ДРАГА БРАЋО И СЕСТРЕ,СВИ ПРАВОСЛАВНИ ВЕРНИЦИ ЖЕЛИМ ВАМ СРЕТАН БАДЊИ ДАН И СРЕТАН БОЖИЋ!ДА ОВАЈ ВЕЛИКИ ПРАЗНИК ПРОСЛАВИТЕ У ЗДРАВЉУ И ВЕСЕЉУ У КРУГУ ПОРОДИЦЕ И НАЈБЛИЖИХ!ЈОШ ЈЕДНОМ СРЕТАН БОЖИЋ И ХРИСТОС СЕ РОДИ!
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk


МИР БОЖЈИ,ХРИСТОС СЕ РОДИ !!!


Мир Божји, Христос се роди!

Молим те данас Пресвети оче, молим се овом хлебу и вину. Молим те данас Исусе Христе да Уроша врате на нашу трибину. Ја нећу фирму, кола и славу, нећу паре, и лични авион. Ја нећу да yankee распрода мој живот, ја хоћу да Звезда буде шампион. Мир Божји. Христос се роди!


Ваистину се роди!

Браћо Делије, све најбоље!

Ваистину се роди!

Све најбоље!
А спаса нема, неће га ни бити,
јер наша ЗВЕЗДА најбоља је сад,
гробари ће горке сузе лити,
а ориће се песмом бели град.

СРЕЋАН БОЖИЋ ВАМА И ВАШИМ ПОРОДИЦАМА СА ЖЕЉОМ ДА ГА У МИРУ И СРЕЋИ ПРОВЕДЕТЕ!СРЕЋАН БОЖИЋ!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Ваистину се роди.
Браћо све најбоље...


Ваистину се роди!
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Ваистину се роди!!! Све најлепше за Божић и после њега, Делије!!!

Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: luconi on January 07, 2009, 10:32:01 AM
Молим те данас Пресвети оче, молим се овом хлебу и вину. Молим те данас Исусе Христе да Уроша врате на нашу трибину. Ја нећу фирму, кола и славу, нећу паре, и лични авион. Ја нећу да yankee распрода мој живот, ја хоћу да Звезда буде шампион. Мир Божји. Христос се роди!

Ово је баш лепо написано.


Ваистину се роди браћо!и све најбоље!


Из Кина у једном гају
златни крст блиста у сјају.
Динара гора добила име
сви Срби поносни с тиме.
Уска стаза ка крсту води
Мир Божији, Христос се роди!



п.с. Свака част luconi за поруку.  ;)

МУНЗЕ КОНЗА, Ваистину конза ;D

Срећан Божић! :)

ХРИСТОС СЕ РОДИ
Желим Вама и вашим породицама све најбоље

Quote from: чампалаш on January 07, 2009, 09:03:34 PM
ХРИСТОС СЕ РОДИ
Желим Вама и вашим породицама све најбоље

Такође...