Evo konachno i mi da se malo radujemo basketu. Lepo je bilo i pre 2 godine kad sam prisustvovao neverovatnom preokretu protiv FMP-a u Novom Sadu (i tada smo jebali grobare u chetvrtfinalu) ali i ovaj trijumf ima neki gusht.
Red Star Forever je lepo opisao deshavanja juche, tako da bi samo pomenuo da je i danas bilo extra. Solidno navijanje a na kraju je bukvalno grmelo "Neka vecheras svako zna". Igrachi su pobacali dresove neki i patike, a Chicha Milan, Jeretin i Radivojevic su se popeli kod nas u publiku. I pehar smo chak dizali :)

Mislim da su kosharkashi ovaj Kup namenili nama navijachima, a bilo bi josh lepshe kada bi nas konachno obradovali sa titulom tj. duplom krunom. ZREO JE TIM ZA TO!


a jel hoce neko da mi kaze koga ste prozivali, na tv-u se nije razumelo a i komentator se pravio lud kao nema pojma kome se obracaju delije?!

Quote from: "cutriboy"a jel hoce neko da mi kaze koga ste prozivali, na tv-u se nije razumelo a i komentator se pravio lud kao nema pojma kome se obracaju delije?!

бабићу педеру

Haha, kurvu smo prozivali tokom cele utakmice.

-Babicu pederu napushi se severu
-Zena ti je kurva Babicu
-Decu si nam tuko Babicu
-Predacesh nam pehar Babicu
-Gde su ti zandari?

Chak je u jednom trenutku pocheo da mashe ka nama  :batine


Ako neko nadje neke slike/klipove kad se igrachi penju kod nas na tribinu, neka postavi na forum ili nek poshalje, bio bih zahvalan...

Quote from: "Maj 25"Haha, kurvu smo prozivali tokom cele utakmice.

-Babicu pederu napushi se severu
-Zena ti je kurva Babicu
-Decu si nam tuko Babicu
-Predacesh nam pehar Babicu
-Gde su ti zandari?

Chak je u jednom trenutku pocheo da mashe ka nama  :batine


Ako neko nadje neke slike/klipove kad se igrachi penju kod nas na tribinu, neka postavi na forum ili nek poshalje, bio bih zahvalan...
E bas sam gluv. Ja sam cuo Topicu pederu... - bas sam se pitao sta nam je on skrivio :D
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"


Нажалост синоћ не стигох да изнесем своје утиске, али имам и оправдање... Запили смо се у некој кафани у крају, ипак је била дуга пауза од фудбала, трофеја у баскету, просто су ми недостајали другари и те приче које нас и окупљају око Звезде...

Рече Јеретин да му је овај трофеј дражи од оног из Новог Сада... Не знам, не бих да поредим уопште, сви знамо шта се дешавало тамо... Чувени окршај са гробарима, муријом, три утакмице у којима смо се враћали из мртвих и долазак на финале оних најхрабријих који су са минус 20 буквално непрестаном песмом довели Звезду до победе тада...

А синоћ после емотивног пражњења и дуго очекиване победе над гробљем и на паркету, трофеј са потпуно новим тимом (само два играча из те екипе) новим тренером али истим најбољим и непоновљивим навијачима Делијама... Од почетка добра подршка са трибина, коп солидно попуњен, у односу на дерби мање људи али посета за прелазну оцену свакако... Доста виђенијих ликова у копу, на шипци, многи су фалили, али то није сметало да атмосфера буде права...

Стандардне песме, весело расположење и Звезда креће у гажење од старта... С обзиром на позитиван развој ситуације на терену, нисмо заборавили да се обратимо другу бабићу и подсетимо га шта је било пре скоро две године у Вршцу кад су тукли све што хода а има везе са Звездом... бабићу педеру напуши се Северу, Жена ти је курва бабићу, Туко си нам децу бабићу, Где су ти жандари и сл... У једном моменту грми хала, судије на реакцију делегата прекидају текму као није спортско и фер навијање и дркају Илића и Шакоту да нам се обрате преко микрофона али маса не јебе никог... Искрено у том моменту заноса нико није размишљао о последицама, посебно момци који су били у копу са којима сам и лично преживео голготу Вршца... Таквих батина се не сећам ни пре ни после, али лагано, време пролази, ми не заборављамо, сви дугови ће се кад-тад наплатити...

После тога још у пар наврату смо прозивали дрипца, али се и окренули нашем тиму и бодрили га максимално до краја... У једном моменту овације за Гуровића и пароле које су му скандиране и на дербију... Освајање трофеја је прослављено уласком целог тима на трибину, бацањем патика, трофеј се једно време налазио у копу, скандирало се свима, Илићу, Шакоти, играчима... И наравно Нека вечерас свако зна... Хит вечери, па ја у том стилу и заврших у кафани...

Све у свему једно лепе вече у пиониру, и нада да ће ово бити само први трофеј у низу.. После дуго времена стварно солидна екипа, најзад прави тренер и мало хемије показују који је рецепт за повратак кк-а на стазе успеха... Ко зна можда заиграмо и ЕЛ следеће сезоне, а онда... О том потом...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "