Ја гробаре нисам уопште извалио, целим путем само смо се ми драли и славили у возу.
@bjcz
Требао си да купиш Лава или МБ, БГ исто није лоше али навика је навика.

Сад треба исто да нас дође доста у среду(13.30), против ОФКе. А онда у суботу на Маракани против Војводине ако се не варам.

Поздрав :sampion

Quote from: "маникомио"Ја гробаре нисам уопште извалио, целим путем само смо се ми драли и славили у возу.
@bjcz
Требао си да купиш Лава или МБ, БГ исто није лоше али навика је навика.

Сад треба исто да нас дође доста у среду(13.30), против ОФКе. А онда у суботу на Маракани против Војводине ако се не варам.

Поздрав :sampion

Утакмица са ОФК-ом уместо да се одигра у среду одложена је поново за 23.3 када је трабало да је одигра полуфинале купа  :zbunjen
Јебе луд збуњеног....
Иначе првенство се наставља у суботу када играмо са Вошом на Мари.

Quote from: "savacium"
Утакмица са ОФК-ом уместо да се одигра у среду одложена је поново за 23.3 када је трабало да је одигра полуфинале купа  :zbunjen

Јебе луд збуњеног....
Иначе првенство се наставља у суботу када играмо са Вошом на Мари.

A kada je kup-derbi?!
S

Quote from: "warsaw"

A kada je kup-derbi?!

Ваљда крајем априла или почетком маја..............

Quote from: "bjcz"
Quote from: "warsaw"

A kada je kup-derbi?!

Ваљда крајем априла или почетком маја..............

cekaj,cekaj, prvenstveni derbi je 20.aprila, a kup je trebao da bude 23.marta, da li to znaci da je i kup u aprilu-maju kao sto pises?!
S

Bilo je grobara u vozu,kad smo vec kod kupa,prosle godine smo poskidali bas te sto su bili u vozu,staje voz u Indjiji,a oni frajeri izlaze iz prvog vagona(a mi iz zadnjeg) i kamenjem na nas,mi pokupili kamenje i onako radosni(konacno neko pruza otpor :) ) juris na njih...samo sto se nisu pobili izmedju sebe na vratima voza,beze unutra nije im dobro. ;pljuga
Skrenuo sam sa teme(jbg.)termin za kup je bio 23.3. a prvenstveni derbi,nisam siguran-30.04. + 7 dana zbog pomeranja 1 kola.