January 09, 2007, 10:59:54 AM Last Edit: July 14, 2008, 11:48:53 PM by KizaLion
Можда ово и није најидеалније место за ову тему, али разлог за то је што се у овом подфорум највише пише латиницом (то су најчешће вести које се преносе из новина).

На сајту

http://www.srbijazemljaheroja.com/cirilica.html

све текстове написане латиницом можете пребацити у ћирилицу и као такве их преносити на форум.

Sad za mene, ne bas kompjuterski pismenog objasni mi kako da taj cirilicni text prebacim ovdje na forum!!?? Hvala!!!

Quote from: "srbski mozart"Sad za mene, ne bas kompjuterski pismenog objasni mi kako da taj cirilicni text prebacim ovdje na forum!!?? Hvala!!!

Користи копи/пасте namigivanje
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Sreca pa se ne stitim da pitam, kako se to koristi :zbunjen  namigivanje

Quote from: "srbski mozart"Sreca pa se ne stitim da pitam, kako se to koristi :zbunjen  namigivanje

Пређеш мишем преко преведеног текста.Идеш десни клик па копи (copy).Затим у поље за писање на форуму кликнеш десни клик па на paste.

Надам се да си разумео.

Поздрав namigivanje
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

па да пробам...хвала пријатељу!!!

Постоји "транслатор" у Word-у да пребацујете текст из латинице у ћирилицу и обрнуто. Има на нету да се скине.