HITNO ! ! !

Zna li ko kako moze u Strazbur avionom ili tako nesto ako ima neko ponudu od neke agencije????Bas mi hitno treba!
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ

Quote from: "neNO-Bandits-Cacak"HITNO ! ! !

Zna li ko kako moze u Strazbur avionom ili tako nesto ako ima neko ponudu od neke agencije????Bas mi hitno treba!
imas preko jolly-a aranzman za 495 evra+aerodromska taxa od jedno 70-ak.. ukljucuje 2 nocenja, avion bg-frankfurt-bg i ostale transfere, do hotela, strazbura i ostalo.. imas na njihovom sajtu plan putovanja
ti mozes da vidis po agencijama koja je cena leta bg-frankfurt pa da uzimas bus odande..
lastom je 110 evra do strazbura, povratna karta..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Takodje se moze ici autobusom (fudeks) za male pare (oko 80e) do Frankfurta, Minhena, Nirnberga... A zatim se u Frankfurtu prislepati na jedan od navijackih buseva koji krecu odatle.

Sto se tice Francuske?... ko od vas ima kesa(sto je mnogo bitno). Moze preko dosta agencija da se  dodje do Francuske ili Nemacke nije ni bitno ,autostopom  mozete ili ko ima para moze i taxijem stici do Strazbura a takodje nasi busevi vas mogu pokupiti negde usput. Za sve ljude iz cele Srbije koji imaju mogucnosti i para da idu treba da se vec raspitaju i organuzuju. Mene su zvali neki drugari iz Novog Sada  i njih troje ce ici preko Jolliy-a ! Tako da ko hoce da ide i ima kesa neka se vec raspita jer malo je vremena...


Pozdrav Delije!  
Iz kopa pesma ori se.... :D

Na autobuskoj stanici se nalazi Biro "Touring" gde se jos moze videti za autobuse.

Evo i nekih povoljnih aviona, cene su izrazene u forintama, na www.wizzair.com ,ima polazaka iz Budimpeste za Frankfurt.

Ima oko 200 km od Frankfurta do Strazbura.

Kako da se dodje do karte za ljude iz inostranstva? Ko ce da deli te 3500 karte? Hvala

svako ko odpeva 5 pesama, a da to nisu skandiranja i ponavljanja ce dobiti kartu.. svi sad na ucenje..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Sto se karata tice, predpostavljam da ce moci da se kupe u Strazburu. Normalno je da mogu karte da se kupe, tamo gde se igra tekma, jedino ako gostujuci klub ne rezervise odnosno odkupi sve karte, koje mu pripadaju po reciprotetu.

A s obzirom da se pominje brojka od 3.500 karta, stvarno ne vidim neki problem.

Karte ce biti na blagajni za sve ljude koji dolaze iz inostranstva.Tako za to ne morate da brinete ali za svaki slucaj zovite i raspitajte se...to je sve sto znam za sad .

Pozdrav!

Karte su vec pustene u prodaju ove nedelje.Mogu se kupiti na blagajnama stadiona.Cene od 15 do 20 jevreja.
DEMO ZAJEDNO

samo da napomenem da dobro pripazite sta pisete narednih nekoliko dana jer stroziji deo administratorskog tela nije tu pa ce vase greske po povratku u beograd naplacivati duplo!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "RSFC"svako ko odpeva 5 pesama, a da to nisu skandiranja i ponavljanja ce dobiti kartu.. svi sad na ucenje..
Ovo bi bilo idealno.. Nema josh mnogo vremena, likovi koji se upuchuju na tu utakmicu neka odslushaju na putu diskove delija, to bi bilo bar najmanje shto mogu da uchinu kako bi ortake uponali da je Sever mnogo inteligentniji nego shto oni misli.. Pa da se ne brukaju onda na tribini samim time i sve nas..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Offtopic:

Treba neko da mi snimi celu sutrasnju utakmicu sa Strazburom, ima li ko tv karticu sa dobrom slikom ili video rikorder? Ako ima, nagrada sledi :)

Crveno-beli mi smo sa vama
i kad je radost i kada je bol
sva srca nasa su uvek uz vas
nemojte nikad izdati nas!

Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Svaka cast za parolu.
Evo i vece slike, bezobrazno ukradene sa sportske centrale


E ljudi moji ne treba preterano ocajavati.Mislim i ja sam se tako izbedachio za medalju.Ali treba svi da dodju na marakanu za vikend da pokazemo svima kolko volimo ovaj klub i kolko nam znaci u zivotu.

SEVERNA ARMIJA UVEK JE UZ VAS
VEZDA JE ZIVOT SVE DRUGO SU SITNICE

И за Паролу и навијање поштовање.......
И наравно сви у суботу,прво на фудбал,па на баскет......кад је најтеже,морамо да будемо најјачи......

КОСОВО,СРБИЈА!!!

Nisam imao priliku ni da pratim tekmu a ni da cujem navijanje,ali u svemu ovome crnom me je obradovala ova poruka.Ali zato ne znam sta mi teze pada,ovaj "poraz" ili to sto nisam u mogucnosti da dodjem i pruzim podrsku svom klubu sada kada je najteze  :( .

KOSOVO JE SRCE SRBIJE!
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Opet pobedili sami sebe :(

KOSOVO JE SRCE SRBIJE!