Moze, samo ako ce Kiza da bude vodja. Nepogresivo moze da nanjusi pivo u krugu od 5 kilometara!

Sto se tice brzog ispijanja, tu sebe ne vidim jer pivo treba lagano da se cirka a ne da se odjednom pretrpa stomak sa litrima. Gde je tu uzivancija i gust laganog ispijanja soka od jecma i hmelja? Nema je...   :nene

Quote from: "Maj 25"Moze, samo ako ce Kiza da bude vodja. Nepogresivo moze da nanjusi pivo u krugu od 5 kilometara!

????????????? ?? ????????? ???? ??? ???? ??????????? ????? ???? ?? ??????? "????????? ?????". ?????? ???????!  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Maj 25"VFB, bavarsko pivo koje se toci u pabovim Optimist, Tramvaj, House of Beer, je najjace pivo u gradu. Mislim meni najbolje lezi, do jaja je pitko.

Mislim da sam negde na forumu vec pomenuo tu istu bavariju,ima i crvena...nije ono lose,cak i prija ali za razliku od ostalih piva u prodaji moze da ti bude lose!

Inace-to pivo prave isti ti koji ga prodaju u navedenim lokalima.

???? ???? ? ?????????, ??????? :
http://www.panorama.co.yu/vest.php?id=81

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

?? 16-?? ?? 20-?? ??????? ? ??????? ??????? ??? ????? ???? ? ???? ? ????????? ?? ??????????? ???? ?? ???? 60 ??????!!! ?? ?? ?? ??? ??????????, ??? ????? ???? ????? ?????????? ??? ???? ? ???????? ?? ?????? ?? ?????  :)

Sreda 16.08.2006 - MB
18:00 - 18:45 BranimiR'n'R & neprijatelji Serbia

19:00 - 19:45

Pa i niste se bas, ekipa sa kafe-a + ostali, bas pokazali na turniru - kad je u pitanju pivo, bas ste me razocarali, onda je cak i meni bilo neugodno da pijem :zbunjen  :D

????????? ?? ????? ???? ?? ? ????? ????? ??????? (??????, ?????, ?????????, ?????, ?. ????????...) ????????? ????????????? ?????????? ? ???? ????!
??? ???? ??? ????????? ????, ???? ?????? ????? ? ?????.
? ?????? ???????? ???? ?? ???? ? ????????? ?? "?????? ????"... :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"????????? ?? ????? ???? ?? ? ????? ????? ??????? (??????, ?????, ?????????, ?????, ?. ????????...) ????????? ????????????? ?????????? ? ???? ????!
??? ???? ??? ????????? ????, ???? ?????? ????? ? ?????.
? ?????? ???????? ???? ?? ???? ? ????????? ?? "?????? ????"... :D

????? ??????! :)  ????? ?? ????? ? ????????????? ?????????? ? ?????????? ????????. ???????? ??? ?? ?? ??????? ?????? ?????? ?????????. ??????? ?? ????????? ???? ?? ??????? ?????? ? ?? ???????????? ???? ???? ?? ???? ?????!  ;pljuga

Quote from: "Lutke"forza Niksicko pivo samo Nik gold :)

????? ?? ???? ????????? ???? ???? ???????? ?
Ka?? ?? ???.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

????????

?????? ?? ????? ???? ?? ??????, ?? ????? ??? ?? ?? ?????. ?? ????? ?????, ??? ?? ???????? ???? ?? ???? ??????, ????? ?? ??, ? ??? ?????! ????????, ? ???? ???????? ????. ?? ??? ?????, ?? ???...? ???? ????, ???? ?? ??? ?? ???? ?????? ?? ????????? ? ??????? ???? ?????, ??? ?? ??? ????????. ??????? ????????, ??? ???? ??? ????????, ??? ???????? ??? ?????
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

1.Dvoguza(dvolitra piva),1L crnog vina i 1l rum-kole 0.5l bijelog vina.
2.Najbolji su mi Lav i Nektar. ;pivo
3.Ponekad se ubijem ko stoka ali najcesce me uhvati pa se glupiarm do bola, a i prirodno sam hiperaktivna(kakva kombinacija:))
4.Ne duvam(i bez toga sam uvijek ko naduvana,kad god dodjem kuci stara me pita da ti nisi sta koristila jer se stalno smijem ko idiot) :rofl
5.Ne tucem se.
:flasa

???? "?????? ????"  :)

??? ????????? ? ????? ???? ?????? ?????? ???? 28. ? 29. ????????? ??????????? ? "?????? ?????", ??? ?? ?? ??? ???? ?? ???????, ???? ???, "?????? ????".

?? ??????? ?????????? ???????????? ????????, ??????????? "?????? ?????" ?? ????? "????????", ?? ???? ?? ????????? ????????? ??????? "?????? ??? - ?????? ??????" ? ????-?????? (????? ?? ???????? ???????) "??????????", "????????" ? ???????? "? ?????".

- ??? ??? ????????????? ?? ?? ?? ??????? ? ???????? ???????? ????????? ?????? ??? ??????????, ????????????? ???? ? ????? ?? ??????? ??????? ???????? - ???? ?????? ?????, ???????? "?????? ?????". - ??? ??? ??? ?? ???????? ????? ?????, ?? ???????? ?????, ???? ???, ?????????? ??????, ?? ?? ?? ???? ??????. ???? ???????????? ?? ?? ?? ????????? ????????? ????????? ????????? ????? ??????, ??????? ??????? ??????????? ? ??????? ?????????? ?????? ????????. ??????? ?? ?? ???????????? ???????? ????????? ????? ?????????? ????.
????????????? ?? ?? ?????????? ??? ????? ????? ?????? ?????? ? ?????????? ??? ???????? ????????. ??????? ?? ???????? ???????? ???????????? ?????????.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

??? ?? ?? ??? ?????? ???????
? ????? ???? ??? ?????? (?? ???? ?? ??????)....??? ??? ????????
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]



Quote

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

??? ?? ???????????-???????????? ?? ?????? ???? ???? ?? ???? ?? ?????? ????  :poglavica :indian

???? ??? ??...
???? ??????? ?? ??????... :laugh
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

Quote from: "KizaLion"??? ?? ???????????-???????????? ?? ?????? ???? ???? ?? ???? ?? ?????? ????  :poglavica :indian

??' ??? ???  :)

?????????? ?? ?? ?? ?? ? ????? ????????,???????? ?? ???? ??????? ?????,? ???? ???? ???? ????....??? ???? ?? ?? ???? ??? 2 ??????...
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

???? ???  :flasa  :flasa  :flasa

СНАГА БЕЛОГА ГРАДА НЕК НОСИ ТЕ САДА... !!!

QuoteProgram manifestacije

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!