Recent posts

April 13, 2009, 07:05:26 AM
Аман, заман.... докле? Како вас не мрзи?
April 13, 2009, 03:05:29 AM
da li ce doci delije u arenu da podrze zvezdu u teskim i vaznim trenucima,ne treba da podrzimo upravu vec zvezdu i igrace kao sto su stimac,i naravno ostali igraci.zamislite kakve bi utakmice pruzali uz pomoc delija.ovo je prilika da pokazemo snagu delija,da dodjemo u arenu i zgazimo i partizan i posle ili hrvate ili hemofarm i konacno uzmemo titulu.nije lepo prema igracima,u fudbalu podrzavamo igrace i zvezdu  i kada je losa uprava,tada pozivate sto vise njih da dodje jer je klub u losem stanju,pa zasto da ne dodju onda i na kosarku da podrze klub u teskim trenucima,sad treba da smo najslozniji i da bodrimo zvezdu u cetvrtak do pobede i da pokazemo glodarima da su mnogo mali u odnosu na nas u svakom sportu i navijanju.
April 12, 2009, 11:53:43 PM
Quote from: rukometas_bg on April 12, 2009, 11:05:03 PM
А ко каже да ће се скупљати новац? Сачекајмо сутра да видимо о чему се ради
Само кажем, ако то буде долазило у обзир.
April 12, 2009, 11:05:03 PM
А ко каже да ће се скупљати новац? Сачекајмо сутра да видимо о чему се ради
April 12, 2009, 11:01:34 PM
мене баш интересује шта је било са Перицом Огњеновићем, отишао је у Реал и.... док је играо у Звезди, екстра је био...
April 12, 2009, 11:00:54 PM
Сви који живе у иностранству, "морају" да уплате 50 еура. Све ће добро доћи, али 50 јевреја није ништа, тако да то треба да буде нека морална граница. Ко да више, да Бог да му свака дала  ;D
April 12, 2009, 10:44:55 PM
добро би било кад би успјели да оправимо наш клуб бар мало... надам се да ће сви људи који имају средстава и добре воље подржати акцију Делија...
April 12, 2009, 10:38:51 PM
Quote from: Звездашица on April 01, 2009, 11:54:54 AM
Урошу 10 година, а Стевану 15 година.
Значи разлика између покушаја убиства и убиства је само 5 година ???
то стварно није фер!!!
ПОКУШАТИ убити некога( мада мислим да то није била Урошева намера,али чак и да јесте опет 5 година је мала разлика). и стварно убити некога je велика разлика!!!
слажем се са тобом... али знаш како је код нас кад су керови у питању... наша ријеч против њихове, и углавном ми останемо кратких рукава...
April 12, 2009, 10:26:01 PM
Драго ми је што ова тема постоји .... нов сам на форуму и не замерите што крећем од ове теме ..... немам шта много да кажем што већ није речено ..... али ипак да пођем одавде па макар одмах попио бан  ;D ........... ВОЛИ ЛЕПЕ ЖЕНЕ ПОПИЈ С`ДРУШТВОМ СИНЕ АЛ` НАЈВИШЕ ВОЛИ ЗЕМЉУ ПРЕКО ДРИНЕ !!!  :D :D :D
April 12, 2009, 09:38:41 PM
Ниси... Сви предлози и идеје су добро дошли, сви који су вољни да помогну такође су добро дошли... Као један вид промоције организује се фудбалски турнир, а скоро сваке године годишљица сајта се обележи пригодном бакљадом уз заставу на огради, ако се тада играју утакмице јер је то углавном пред крај првенства...

Кад се буде организовао турнир, ето прилике да сви којима је стало до каффе-а и уопште дружења међу људима који су присутни на Северу дођу и да успут поразговарамо и о неким стварима које би могле да допринесу побољшању квалитета свега везано за каффе...