sez.Ruma, ајде молим те направи ми online натпис који је сличан ДЕЛИЈЕ фонту, треба ми за домен delijeonline.com?

Треба ми мало већи грб фудбалског клуба, као и ретро грб фк-а (без оног плавог круга). Ко има нек пошаље на прајв.

Quote from: "KizaLion"Треба ми мало већи грб фудбалског клуба, као и ретро грб фк-а (без оног плавог круга). Ко има нек пошаље на прајв.


послаћу ти вечерас касније мало, хоћеш и онај што је жутим оивичен?


Не знам да ли неко од вас користи делијеонлајн.ком пошту, ваљда сте приметили нови изглед, само ћемо још променити и дугмиће са леве стране. Има ли каквих предлога за дизајн, неки леп и ситан фонт?

Quote from: "KizaLion"Не знам да ли неко од вас користи делијеонлајн.ком пошту, ваљда сте приметили нови изглед, само ћемо још променити и дугмиће са леве стране. Има ли каквих предлога за дизајн, неки леп и ситан фонт?

ја користим. Примјетио сам промјене...само настави

Свака част !

:ruke
Але але Оооо Џомбу карамо, Џомбу карамо...

Јел има неко неких предлога за дизајн нове мајице сајта? Већ више од годину дана немам никакве инспирације за цртање.

хладно ти је сад за мајице.боље дуксеви.ако буде предлога јел овде или на пм :)

Има већ нови дукс, Кизо мого би да га ставиш у званичне производе  :ruke

Quote from: "KizaLion"Јел има неко неких предлога за дизајн нове мајице сајта? Већ више од годину дана немам никакве инспирације за цртање.

очекуј ускоро ПМ

Да се раде дуксеви то је превише пара... Само би ми се гомилало у соби. Можда нека мајица са натписом делијеонлине.com у  делије компатибилном фонту, као што је Рума направио за своју заставу.

Око 3200 људи је регистровано на делијеонлине.ком

која је разлика између кафеа и делијеонлине :zbunjen





ево две нове позадине,
Кизо послаћу ти оно за дан/два док још мало средим.

sezione ruma јел имаш неки wallpaper као што ти је ова слика у аватару изгледа до јаја!

Quote from: "RedSpartans"sezione ruma јел имаш неки wallpaper као што ти је ова слика у аватару изгледа до јаја!

Види друже . то је уствари ова слика, само један исечен део, овај где су барјаци.


Ево слике која је била на барјаку на утакмици Динамо(Москва)- Црвена Звезда


Јел имају неке нове позадине? Ако неко има нек постави.

Да ли неко може да постави слике барјака(али оргинал , не сликане са трибине) . Ко има нека постави... ;pivo