Znam da cete svi reci da je malo rano za neke analize, ali ajde da krenemo sa prvom.

Videli smo da je dosad bilo relativno uspesno, jedan remi i jedna pobeda. Rivali su srednja klasa, ali sa druge strane njima ovih dana pocinje prvenstvo i ove utakmice su im vrlo bitne za tempiranje forme. U nasem timu ima stvari koje mi se svidjaju, a ima i koje mi bas nisu sasvim jasne.

Pozitivno:

Jezgro tima je sacuvano, najbitniji igraci su ostali. Mislim na Vidica, Boskovica, Markovica i Kovacevica. Mada, do poslednjeg dana se nista nece znati, ali max jedan moze da ode - ostali ostaju. Izgleda da se Krivi vraca u formu i ja mislim da ce ovo biti njegova sezona. U Vojvodini je opako igrao i neverovatno je kako je imao losu proslu sezonu. Mislim da ce sada opet postati onaj pravi. Odbrana igra dobro, opet tesko primamo golove. Srednji red treba da nam bude najjaci deo tima.

Negativno:

Citam danas u Zurnalu da na kaljenje u UB idu Perovic, Jankovic, Basta i Zigic. Ne mogu da shvatim da Basta i Jankovic koji su prosle sezone, posebno u par poslednjih kola postali standardni, sada moraju da idu na kaljenje. Cemu to? U ovoj sezoni treba da postanu pravi igraci i da napreduju, pogotovo sto nismo pretrpeli neke promene u timu. Negativna je i pojava sto nije doveden jedan mocan centarfor tako da opet meni i Budi ostaje sekiracija jer ce kolo da vode nas omiljen lik Mrdja i Bogavac. Vidim da Nenad Stojanovic nije igrao protiv Sturma, a vala igralo je 20 igraca. Krivo mi je i sto nismo doveli nekog iskusnijeg igraca, mada mozda i nije neophodno, jer po mom misljenju imamo nedostatak u napadu, i mozda po levoj strani.

Disljenkovic nije branio protiv Sturma, iako su skoro svi igraci igrali. Mada, Randjelovic je odlican golman i ne treba ga menjati.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Pa za to kaljenje ni mani nije bas najasnije ali verujem u Muslina !!!
za sad vrlo zadovoljan! Pobeda je pobeda i da se uzme u obzir da smo protiv Rapieda vodili skoro celu tekmu!
jos jednom da ponovim, Muslin je trazio da dobije mogucnosti menagera i da ima pravo samo da odlucuje o igracima! Covek zna sta radi!
Musline maestru  :)

samo da napomenem da Stojanovic
nije igrao zato sto je kaznjen da 2meseca neigra nikakve
ino tekme zbog toga sto se za vreme sviranja himne
bih na utakmici leotar -siroki drzao jednom rukom
za tuki adrugam za srce
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Ti si ga pomesao sa Slavoljubom Djordjevicem. Taj je kaznjen, a ne Nenad Stojanovic.

Protiv Rapida su branili i Milasinovic i Dislja i Randja?! Ili onaj Zurnal nicemu ne valja.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Po meni je zasad sve i vise od ocekivanog, i ne verujem u to da ce ovi momci ici na kaljenje.
Najzanimljivije ce biti protiv onih slovenaca sto ih trenira omrazeni Cirpan, :jebanje ga u usta
AZI ZVEZDO!

hm...ovo do sada je skroz ok...Muslin zna sta radi bar mi se tako chini, i sam najavljuje da Zvezda moze mnogo bolje...ove sezone ja se nadam da cemo duplu krunu osvojiti, a sto se tiche evrope mogli bi mozda i da prezimimo a? vreme je nismo davno.....

p0zDrAv!!!

Pa Perovic, Basta i Jankovic su i prosle sezone igrali za Jedinstvo. Igraju na dvojnu registraciju, a to u prevodu znaci da kada igraju za Zvezdu u subotu ne igraju za Ubljane u nedelju i obrnuto. Jednostavno, zar ne :) ?
Stojanovic je pred kraj prosle sezone bio bolestan 3 meseca i jos nije dobro fizicki pripremljen, tako da, verovatno, nece biti u prvom planu u pocetku. Mislim da se protiv Rapida Randjelovic povredio, zato su branila trojica. Bice zanimljivo videti ko ce dobiti sansu kao golman, da li Randjelovic ili Disljenkovic.
Ovo do sada je bilo samo zagrevanje, tek od utakmice sa Murom, a pogotovo kasnije, moci ce da se vidi koji igraci ce, bar u pocetku, biti u prvom planu. Do sada su timovi igrali po poluvreme, a od susreta sa Murom, pojedinci ce dobijati vecu minutazu.
..baklje gore, pesma cigana...

Moze li neko da prokomentarise zasto je taj Vitakic u Zvezdi?Ko njega tu drzi ?

Kostur tima je tu samo dokle?Dok ne skoci cena pola miliona-milion i ode i kost i meso u  :finger .

Punili smo mi nekad protivnike po 3+ u Evropi, ali sad nema dovoljno iskustva i kvaliteta.Licno, ne bih bio iznenaden da ni ove godine ne uzmemo nego kup (samo da deljemo miseve pod obavezno).

I kad ti lose krene...
jmo svi na stadion Marihuana...