У јучерашњим новинама писало је да ће бити поново организован Б.Ф.Б. на Калишу у августу, трајаће 3-4 дана. Биће скоро све што и прошле године!

За то би се форумаши могли наћи заједно и опустити уз пивце. Ту је и избор за мис мокре мајице  ;pljuga

Касније је сабор трубача у Гучи, почетком септембра. То ме мало чуди јер је увек био око 10. августа. Ко иде у Гучу?

Do sad nijedan beer fest nisam propustio tako da nema razloga da propustim ovaj :)

Naravno-Beer fest!
Za Gucu,smestaj imam,e sad koliko para toliko...ipak je tad sezona u punom jeku!

Quote from: "KizaLion"Касније је сабор трубача у Гучи, почетком септембра. То ме мало чуди јер је увек био око 10. августа. Ко иде у Гучу?

Наводно је фестивал у Гучи померен због Православног поста.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Бирфест сам пропустио због мора, а иначе било је доста Цигана, нико ништа не пише...

За Гучу већ има доста форумаша, иде се, иде...  ;pivo

Ок је био Бир Фест, као и сваке године, мада сам очекивао Директоре и Ритам Нереда...

Једини ко је од извођача оставио добар утисак на мене је Рамбо Амадеус, светски мегацар. Покидао је!

Очекивао сам и јефтиније цене пива али се испоставило да је најјефтиније било МБ- 70 дин. Њега сам највише и попио.
После једног одласка на онај, што би рекао Рамбо, рингеншпајл, одустао сам од даљих одлазака. Једноставно пун стомак пива и вртешке не иду заједно, и то би ови из организације морали да знају!  namigivanje

Quote from: "Maj 25"
После једног одласка на онај, што би рекао Рамбо, рингеншпајл, одустао сам од даљих одлазака. Једноставно пун стомак пива и вртешке не иду заједно, и то би ови из организације морали да знају!  namigivanje

Па Светски Мега Цар је лепо упозорио и скренуо пажњу на такву егзибицију, што га ниси слушао пажљиво... namigivanje

Quote from: "KizaLion"Бирфест сам пропустио због мора, а иначе било је доста Цигана, нико ништа не пише...

За Гучу већ има доста форумаша, иде се, иде...  ;pivo

Кад је Гуча?
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Od 30 avgusta do 3. septembra. Imas u Politici veliki prilog o Guci.  :)

Quote from: "KizaLion"За Гучу већ има доста форумаша, иде се, иде...  ;pivo

Чиме идете? Јел има места?  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Петак на Бир Фесту бих упоредио са утакмицом против Милана... Неописива гужва и гомила кретена...

Da ispalise nas za Direktore, za Ritam nereda nisam ni znao da su bhili u planu. Steta i na Exitu je Ritam Nereda ispalio.

Nije lose, ali razocaran sam bio. Prosle godine su majice delili za 20 piva, sad za 5 pa nije bilo interesantno. Ovaj put smo obilazili krugove, od svakog po par, dok smo prosle godine zaseli za jedan stand sve dok nismo dobili svaki po majicu, pa dalje.

Quote from: "lucky_star"
Чиме идете? Јел има места?  :D

Питај Банијски корпус војске Републике Српске Крајине (Р.С.К.) јел има места, он је вођа пута...  namigivanje

Quote from: "КББ"Петак на Бир Фесту бих упоредио са утакмицом против Милана... Неописива гужва и гомила кретена...

У суботу такође невероватна гужва али нешто мање кретена... Човече да нема таквих манифестација не би ни знао да постоје такви људи... Из којих ли рупа излазе??!

Тако би радо са вама у Гучу, чак би и превоз организовао, али имам две свадбе тог викенда и декинтирам сам тотално (поклони, одећа, треба нешто и за музику)...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Danas u Zrenjaninu krecu "Dani piva"!!! :flasa  :flasa

Bez uvrede beogradjani ali nas "beer fest" traje vec 21 godinu :finger
Zvanican sajt-- //www.danipiva.co.yu

Зрењанин би за Дане пива (бар један дан) требало посетити организовано!  :D
;pivo

Ђоле не брини, нико се одавде са форума неће увредити за Бир Фест. С ким год сам причала, никоме се не свиђа како то изгледа. Личи на вашар и ружи нам Калиш.
А кога занима како изгледа прави српски фестивал пива, нека погледа линк што је Ђоле оставио.  ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Red Star Forever"
Quote from: "КББ"Петак на Бир Фесту бих упоредио са утакмицом против Милана... Неописива гужва и гомила кретена...

У суботу такође невероватна гужва али нешто мање кретена... Човече да нема таквих манифестација не би ни знао да постоје такви људи... Из којих ли рупа излазе??!

Тако би радо са вама у Гучу, чак би и превоз организовао, али имам две свадбе тог викенда и декинтирам сам тотално (поклони, одећа, треба нешто и за музику)...


А па немој да се бринеш,поведи једно 100 лика са форму да исфинасирају свадбу,само се плашим да би младожења декинтирао  :flasa

Ајде ви који се домогнете Гуче,шаљите мало купуса свадбарца ДХЛ-ом  :D .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "Djape_BBrdo"Ајде ви који се домогнете Гуче,шаљите мало купуса свадбарца ДХЛ-ом  :D .

:lol:  :lol:
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

...од недеље ће се знати више у вези Гуче...


:flasa
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]