vidi to sto su "oni" krivi za sve, to je glup izgovor koji Zvezdi ne pomaze ni malo ali je dovoljan da se zaglupljuju navijaci.
Ja ti pricam o kardinalnim greskama koje je ova uprava ucinila.
Partizan nikad nije bio ranjiviji nego sto je bio ove godine u play off-u.
Zvezda nije smela da napusta utakmicu u Vrscu ni po koju cenu.
To sto su Popovic i Aleksic odigrali kako su odigrali protiv Zvezde, to je isto pitanje oko kojega treba da se ceska uprava, ali Hemofarm nije imao sta da trazi u trecoj utakmici u Beogradu, a kako je krenulo prvo poluvreme sigurno bi se igrala i majstorica.
Koliko je igraca Zmago provukao kroz KKCZ ove godine?
Plus procenat od svakog dolaska/odlaska?
Slovenac je na Jadranu, voza se jahtom po otocima, a prelazni rok traje.
Onda ce kao pravi "cudotvorac" iskopati nekog camugu koji ce za velike pare odigrati dve tri utakmice pre nego sto on otkrije kako se lik ne uklapa u tim?????
Ja znam da je KKCZ bila na najnizim granama od svog postanka kada je ova uprava preuzela stvari, ali ne vidim da je KKCZ na putu da zauzme mesto koje joj pripada na ovakav nacin.
Sve me to podseca na Zivotinjsku farmu i "ove godine je proizvodnja 1200% veca nego prosle godine"....
vala ti, hvala ti CRNO BELA ljubavi

pocelo je!

Nije mi jasno zbog cega se zvanicni sajt KK ne bavi prelaznim rokom. Uopste ne pisu niti ko odlazi niti ko dolazi. Nasla sam na sajtu Beobasketa neki mini info o Turcinu koji ce igrati u Zvezdi. Ne secam se kada je prosle godine potpisivao ugovor - toliko njih je potpisivalo ugovore da vise ne mogu ni da se setim svih imena, secam se samo da smo popizdeli svi kad smo culi kakvi strendzeri treba da nam dodju umesto tima od kojeg su ostala samo tri stara igraca - sto bi Zmago reko : "zadrzali smo kostur tima"...

"Emre Engin Bajev. Poceo je vrlo rano da igra u ITU iz Istanbula.Leta 2003. je presao u Crvenu Zvezdu i potpisao dugogdisnji ugovor.
Jula 2003. je igrao za kadetsku reprezentaciju Turske i osvojio srebrnu medalju na evropskom prvenstvu u Spaniji.
U avgustu 2003. je igrao za juniorsku reprezentaciju Turske na predkvalifikacionom turniru u Kolasinu.

Evropski talenat. :)  Momak moze da igra na pozicijama 3 i 4. :D  Izvanredna tehnika i poznavanje kosarke. Ima dobar sut spolja i vredno trenira. Ako nastavi da se razvija moze daleko da dogura, mozda cak do NBA."


Znaci necemo u buducnosti biti rasadnik samo za srpske telente nego i za turske?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

STRASNO !!!
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Zbog napustanja dvojca D&D bez kormilara daju se odresene ruke Milojevicu i Suputu....eto prilike da im se sve vrati i to sa kamatom namigivanje

kk partizanji u drugu ligu!
RV TECE MOJA CRVENO BELIH BOJA

Savovic potpisao za Zvezdu! 05.08.2004




Zlatko Savovic(1980, 190 cm) od danas je postao novi clan Crvene zvezde. Talentovani plejmejker potpisao je dvogodi

LUKA MOZE U PARTIZAN!

KSS: Bogdanovic mo
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Jebem ti ceo KSSCG.Picke mafijaske!Jebali vas Divac i Danilovic,picke lopovske!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Druze,nemoj  da se nerviras ja sam se vec oladio od Luke i zelim da bude svaciji samo ne (nikad)nas!

Nek se uzmu i tih 130 soma i nek se tera govno u tri lepe,napustice on Srbiju najkasnije do juna jer ce pritisak biti veliki!

Sad ce nasi sudu da se zale....pa ce oni....sve u svemu Luka je PROSLOST-idemo dalje
RV TECE MOJA CRVENO BELIH BOJA

Ma ko ga  :jebanje ! Posle svega i da nije odobren transfer ne bi mogao da igra za nas zbog svega sto se dogadjalo... Za Zvezdu se igra iz drugih razloga, a ne zbog novca.

????? ??? ???????????? ??? ???? ?? ?? ?? ??????? ? ???? ??? ???? ??????? ?????? ??? ????...???? ?? ?? ??? ??????? ???? ??? ?????? ??? ???? ?????????? ??????? ????? ?? ?? ??? ??????? ??????? ?? ??? ?? ??????? ??????....?? ?????? ?? ???????????? ?????? ???? ?? ??????? ?? ?????????? ? ???????? ????????????????? ????????? ???? ??????...

??????? ??? ???? ???????? ?????? ? ???? ???? ????????, ??? ???? ?????? ?? ??????, ???????? ??? ?????? ????????? ????? ????, ??? ? ????? ??????! ? ?????? ??? ?????? ??? ?????? ???? ?????? ?????? ?? ???? ?????? ?? ????...

????? ??? ?? ?? ???? ???? ????? ?? ????? ? ?? ?? ????? ?? ?????????? ???????? ???? ??????? ??? ????????...????? ?? ?? ?? ???? ????? ?? ??-? ? ?????... :D

???????!!!

Dobro je da smo sad doveli Askrabica - on ce nam biti pola tima!!!

Ovu gumenu ligu sledece sezone prenosice B92 tako da ce nam u

Sta se desava oko transfera Askrabica u C.Z, i kakve su sanse da se dovede mali Koljevic iz Buducnosti?
oznica cela, crveno bela....

Potpis Askrabica se ocekuje svakog dana,dok za Koljevica nemam neku konkretnu informaciju.U svakom slucaju koristio bi nam u sledecoj sezoni.
amo daleko,daleko od mora...

Ispusili smo i za Askrabu...Tacno tako,nakon gotovo mesec dana pregovora sa nasom upravom odlucio je da ode u Rusiju,tacnije u Sankt Peterbug...no coment...

Stigao je onaj bek Endrju Visnjevski. Statistika mu nije losa.
Koliko znam jos nam je ostalo mjesto za jednog stranca i to bi mogli dovesti dobrog centra i cinimi se da onda ekipa ne bi ni izgledala tako lose.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Vidim da je zamrla diskusija o prelaznom roku pa rekoh da je ozivim sa vjescu da nam izgleda dolazi centar/krilni centar iz Makabija. Zaboravih mu ime ali izgleda mnogo dobar igrac.
Mozda tim i ne bude toliko los ove sezone.
poz
Dacha

ps. da li smo dobili lovu za Luku od groblja i sta se sa tim do kraja desilo?
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Zvezda u finalu turnira u Ni
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

12/09/2004 | Izvor: B92, zvanicni sajt
Zvezda prva u Ni
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!