Наставља се акција са заставама.

Оваква застава кошта 400 динара, продаваће се у ограниченом броју,  док је празна тробојка без грба , као и прошли пут - 100 динара.


Сви који су већ купили заставе, нека је понесу!

:megafon

АЈМО ДЕЛИЈЕ!!!!!!!

Сад ће све изгледати моћније него прошли пут због броја застава плус ови што су купили да понесу своје бар пола севера ће раширити заставе и да грмимо.

у колко сати је утакмица?

Quote from: "RedSpartans"у колко сати је утакмица?

На званичном сајту фк-а пише у 14ч.

Али ви сви пораните да на време узмете заставу!

Pisem sa posla, pa zato koristim ova slova. Samo me zanima od kolko sati i gde se prodaju zastave. Prosli put kao i ovaj radim Subotu pa da znam kad da pobegnem sa posla.
А спаса нема, неће га ни бити,
јер наша ЗВЕЗДА најбоља је сад,
гробари ће горке сузе лити,
а ориће се песмом бели град.

сат-сат и по пре утакмице..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

значи сви који су прошли пут купили заставе нека понесу,са новим би требало да изгледа још боље,још лепше него прошли пут.ајмо делије сада када је најпотребније и најтеже

Добра замисао, лоша реализација "великог" копа данас на текми.
Разочарао сам се што већина људи данас млатара рукама и испушта неке неартикулисане звуке код сваког погрешног паса уместо да навија.
У суштини бледо издање.
Нема везе, бише боље у суботу.

По мени уопште није било бледо издање. Доста људи за овакву утакмицу,навијање просечно уз пар добрих тренутака,бакље,димови,Српске заставе...леп дан за мене никако блед.

Милош

Игра се и у среду на Маракани против хајдука у 13 ч.
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.



Да ли је  термин текме са хајдуком сигуран и неће се померати?[/quote]
Хиљаде молитви Господе,
право у срце Твоје да погоде,
хиљаде спаљених домова,
само једна је Суза Косова!

по мени веома добар број људи и оно што је позитивно то је што нам је коп већи и број људи се повећава у односу на неке претходне сезоне!ове заставе са оцилима су одличне...која је група ова са хијенама??да ли носе такав назив или...?
Урош Мишић један је од нас

Да. ХИЈЕНЕ се зове група. Имају и дуксеве на којима пише ХЦЗ. Постоје већ одавно...

Одлична је била и ''Каљинка'' са ''руским'' заставама.   :ruke
Корео добар. Неумесно је деловала примедба од стране званичног спикера којом опомиње нешто као у стилу на ''спортско навијање''. Нисам баш добро чуо, али изгледало је тако  :o
Срце на терен ...

једна од лошијих страна од данас је то што је коп веома раштркан  и то што је долазило до двогласа између шипки.

Може и боље бар за овакав број људи. Е да  ја сам године.... јако добро звучи подељено бар мени.
Поново смо покушали као и сваки пут да пробудимо ове на истоку и западу ал не вреди.

Видео запис бакљаде, траје минут и 20 секунди!
www.delije-caffe.co.yu/video/2008/cz_mladost_bakljada.avi