Milojević se dogovorio sa Partizanom

Kako saznaje B92, koL?arkaL?ki reprezentativac SCG Dejan Milojević nalazi se na pragu prelaska u Partizan Mobtel. Milojeviću je istekao ugovor sa ekipom Budućnosti, a za njegov potpis prethodnih dana borili su se Partizan i Crvena zvezda. Klju
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

?? ??-? ?? ??????????? ?? ???? ??????? ???? ???????? ???? ?????? ?? ????????? ?????????? ??? ?? ?????? ?? ?? ???? ????, ??? ?? ??? ?????? ????? ??. ??? ?? ?? ??? ????????? ?? ???????...???? ??? ??????? ????...? ?????? ??? ?? ????? ?? ?????? ??? ??? ???????? ? ????, ? ??? ??? ?? ?????? ??? ???...

????! :(

???????!!!

Odlazak Milojevica u Partizan je samo kolateralna steta prekida utakmice u Vrscu. Da smo ugazili Hemofarm i usli u finale, Milojevic bi cekao pobednika finalne serije i odlucio za koga ce da igra. Jebi ga, juris na Obinu.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Prica se da Luka Bogdanovic prelazi u partizan!Jer zna neko nesto vise o tome??Nadam se da je to samo novinarska patka!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "OrtoDelija"Prica se da Luka Bogdanovic prelazi u partizan!

ma, kad se setim kakvo je rasulo bilo proslog leta u ekipi kk, nista me ne cudi...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Luka je vec Partizanov za nekih 300000 evrica pola ide njemu a pola Pauku i ostalim
lopovima koji ce nam sad prodati pricu kako ce dovesti nekog talenta iz Austro-ugarske.
Nisam simpatisao Bogdanovica ali  dokle vi

???????!!! ??? ?? ????? ?? ??? ?? ????...???? ?? ?? ????? ???????? ?????? ??????? ?? ??????, ??? ?? ?? ????????? ?? ???? ???? ???????...???? ?? ?????????? ????? ?????????? ????? ??? ????? ????? ?????? ??????? ????????? ? ?? ?? ????????? ?????? ???????...?? ? ??? ??????? ?? ?? ??? ??????? ?? ?????? ?? ? ???????? ???? ?? ? ???? ???? ??? ?? ?????...??????!!! ??? ??????? ?????? 2003/04 ? ??????? ?? ??? ???????? ????? ????? ?? ?? ??????? ???!?! ? ????? ?? ????? ?? ???? ?????? ??? ?? ??? ????? ?? ??????? ? ???? ? ??????? ?????????? ? ???? ???? ?? ???????? ?? ????  :(

?? ??? ??? ?? ??? ??? ?? ??? ??????...... :zbunjen

???????!!!

?? ?? ?????????? ?????? ???? ?? ?? ???? ??????? ??????????? ????? ? ?? ?? ???????? ???? ??????????? ? ???????? ????? ? ?????, ??? ?????? ???? ?? ????????? ??????. ?????? ?? ???? ???? ??????? ????? ?? ??????? ??????...

????? ?? ?? ?? ???? ???? ?????? ? ?????. ??? ?????? ???? ?????? ?? ??????? ????????. ????? ??????? ?????????? ? ??????, ??? ? ???????? ???? ?? ???????? ???? ? ????? ?????? ?????? ?????? ?? ???? ?????? ????? ?? 1% ????? ?? ????? ???? ??????? ??????? ?????? ????? ????????. ??? ???? ?? ??????...

???????!

Na B92 kazu da ostaje u Zvezdi!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

?? ????????? ?? ?? ???? ??????????? ??????... ??? ?????????? ?????? ???? ?? ???... ?? ?? ????? ?? ????? ? ?? ?? ???? ???????? ?? ??????????, ? ?? ????? ??????? ?? ??????????? ?? ?? ?????? ???? ?? ??? ?? ??????.

??????? ?? ????? ????? ????????? ?? ??????. ???? ??? ????? ?????. ???? ?? ?? ?? ??  ???? ?????????? ?? ???? ????? ????? ? ?? ???? ?? ?????? ???? ?????? ?????????? ??? ??.

Hm, tokom cele sezone smo upravi odavali priznanje za rad i borbenost, a sada klub nema ni prebijene pare. Ali bitno je da Zika skoro svaki drugi dan visi na TV i pravi (vise sebi nego Zvezdi) marketinsku kampanju. Sta je bilo sa finansijama od momenta kada su javno prikazali bilans kluba pre nekoliko meseci?!

Ne znam vise u sta da verujem, kao sto rekose Molder i Skali...

The truth is out there...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

iz sutrasnjeg glasa javnosti :
Iako, kako ka

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

??? ????...

?????? ??-??

???????!!!

CITAO SAM U ZURNALU DA JE LUKA BOGDANOVIC NA PRAGU partizana,A TAKODJE SAM CITAO DA KOD NAS TREBA DA DODJE KECMAN.
ovi sampion i titula
nasa ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA !!!

Kecman  100% potpisuje za nas i sluzi da  smanji bes(VELIKI) odlaskom Luke u groblje....

Sad su Zika i Zmago na potezu i nadam se da ce dovesti bolje od Miloja i Luke!

Askrabic,Sekularac,Ekezi to ih vadi....
RV TECE MOJA CRVENO BELIH BOJA

Quote from: "capocrimi"?????? ??-??

ma, jok kakav bojkot, ovo je sasvim normalno sada...
(kada nam je predsednik vlade, divac  :D )

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Prelazni rok u nasem kk ravan je spanskim serijama...cas Luka ide,Kecman dolazi...a na kraju Dozet ode.Sta li donosi nova epizoda sutra i koji ce junak iskociti u prvi plan videce se....-napeto do jaja(bar nije dosadno)
RV TECE MOJA CRVENO BELIH BOJA

Evo, malo pre su javili na BK televiziji, da Luka Bogdanovic ove godine ostaje u zvezdi, da jos uvek dolazi na treninge i da nije trazio raskid ugovora!!! Nesto su spomenuli da mu je obestecenje vece od 140000 eura...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

07/07/2004 | Izvor: B92
Konfuzija oko Bogdanovica (update)

Konfuzija koja kru
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ovo je vrhunac,delirijum,sizenje,ludnica od prelaznog roka :flasa  :flasa  :flasa !!!
Hvala svima a narocito Luki zvanom -minutaza-trojka-140
RV TECE MOJA CRVENO BELIH BOJA