Браћо, зна се - УЗ ЗВЕЗДУ И СРБИЈУ ОНДА КАД СМО НАЈПОТРЕБНИЈИ!!!
Сви на маракану!!!

НИСУ НАС СЛОМИЛЕ ОВЕ ТЕШКЕ ГОДИНЕ
ЈОШ НАС САДА ИМА ВИШЕ ЗБОГ ТЕБЕ
ПЕВАЈТЕ, СКАЧИТЕ, ЛОМИТЕ И ЛУДУЈТЕ
А ТИ ЗВЕЗДО ИГРАЈ ФУДБАЛ - БОРИ СЕ...


Значи сморио сам се много!
Пукнемо од мртвих француза, изађем од ортака на коњарнику (где сам гледао текму), удари ме риба са југићем... излазим из кола и дивљам, шутирам свој ауто уз опаске - "мртви французи" и сл. Риба ме гледа, мисли да ћу да је поједем...
А ја јој кажем "сестро, испала ми Звезда, можеш и да ми запалиш ауто, не интересујеме..."
Бедак...

СВИ УЗ ЗВЕЗДУ!!!

КОСОВО ЈЕ СРЦЕ СРБИЈЕ!!!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Ne znam zasto je ovo dobro,ali za mene kao i za vas sigurno nije!!!Tu najvise mislim na zdravlje,ali jedini lijek je sledeca utakmica sa Jedinstvom iz Bijelog Polja,u to sam siguran!!!Svaka cast svima koji su bili na stadionu,navijali su za 10!SAMO TI...U MOME SRCU SI...JEDNA JEDINA NEPOBEDIVA...MOJA LJUBAVI...

"....ауто уз опаске - "мртви французи" и сл. Риба ме гледа, мисли да ћу да је поједем...
А ја јој кажем "сестро, испала ми Звезда, можеш и да ми запалиш ауто, не интересујеме..."
:lol:

bas me malo oraspolozi ....

Jos uvek mi mozak trne, lagano propadanje ....
:megafon U subotu cu se iskulirati

Zaista tezak trenutak bas sam bio nervozan,evo jos uvek se tresem!!

Ajde da obelizimo vikend crveno-belim bojama ,zato bi vas sve zamolio da dodjete u sto vecem boroju na ove dve utakmice! Ja takodje dolazim da provedem vikend u Bg-u da bodrim zvezdu!!

IDEMO SAD TREBA DA NAS BUDE NAJVISE!!!
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ

Bio sam na stadionu, i mislim da smo stvarno extra navijali celu tekmu. Ucutali smo ceo stadion, svaka cast delijama koji su iz celog sveta dosli. Svi smo videli sta se desilo, ne mozemo nista. Samo nama moze ovako nesto da se desi. Ali bice bolje u buduce, siguran sam.

Quote from: "Radza""....ауто уз опаске - "мртви французи" и сл. Риба ме гледа, мисли да ћу да је поједем...
А ја јој кажем "сестро, испала ми Звезда, можеш и да ми запалиш ауто, не интересујеме..."
:lol:

bas me malo oraspolozi ....

Па ето тако брате.  namigivanje
Мислим, данас ми је већ мало бедак и за ауто, али јуче... Ма све ми је било равно...
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Да се не понављам... Пуно похвала свима који су били на стадиону, атмосфера изванредна, добар избор песама с обзиром да већина није имала појма ни 10% песама... Навијање без престанка, пуно пиротехнике итд...

Несрећно примљен гол је можда врхунац, али било је пуно ситуација које су нас омеле да презимимо у Европи... Од судије који није свирао два чиста пенала, преко повреде Жигића који би пуно значио у одбрани код оних лопти које су центриране кад смо примили голове, па све до погрешних Зенгиних измена... Али није то за ове стране форума...

У суботу сви на север па да видимо ко је прави... Сад треба да будемо ту и покажемо да смо најјачи кад је најтеже... ЈУРУИШ НА ТИТУЛУ!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

off topic

bilo bi lepo kad bi se odradila neka koreografija tipa setalica u obliku teritorije kosova a okolo srpske boje ili tako nesto...

jucerasnja poruka je bila extra!!!
kosovo i metohija SRBIJA!

Bol..tuga..neverica ,sve u jednom
kad covek prespava i shvati da je izgubio glasne zice u narednih par dana i ako se seti veceri pre toga..mislim,rado bi dao neke  gl.zice ,zauvek..u nepovrat(valjda ih imamo desetak,a neki su se sigurno rodili sa 29 gl.zica), samo da ga neko ustine i kaze mu da je sve to bio samo ruzan san oko rezultata..

Ako cu nesto zapamtiti sa ove tekme(a bilo je nebrojeno pikantnih detalja) je sekund pogleda na kop gde je tada,u tom trenutku bio  na sipki jedan ULTRAS(majica)  i njegov izraz lica u trenutku kad smo vodili 0:2,kad je sve bilo maltene"reseno"....
mozda cu sad malo da kenjam(po nekima),ali posto je ovo otvoren forum moram da opisem tu sekundu koja mi se vracala nebrojeno puta u toku dana jer  sam spavao samo 3 sata(danas sljaka)...
znaci,okrenem se prema kopu i vidim visokog ,starijeg lika sa nekih 50 metara..vidim smeh,radost,zelju,istrajnost,vidim ljubav,ljubav,ljubav na kub,vidim neko dete koje kao da je u tom trenutku dobilo najvecu i najlepsu igracku na svetu,gestekulacija rukama koja kao da zeli  i prigrli ceo svet,kako sve voli i svi su mu dragi....

za samo tu jednu sekundu

Nisam bio izgurdriran ili nesto slicno.,,
ciljam na tu neku neizrecivu,neopisivu ljubav koju sam u toj sekundi provalio koju je taj lik iskazao prema svom klubu..i ta ljubav ,samo ona nam pomaze da idemo dalje i istrajemo,posebno sad kad nikome nije lako..
Opet na vrhu,uskoro!

Mislim, da je to bilo to jedno od boljih ako ne i najbolje gostovanje u poslednjih par godina, barem sto brojnosti tice.

Ovaj put je veliki vidjen napredak kod gastosa. Kada sam video koliko ih ima i da su ultra grupe u kavezu a gastosi na drugoj tribini uplasio sam se da od navijanja nece biti nista i da ce se ponoviti odense ili razna druga gostovanja, koja nisu upamcena po dobrom navijanju.

Medjutim desilo se sasvim suprotno a to je da su gastosi slusali i navijali zajedno s ekipom :ruke , naravno bilo je i slucaja da su oni poveli itd. Uglavnom mislim da je to bio veliki napredak iako ima jos dosta da se radi. S druge nije bilo dobro sto su bacili nekoliko baklji u teren i da su prema kraju utakmice lomili stolice i gadjali redare.
No bitno je da stvari idu na bolje :)

Ono sto je mene najvise iznenadilo je francuska zandarmerija. Skoro da ih nije ni bilo :o . Bilo je nekoliko vozila na glavnom trgu, nekoliko njih nas je pratilo do biliard puba :)  i na tome se zavrsilo. Nikakvo snimanje, cimanje...

Ne znam da li uvek tako postupaju ili je to bio slucaj samo za ovu tekmu. Nije ih bilo ni na mestu gde se prodaju karte i na nasem ulazu na stadion... Mislim da su nesto prolazili ali nije bilo konstantnog prisustva.

Takodje moram da kazem da je osoblje u pabu bilo veoma gostoljubivo a posebno kelenerica :) .
Kad je vecina pocela da se skuplja napolju, kolima je prolazio jedan stariji gospodin i upita me da li su to navijaci Zvezde... U daljem razgovoru mi je rekao da je on vlasnik paba i onog kina sto je bio pored. Interesovao se da li smo bili zadovoljni pabom/uslugom, da li nam se dopada...

Mislim da smo u pabu ostavili dobar utisak iako su upaljene dve baklje, bilo je i par razbijenih casa.

Quote from: "munja"Takodje moram da kazem da je osoblje u pabu bilo veoma gostoljubivo a posebno kelenerica  .
Madam,madam...daj dva piva! :D

U pabu je bilo extra,navijanje,cirkanje...AL ispred paba vrhunac veceri...ljudi staju sa druge strane ulice da bi nas videli,slikali...znaci,show smo napravili.

E da,njihove indijanstine- nigde!Skupilo se njihovih par skinsa?! ispod naseg kaveza,kao prozivali nas....pa su bili nagrdjeni sa "hooligans,hooligans..." ;pljuga Ne znam iz koje su rupe izasli,kad im je grad pun crnaca,al dobro...

Sve u svemu:
ja sam godine proveo sa tobom...tebi dao sve,za tebe ziveo!
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Quote from: "R.S.KNe znam iz koje su rupe izasli,kad im je grad pun crnaca,al dobro...

[/b
Izgleda da se kod njih sedmi cas kasnije zavrsava u popodnevnoj nastavi,posto su im se "huligani" pojavili tek nekih 20-ak minuta pred kraj tekme. Na mene su ostavili dobra utisak,pogotovu onaj sto se popeo na ogradu 30 metara od nas.

Quote from: "Ujka Vanja"Na mene su ostavili dobra utisak,pogotovu onaj sto se popeo na ogradu 30 metara od nas.
Jel to bio jedini "bliski susret " sa navijačima Strazbura?
Quote from: "munja"desilo se sasvim suprotno a to je da su gastosi slusali i navijali zajedno s ekipom :ruke
Neki igrači su izjavili da su se osećali kao na Marakani!  ;pljuga
Glasni i veliki kop se video i čuo i na malim ekranima i to je ostavilo jak utisak na sve koji su gledali tekmu kod kuce.
Napredujemo!  
:ruke
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Dobar utisak :rofl .
Hteo bi jos samo da skrenem paznju svim odgovornima na ovom sajtu da poziv DELIJA stoji ceo dan na delije net-u dok ovde i dalje stoji samo tragedija. Ako iko od vas ovo cita stvarno bi bilo korisno za sever da to prepravite da bar i ovo malo sati sto je ostalo do sutra iskoristimo da pozovemo nase da dodju.
U buduce malo vise budite aktivniji,jer nema smisla da postoji ni forum,ni oglasna tabla na naslovnoj strani...ako tu ne pise ono sto treba.

Све је сређено. Данас се баш потрефило да сам ја стигао у Бгд, КББ се враћа тек вечерас, док РСФЦ не знам шта ради?!

Још увек се опорављам од шока...

Svaka cast na paroli :ruke

Quote from: "munja"
Ono sto je mene najvise iznenadilo je francuska zandarmerija. Skoro da ih nije ni bilo :o . Bilo je nekoliko vozila na glavnom trgu, nekoliko njih nas je pratilo do biliard puba :)  i na tome se zavrsilo. Nikakvo snimanje, cimanje...

Ne znam da li uvek tako postupaju ili je to bio slucaj samo za ovu tekmu. Nije ih bilo ni na mestu gde se prodaju karte i na nasem ulazu na stadion... Mislim da su nesto prolazili ali nije bilo konstantnog prisustva.

Ја не знам дали си ти слеп, или ниси видео она четри мини буса мурје код нашег улаза? И после текме она два кордона мурје, са једне и друге стране? А што се тиче паба, били су ту све време цивилци и снимали су нас са безбедне удаљености.

Ја бих хтео да осврнем на "гастосе". Упоређујући цирих прошле године(где их је било мноооого) и оно у среду, невероватно је колико смо напредовали. Да тако лако прихвате песму коју пева коп и да се приме као у стразбуру...нисам ни мислио да ће бити тако лако. Има још да се ради, али напредак је евидентан!

Delije.net :






UB90 :


Ce sont plus de 2000 supporters de l'Etoile Rouge qui avaient pris place dans le stade de la Meinau, une partie dans le parcage et les autres dans la partie haute de la tribune Est. De nombreuses bâches dont celles des BBRS, Ultra Boys, Nurnberg 7 (section de la Gate7), Bykobap, Ultras Red Star,... A l'entrée des joueurs, cramage massif, certaines torches ont été lancées sur la pelouse et quelques grands drapeaux de la Serbie ont été déployés. Même si la puissance vocale n'était pas extraordinaire, la constance des chants et le fait que tous les supporters étaient debouts à sauter, tourner leur écharpe avaient un rendu vraiment sympa. Sur le premier but de leur équipe, nouveau cramage massif. En début de seconde période, une banderole "Kosovo c'est la Serbie" a été sortie. L'ambiance est similaire à la première, seul le but égalisateur de Strasbourg à la dernière minute de jeu, otant ainsi l'espoir pour Belgrade d'aller en 16èmes de finale les fera taire.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!