na tribini pozitivni utisci.Sever fino popunjen s' obzirom na sve okolnosti.Orila se pesma tokom celog meca,opet raznolik asortiman pesama ali je medju njima prednjacila definitvno hit jeseni "Nisu nas slomile".Ja sam se nasao na severu sa par forumasa sa oaze,tako da nisam bio sam  :ruke .Sve u svemu vazna je samo pobeda pa makar i na ovakav nacin.Toliko o tome,sledi gostovanje na NBG-u.
Pozdrav
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Kakav smo sugav gol dali... ali nema veze pobedi se u zube ne gleda. Od ovih mladih sto su igrali Basta je najvise pokazao, no to sad nije bitno jer nam slede dve vrlo teske utakmice u prvenstvu (ovaj Radnicki racunam da odradimo rutinski). Prvo da  :jebanje  slaninare, a onda derbi sa Sartidom da na Marakani odlucimo o jesenjem prvaku  :sampion
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Jedva ... dobili smo, a nismo ni mrezu zatresli ...

Eh, kad bi svi bili lak protivnik kao grobovi ...

Kop je bio fino popunjen, brojnost prilicno velika za ovakvu tekmu. Navijanje prilicno dobro, ukljucujuci i "U brda, u brda, mars u brda"  :D Posebno bih pohvalio pozadinski deo koji je urlao do besvesti. Kada bi jezgro posustalo, tu je gurala pozadina, tako da se manje-vise kontinuirano pevalo (Nisu nas slomile, Samo ti, Alee, Crvena zvezda-le, Mi bodrimo te uvek Zvezdo ma gde bila ti, Daj gol...).

Tekma totalni shit, gol smo dali na gurku, ali bitna je pobeda. Jos malo pa mali godisnji odmor...

Nego, jeste li snimili grafit na SD: Mirko Taliano 1948-2003, 55 ani...  :rofl
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Eeee, brate moj koliko vec stoji taj grafit...  namigivanje
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА