Dali je Zenga dobar za Zvezdu?

Da
70 (76.1%)
Ne
22 (23.9%)

Total Members Voted: 78

Voting closed: December 15, 2005, 10:37:16 AM

Upravo, Djape!
Ispali smo, prsla sam zbog toga, ali zivot ide dalje!

U Subotu Sever treba da bude krcat!
Znam da nazalost nece biti pun, ali bi stvarno bilo lepo.
Mislim, ajde sad da pokazemo koliko volimo Zvezdu!
Svi koji mogu neka dodju na utakmicu, ovo nam je najvazniji mec sada!
Moramo da pokazemo igracima da smo uz njih i da im mi na neki nacin vratimo samopouzdanje koje je poljuljano!
Jebes trenera, jebes upravu... Ma sve...
JEDNA JE ZVEZDA!
vezdini su navijachi od atomske bombe jachi!

Slazem se sa vama, sada treba ladne glave da docekamo proljece, Ipak ovo je bilo lepo iskustvo i Posle Rosenborga ovo je najduze sto smo ostali u evropi, Za ovu sezonu, pogotovo kako je bila pocela, ja sam sasvim zadovoljan sa ovim ucinjenim do sada.
i delije jebemo najzrelije...

Quote from: "Веља"
Quote from: "Maj 25"debilchine, koje su gadjale telefonom onog ustashu u Beogradu, bi trebalo sebe da smatraju jednim od glavnih krivaca za ovo sranje

Ова и сличне овој теме су толико пута жвакане и прежвакане.
Мислим, јесте да треба бити хладне главе, али и сам знаш да то није лако када играш против мртвих Хрвата!
Јебига, сви знамо шта је иза нас када су у питању мрске нам комшије, да сад не разглабамо политику и не причамо оно што сви знамо, тако да, понављам, тешко је кулирати Хрвате на нашој Маракани.

Naravno, slazem se, ja ih mrzim najvishe ali brate izigravati ludilo i prekidati utakmicu je druga stvar od pevanja, koreografije i tortji. Dovoljna je bila chetnichka koreografija i shto smo im jebali kevu celu tekmu, ovo je samo odmoglo celom Fudbalskom Klubu.

Quote from: "KizaLion"Dali je Zenga dobar za Zvezdu?

Meni je dobar za Zvezdu!

1. Ima temperamenta, jeste da ponekad izazove neke manje incidente zbog takve prirode ali meni se to baš sviđa. Najviše kod njega cenim što ne priča puno po novinama.
2. Zaboravljate da nas je Zenga sve iznenadio ubacivanjem Stojkovića na gol za utakmicu sa Bragom. Niko nije znao kako taj čovek brani, pa se to rešenje pokazalo kao savršeno. Verujem da je i za utakmicu u Strazburu Zenga uradio najbolje što je mogao.
3. Ne šlihta se navijačima i ne pokazuje koliko je zagotivio Delije a osećam da nas računa kao "deo tima".
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "Majka Mara"
Quote from: "KizaLion"Dali je Zenga dobar za Zvezdu?

Meni je dobar za Zvezdu!

1. Ima temperamenta, jeste da ponekad izazove neke manje incidente zbog takve prirode ali meni se to baš sviđa. Najviše kod njega cenim što ne priča puno po novinama.
2. Zaboravljate da nas je Zenga sve iznenadio ubacivanjem Stojkovića na gol za utakmicu sa Bragom. Niko nije znao kako taj čovek brani, pa se to rešenje pokazalo kao savršeno. Verujem da je i za utakmicu u Strazburu Zenga uradio najbolje što je mogao.
3. Ne šlihta se navijačima i ne pokazuje koliko je zagotivio Delije a osećam da nas računa kao "deo tima".

Potpuno se slazem sa ovim! Zenga je dobro poceo, prvi smo na tabeli, u Evropi odavno ovoliko dugo nismo dogurali. Tim igra dobro i uz nasu podrsku,slavicemo titulu na kraju!

Новогодишња честитка Валтера Зенге :

Драги Звездаши,

Када сам пре пет месеци прихватио понуду да постанем тренер Црвене звезде знао сам да долазим у клуб светског формата са израженом и стабилном инфраструктуром, младим играчима и амбициозним руководством жељним успеха.

Једне ствари тада нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу. На свим мечевима били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност. Због тога желим од срца да вам се захвалим и обећам да ћемо у наредној години учинити све не би ли наставили победничку серију у националном шампионату и још квалитетнијим играма показати да је Црвена звезда најбоља и недостижна за све.

Добри резултати и игре, пласман у Лигу УЕФА и прво место на табели у националном шампионату били су најбољи начин да вам се одужимо. Мало нам је недостајало да дочекамо пролеће у Европи. У Стразбуру нисмо имали среће, али се према њој треба односити као према здрављу - да уживамо у њој када је добра, да буде стрпљиви када је лоша.

Многи су склони да ме критикују због емотвних реакција. У Црвену звезду сам дошао са искреном жељом да остварим резултате који би испунили ваша и очекивања клупског руководства. Све емоције које сам до сада испољио биле су резултат две ствари - брзо стечене љубави према клубу и чињенице да не трпим неправду.

Са вером да ће следећа година бити најуспешнија за ову генерацију играча, свим навијачима желим пуно здравља, среће, радости и успеха како на личном плану тако и са нашом Звездом, јер како ви то поносно истичете - "Звезда је живот, остало су ситнице".

Ваш Валтер

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Valter brani Zvezdu!

Ljudi morate razlikovati crnu kob i zlu srecu od lose namere i ponasanja...
..кажу да причам много...

Posle ovog pisma, sve mu je oprosteno.

To je i bio cilj pisma,mada sam očekivao da Zenga izađe sa sledećom izjavom:

"Potpuno sam usrao sve što smo ove godine (uz mnogo sreće) postigli u Evropi,snosim najveći deo krivice,jer je rezultat u Strazburu direktno prouzrokovan mojim greškama,ne želim da tražim alibi i da se umiljavam navijačima,već da dokažem da je ova katastrofa u Strazburu jedna velika škola za mene kao trenera i da se nadam da ćete imati strpljenja da vam dokažem da vredim kao trener i da zaslužujem da i dalje vodim ovaj klub...
Takođe,želim da izrazim večitu zahvalnost Žigiću,Basti,Lukoviću i Stojkoviću,jer bez njih ne bi naš klub dogurao gde je-a ni ja ne bi  mogao da kažem da sam uveo Zvezdu u ligu UEFA...
Hvala vam na podršci,a sad odo da pitam nakoga ko se bavi trenerskim poslom šta dalje da radim."

Bojane, iako si mi simpa zbog avatara  namigivanje , preteravas brate! Nije Zenga kriv, sto je Zigic sa 5 metara loptu umjesto u gol poslao u Strazbursko nebo (onda bi bilo 3:0), sto je inteligentni Kovacevic napravio dva glupa faula i sto su odbrambeni igraci toliko smotani da u 2 standardne situacije dobiju 2 gola od jednog 18-godisnjaka. Za to su samo krivi igraci i niko drugi!

E sad, ako se pitas, zasto je Zenga uveo u igru Dramana, zasto nije spremio dobro igrace za tekmu u Norveskoj, doveo Da Silvu iz Rada itd., e to je onda jedna sasvim druga stvar.

Ja samo pogledam nas sastav... Pogledam kakve igrace imamo pa se setim da smo ove godine nesrecno sezonu u Evropi zavrsili 14og decembra. Onda se lepo setim prethodnih godina, setim se prethodnih sastava i shvatim da je ovo najveci uspeh Zvezde od kada sam ja krenuo na utakmice, a bese to 95ta...
Gledam onda novine... Desetine natpisa i prozivanja Zenge... Silni napadacki tekstovi, pa prozivanja, pa onda citam izjave nasih trenerskih velicina poput Zivadinovica, Karasija i slicnih koji iznose desetine demagoskih zakljucaka kako bi Zvezda ustvari sada bila prva u grupi da nije tog nesrecnog Zenge... Pola njih je nekada treniralo Zvezdu i nikada nista nije postiglo, ali su tu da pljuju po coveku koji je Zvezdi doneo najveci uspeh posle 92ge...
Da li se iko zapitao zasto se svi trude da toliko ukaljaju i napljuju Zengu? Zasto niko drugi po njima nije krivac vec iskljucivo Zenga? Zasto se omalazavaju nasi protivnici kao da su sve same slepacke ekipe, a sve u cilju da se umanji Zengin uspeh?
On nije iskusan trener, ali vec iza sebe ima jedan uspeh sa Rumunskim klubom, a sada i sa Zvezdom ima solidnu polusezonu iza sebe... Sada sledi decembar i pretumbavanje tima, a onda cemo na prolece videti kako ce sve to izgledati i nadati se tituli, a onda i ulasku u LS!
Sto se mene tice Zenga ima apsolutnu podrsku!!!

Ma ovde pola ljudi misli da u roku od godinu dana ekipa koja je u tri utakmice u Evropi imala gol-razliku 1:11, odjednom poruši sve ispred sebe, osvoji UEFA kup, i možda dogodine i Ligu šampiona ...  :batine
Ccccc ... Ajd uozbiljite se. Moje stavove znate, držim ih se od starta Zengine misije u Zvezdi, pa da se ne ponavljam.

Zenga je ok.  ;pljuga



Ili se svaki drugi dan javlja Mihajlo Ivanovic,jedan obican klosar,mafijaski trener.Svaki dan slusam orkestriranu kampanju protiv Zenge.A da smo izdrzali tih 10 sekundi sada bi bio polu bog.No, nema veze.Konji neka rade svoje a mi cemo da bodrimo nas klub koji se polako ali sigurno vraca na staze stare slave.Meni je drago sto je Zenga tu i sto toliko energije ulaze u vodjenje naseg kluba.Za pare koje smo imali za trenera dobili smo jednog po strucnosti solidnog,ili dobrog trenera i jedno ogromno ime u svetu.Dovoljno

Bojane, filipovica ili kosanovica  bi doveo ja tebi da treniraju zvezdu...
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Zarad mira u kući,mislim da je solomonsko rešenje da se vrati jedan Živadinović Milan.

Hahaha, ma Sloba Santrach  :rofl

Реално Зенга није неки тренер, али бољи Звезди тренутно са оволико пара не треба... Добар је јер је странац, велико фудбалско име, маркетинг има користи од тога, тако се привлаче спонзори, играчи итд...  И док може да одрађује то што је Пикси замислио ок, али за неке озбиљније ствари треба довести не баш Живадиновића  :rofl  али рецимо Бајевића или тако неког...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

E upravo to sam hteo da kažem,ali pošto sam rođeni drkadžija ispalo je tako kako sam napisao...