Kao sto mozda znate 02.12.03 KK C. ZVEZDA igra utakmicu u ULEB-Cupu protiv ovih zabara.

Kako stvari stoje nece biti navijaca iz Beograda tako da je na nama da bodrimo i da pomognemo nasoj ZVEZDI.

Zato pozivamo sve Delije iz Italije, Svajcarske, Nemacke, Slovenije itd. da dodju tog dana u Vareze da pokazemo ovim slepcima kako se navija.

Mislim da je ovo najbolje gostovanje u ULEB-Cupu jel ovi cak imaju i navijace.

Koga zanima evo i linka http://www.gioventubiancorossa.it/

Sve delije iz svice koje stvarno (100%) zele da idu mogu da mi se jave na privat pa cemo se dogovoriti.

Ajmo cigani  svi u vareze!

Mi smo spremni a vi???

Pozdrav

ULTRA KLAN SVAJCARSKA
SAMO ZA TEBE UVEK UZ TEBE

Kako se vidi na slike njihovoj Homepage, moze se videti kake Navijace imaju. Spremte se svi i ajde svi u Vareze :ruke

Bice Ludilo!!!!

????? ??? ?? ??? ????? ??? ?? ??? ??????? ??? ??????.....???? ???? ?????? ???????  :bes  :(  :bes  :(

?0?????!!!

Dolazi front iz minhena :megafon


Samo nece biti ta utakmica ako gudra nebu de obuko dzemper od lacoste :ruke
 ko ne skace voli Gladbach oooooooo

Zato i ide u Italiju da kupi nove i bolje!!!

Nazalost necu biti u Italiju, al zato ovoj Nikolin Topic vazi za Gostovanje u Belgiji. Vidimo se tamo Bando!

Quote from: "Butcher"Dolazi front iz minhena :megafon


Koj FRONT bre ??? Nismo mi Grobari !!!

MUNICH BEAUTY !

Nekima je potreban vazduh da zive, a GUDRA nemoze bez LaCoste - a !!!
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....


Ajd i ja da pozovem cigane iz francuske ako hoce da idu da gledaju voljeni klub protiv pariza u odbojci

a mogli bi i manekeni iz nemacke da dodju:)

tekma je 9/12

Quote from: "delija_pariz"Ajd i ja da pozovem cigane iz francuske ako hoce da idu da gledaju voljeni klub protiv pariza u odbojci

a mogli bi i manekeni iz nemacke da dodju:)

tekma je 9/12

:lol:  ee ja sam puko skroz do kraja godine nemam slobodnog inace taman bi doso do vareze i obavio rodbinske posete u svici. ali nema plakanja  :cry: zato charle roi definitvno  :ruke
inace momci provet te se lepo u vareze i naravno svom snagom  :megafon  tamo  :)
VANTi STELLa ROSSa!!!

Dje si Adleru?
I ja sam u istom trosku sta se tice odmora  :strumf
Pa Eagle....ispruzi krila i odleti za Varese....mislim,da bi se slazili UK-Nikola i Ultra Roma  :stanlioiolio da ti vodis navijanje  ;pljuga ovaj put  :)

Momci,koji idu....da vam bude sa srecom
I dajte sve od sebe (kao ja npr.  :flasa )
Ne da vam dolazim u Italiju u posetu  :pandur  :zatvor

Varese ce da pamti nase sekcije Ultraklana: SCHWEIZER NUTTEN und MUNICH BEAUTY !!!

Samo jos fali Eagle sa LEVERKUSENER ANALFREUNDE...
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Quote from: "Red Star MG"Dje si Adleru?
I ja sam u istom trosku sta se tice odmora  :strumf
Pa Eagle....ispruzi krila i odleti za Varese....mislim,da bi se slazili UK-Nikola i Ultra Roma  :stanlioiolio da ti vodis navijanje  ;pljuga ovaj put  :)

pa da ja sam eagle  :wave   :)  sto ne doletim jednostavno??? ee da sad znam sef bi mi krila iscupo  :lol: .

ULTRA' ROMA Posted: Fri Nov 28, 2003 2:29 pm    Post subject:  

--------------------------------------------------------------------------------

Varese ce da pamti nase sekcije Ultraklana: SCHWEIZER NUTTEN und MUNICH BEAUTY !!!

Samo jos fali Eagle sa LEVERKUSENER ANALFREUNDE...

ja ja ultra roma ko u reklamnom spotu "always ultra always clean"  :D  
stvarno sranje ovo s
VANTi STELLa ROSSa!!!

za Belgiju imam Taxistu ima ugradjenu Navigaciju u njegovoj crnoj Glavi!!! Cim u Belgiju udjemo sva deca ispod 16 godina ima da se razbeze kad ga vide...

Eagle, rekao si da ti sigurno ides u Italiju !!!

Mi odavno racunamo na tebe i tvoje ANALFIGHTERS-e iz Lev.
Znaci smisljaj kako da dodjes i ponesi bubanj i trubu da nam
odsviras Djurdjevdan....
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

jest sve frulu, trubu, kontrabas   :rofl jos  samo nasa munich beauty neki minic dobar i nema da nema  :D  :rofl
momci drzte te se tamo  :megafon  i pored x-italijanka(ovog puta duplo vise nego norvezanke  :rofl  :D ) da padne i jedan izvestaj  :)
VANTi STELLa ROSSa!!!

Sutra ide Ekipa koja gazi :ruke  :ruke