Utorak, 20 casova, Pionir... Siptari prave problem sa kartama ali to nas ne treba da zanima. Svi ispred Pionira pa cemo da vidimo sta cemo i kako cemo.

која су то говна па то је страшно.усрали су се јер знају да ће
играчи имати супер подршку са трибина па не дају.треба да
нас што више дође па да видимо да ли ће да нас пусте.чини ми се да ово није први пут да зајебавају са картама..било је тога и пре

sinoc je na sos-u javljeno da ce ovo biti prvi derbi po principu grckog.domacin i samo njegovi navijaci.strasno

Колико управа нашег клуба залаже да то не буде тако?  :o

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"Колико управа нашег клуба залаже да то не буде тако?  :o

Mogu oni da se zalazu koliko hoce, ali ce biti tako...
Bice zanimljivo. Treba im vratiti istom merom!

Quote from: "curva_nord"Mogu oni da se zalazu koliko hoce, ali ce biti tako...
Нисам приметила да су се исцимали око својих навијача нешто претерано...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Pa zasto nasa uprava ne vrati istom mjerom pa ne dozvoli grobarima ni jednu ulaznicu, majku li im,...
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

A izvini, kako mislis da im ne daju nijednu kartu? Na koji nacin bi ti to organizovao? Karte bi se kupovale na Kalisu, a dobili bi ih samo oni koji imaju istetovirano nesto vezano za Zvezdu :zbunjen . Jedini nacin je ono sto je uradio Partizan (podeliti na utakmici gde ima mnogo domacih navijaca). Ili da imas 5.000 pretplatnih karata.
Jedino sto Zvezda moze da uradi je da insistira na obaveznom kontigentu ulaznica za gostujuce navijace (ne znam koliko on iznosi) i da podeli navijackim grupama.
..baklje gore, pesma cigana...

што се тиче наше управе није да се нису исцимали; одмах по уласку у финале издали су саопштење, на састанку са глодарима и керовима су их смарали цитирајући закон (да се карте морају одвојено продавати и обезбедити за гостујуће навијаче, питали су их да ли имају списак људи којима су дали карте, унапред рекли да одбијају одговорност у случају инцидената) и с обзиром да се сви праве луди и да ће им ово очигледно проћи једино што би евентуално могли да ураде је неки протест на самој утакмици... нпр. да играчи имају дресове са неком поруком, или да из протеста први напад само тапкају лопту 24 секунде; зајебавам се већ, али порука би свакако била послата...али најбоље што би могли да ураде реално је да одеру талибане...

што се тиче карата када ми будемо домаћини, уопште није немогуће организовати да карте иду нама; па неће ни њима вечерас бити пуна хала; поента је да ми као навијачи а срећом ни наш клуб НЕ ЖЕЛИМО то да урадимо; какви смо ми то навијачи ако желимо да избегнемо дуел са главним ривалом? вечерас сви испред Пионира, треба пробати...и треба избегавати евентуалне псеће провокације; ваљда смо довољно сазрели да нам евентуални одговор на ову ситуацију буде мудрији од сукоба са керовима...

п.с. јел зна неко Тодорићеву адресу  ;pljuga

Stvarno je ovo glupo ne daju nam karte pa sto bre sise jedne ? Jebote ne mogu da verujem pa ovo je sport svako ko zeli da odgleda treba da ima pravo na kartu a ne da nas zavlace olosi !! Treba da odemo svi ispred pionira i ako nam dopuste zandari da navijamo ispred ili neku setnju da napravimo po gradu ! A sto se tice nasih utakmica kad smo mi domacini ja bi voleo da tu budu i misevi  bas bi voleo da im pokazemo kako se navija! NEKA ZIVI ZVEZDA NEK SE RADJA DAN NEKA SVAKO DETE MRZI PARTIZAN

глодарска говнарија само показује сваким даном, колико су векова испод нас!!! Ово је срамота за српски баскет! Одакле им право да кењају нешто о томе како нема гледалаца на трибинама, када сад не дају нама карте! Чега се они то прибојавају??? Инцидената који би Делије правиле? Поред онолико мурије, не верујем, али боје се ГРМЉАВИНЕ СА СЕВЕРА која би нашим кошаркашима дала адреналим, а ови њихови би се укакили, па би поклекли!!!

јел могу ови који су ушли у халу да напишу како је било,колико је било делија итд. нас једно педесет нису пустили да уђемо у халу него су нас терали све до краја оног паркинга и онај ко није имао карту нису му дали да буде ту и није било никакве фрке са пандурима.

Ни ја нисам ушао на почетку, онда сам цело прво полувреме молио неког маторог јарца на улазу А да ме пусти, али не вреди, пичка гробарска.Онда сам почетком треће четвртине замолио једног пандура код гробарског партера да ме пусти, и ушао сам :ruke Улазим у халу кад оно...глодари на све стране, чак су заузели добар део наше трибине.Са разгласа су пуштали песме Циганин сам, ал најлепши :o и још неколико на ту фору.То само још једном показује колики они комплекс имају...
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Pa po mojoj proceni bilo nas je oko 200-250...Cim smo usli u halu izbila je tuca sa zandarmerijom...To je bilo jedno 40 tak minuta pre pocetka utakmice...Uz dozvolu nekih pandura direktno iz partera smo se peli na nasu tribinu,ali se to nije svidelo zandarima koji su bili na tribini...Trajalo je to cimanje jedno 5-10 min i posle se smirilo...Po meni navijanje sa obzirom na okolnosti koje su vladale u hali,bilo je odlicno...Ceo kop je poskidao majce,i pesma nije prestajala...A,muzika sa razglasa je posebna prica...Stoka ostaje stoka...Ni oni sami ne znaju sta su hteli time da postignu...Cak smo i mi u poluvremenu zapevali poznati narodnjak "Jutro je"...Na terenu nam je ne dostajalo malo srece,pa se nadam da ce biti bolje u cetvrtak...

Комплексаши, шиптари, народњаци, сељачке руралне фаце, све  је то вечерас био део декора у већинском гробарском делу пионира... Али почећу причу о вечерашњем дербију из спортског угла... Колико год ми имали негативан став према ЈЛ (ја први би престао да је играм) мора да се призна да Звезда тамо има далеко поштеније суђење него у домаћој лиги... Из године у годину се види зашто наша управа форсира играње те лиге... Једноставно у кошаркашком савезу ове земље се изгледа сви јебу са гробарском управом... Вероватно ту геј екипу предводе свиња дебела и онај распали тодорић, али не желим да трошим редове текста на небитне и јефтине јајаре (судије) које то не заслужују... Једноставно, вечерас смо благо речено покрадени!!! Иако треба рећи да су и наши играчи доста грешили и да су били мало сконцентрисанији не би нам сметала ни судијска неправда од вечерас...

Скупљање је кренуло код ревије а онда лагано уз договор где ћемо се наћи крећемо колима, таксијима, како се ко снашао до договореног места... Неких стотинак карата је подељено на лицу места а чекало се још толико и лагано смо сазнавали да су се појединци сналазили на разне начине јер као што је познато карата није било у продаји, већ их је талибанска управа поделила својим људима... На месту на ком је кренуло окупљање у близини хале сазнајемо да се десио инцидент недалеко од пионира на  супротној страни од оне на којој смо били и нажалост један наш је избоден и завршио у болници... Малобројнија екипа наших је напала бус пун гробара и нису се ни они провели добро али ето имали су ножеве и десило се шта се десило...

Издвојио бих једну сцену са места окупљања која дефинитивно говори о величини Делија и правом ставу екипе људи која чини језгро севера... Не знам како се ту нашао неки момак са гробарским шалом и иако га нико није ни приметио један од момака који воде трибину му је пришао и буквално га замолио да се склони јер су ту навијачи Зведзде и не би ваљало да се ту задржава... Коментар једног од нас је био е они би нашег одвалили од живота ли добро у томе се огледа њихова немоћ и не(снага)...

Уз песму се приближавамо хали и испред се дели још нека количина улазница... Нажалост нема за све, а било нас је доста... Лагано улазимо али и они који су извисили за карте неакако се сналазе и улазе на разне форе... Одмах при уласку инцидент у хали и жандари се праве паметни и крећу да заводе ред, нисам био ту у том моменту па нек неко напише шта је тачно ту било...

Није изгледало да ће нас бити доста мање али гробље пуни халу непосредно пред почетак... До тог момента лагано прозивање уз стандардне песме када се игра против њих.. Нас је било скоро до пола наче трибине и део партера до исте... Одлично с обзиром на ситуацију са картама... Били су ту дефинитивно сви они који највише воле Звезду... СПРЕМНИ НА БУКВАЛНО СВЕ!!!

На почетку смо загрмели са Нека вечерас свако зна и дали до знања да нећемо бити само пуки посматрачи... Такође, пали се бакља и добрих 5-6 минута певамо Пуне трибине... Иако далеко малобројнији добар део првог полувремена се носимо са гробљем и пар пута их и надглашавамо... Мада се мора признати да су имали неке доста добре моменте... У једном моменту се сви скидамо до појаса и тада настаје тотално лудило... Многи посустају пред полувреме и једва чекају одмор јер стварно умара ситуација када покушаваш да надгласаш многобројнијег ривала... Од стандардних песама издвојио бих и Ја сам године, Црвено Звездо побеђуј за нас, које такође добро и гласно звуче... Пар топовских удара такође одиже атмосферу и на одмор се одлазу са малом предношћу гробља и овацијама Звездином четнику...

У другом делу смо ипак мало посустали и сем у пар наврата није то било то... Прозивали смо ове шабане преко пута јер су пуштали неке идиотске песме којима су као нас прозивали... Отпевана је и пар пута нова песма у којој их прозивамо да су наша лоша копија... Неколико пута се као муслимани клањају сисоју па добијају адекватан одговор: шиптари, шиптари... Остало углавном стандардно и доста боље у моментима када је екипа играла боље... Нажалост мало захваљујући глупим грешкама а више захваљујући судијама момци губе утакмицу, али добијају аплауз на крају за солидну борбу на терену...

Мало о ономе са почетка... Толике комплексе у животу нисам видео... Ако за ово не буду кажњени ја не зна чему онда постојање кошаркашког савеза... Сваку паузу су користили да пуштају неке народњаке којима као нас прозивају... Пар пута је било веома близу инцидента али очигледно и мурија ради са њима у договору чим им допушта такве ствари... Нон-стоп провоцирају а када добију преко пичке ми ћемо бити криви... О шиптарским манирима сам већ причао, а толико сељачких фаца нисам видео још од случајног проласка кроз овчу, борчу, скелу, обедску бару, и остала места 40-50 км од Београда... Ужас, па то не може ни мајка да воли... Било је пар кретена који су нешто са стране а и пар њих реко пута претили, али то ме је толико засмејавало да нисам имао снаге да навијам... Добра им је то била тактика за умарање противника...

Не знам каква је варијанта за другу утакмицу али не посустајемо... Исто место, исто време за два дана... А наша управа после свега ако пусти у продају улазнице, онда дефинитивно нису нормални....
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"Отпевана је и пар пута нова песма у којој их прозивамо да су наша лоша копија...

Да ли можеш да напишеш текст те нове песме?

Jel zna neko kako ide ta pesma "da su nasa losa kopija"???
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ

Мислим да не би требали превише да се узбуђујемо због атмосфере у Пиониру од синоћ. То је њихова јама.

То се од њих и очекивало. Нема разлога да савез на било који начин реагује, јер немају основа за то без обзира на текст песама које су пуштане. Уосталом какве везе имају те песме са нама? Ако је то музика коју воле онда  :batine

Исто тако ми не би требали да се спуштамо на њихов примитивни ниво. Они су ипак чобанија за нас, били су и увек ће бити. Продаја карата мора бити уобичајена, репертоар музике са разгласа такође, а нас мора да буде многоооооооо и да навијамо свом силином.

Квалитет не само у навијачком смислу већ и људском је увек био на нашој страни. Комплекси који они имају су само одраз њихове немоћи, примитивизма и смрада.  Што РСФ рече толико сељачких фаца нисам видео још од случајног проласка кроз овчу, борчу, скелу, обедску бару, и остала места 40-50 км од Београда...  :D

Ипак су они комшије светских и европских првака.

Поздрав!

Quote from: "neNO-Bandits-Cacak"Jel zna neko kako ide ta pesma "da su nasa losa kopija"???
''Ти си само лоша копија,
нашег Севера, пичко гробарска...''
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Psihicki i fizicki defekti,pajdomani...vidjeni su posle dugo vremena na tekmi.Kompleks je proradio i iscenirana je ''navijacka atmosfera''-puk'o sam-losiji ljudi,navijaci od mene i mojih ortaka od svih delija su napravili atmosferu u kojoj bi medju sobom uzivali u nasem ponizenju-KOJEG NIJE BILO.

Siguran sam da ce se ova situacija ponoviti sutra,samo sto ce njih u halu uci mnooogo manje neki ce verovatno i zazaliti za sva vremena.
Ovakvo ponasanje i kurcenje bez kredita mora da se naplati!