Poceli su dobro, resili prvu cetvrtinu u svoju korist. Neshvatljiv pad u drugoj cetvrtini i promasaji kakve dugo nisam video. Nakon onog sto je uradio u nekoliko napada, recimo, Bjelica nije vise ni ulazio u igru. Odlazimo sa 12 ili 14 na odmor razlike u minusu. Zvizdanje na poluvremenu. U nastavku smo prepolovili minus u 3/4 ali su nas u poslednjoj bukvalno satrli sa trojkama Freeman (Slobodan) :) i Popovic... Kraj je bio vrlo tuzan...

Inace, zvezda veceri bio je korakas Refleksa Mile Ilic koga je publika, ono malo iste koja je bila u dvorani, isprozivala tako da se decko izgubio potpuno. Interesantna je bila i tehnicka Redzija, ali je mnogo interesantnija bila devojcica od nepunih 10 godina koja je vezala tri pogodjena slobodna bacanja na poluvremenu i tako pokazala nasim basketasima kako se doticna sutiraju.

Kako je zakljucana tema o navijanju na basket tekmama, za one koje to ipak zanima, navijanja nije bilo. Istina, jednom su simpatizeri, potpomognuti grupom starijih navijaca sa terasice, koji ne bojkotuju KK otpevala Dobro znaj, onako iz srca, da se i sada najezim (3/4).

Toliko.

poz,
budimir
p.s. Ako moze neko od moderatora da mi objasni zasto mi je menjan pass za logovanje na Caffe, na private naravno. Unapred hvala. Slike sa Obilica sam poslao Webmasteru na mail. (nisam bio, ima ko jeste)
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Samo bih prenio razmisljanje jednog momka, delije, koji je bio na tekmi. Ono sto je rekao je susta istina i zalosno je da je tako. Izvinjavam se unaprijed sto ovo sto prenosim ima u sebi i navijackog aspekta ali definitivno je da je svaka utakmica vezana sa navijanjem.

poz
Dacha

"Izuzetno sumorno,ne samo sto se igre tice.Imam utisak kao da su navijaci izdali klub.....i kad je radost i kada je bol....!!!!

U trenucima kada je podrska najpotrebnija pokazujemo lice za koje u ovih mojih 20-ak godina na stadionu i u hali nisam znao da postoji.Stalno su mi u secanju pune hale i ludilo na tribinama a Zvezda se borila za opstanak.Tada smo cinjenica je nekvalitetnim igracima ulivali snagu da daju svoj maksimum.

A sada , posle konsolidovanja kluba , vracanja dugova , cistih racuna i obraza , posle osvajanja kupa pozoriste!!!!
Najblaze receno licemerje..

Danas zamalo da se pobijem sa desetak seljacina koji su losu igru Zvezde propratili salvom zvizduka i psovki upucenih Trifunovicu i upravi!!!!!Oterao sam ih u tri lepe pa se do kraja utakmice nisu culi.Ja sam bio jedan od retkih koji je aplauzom ispratio tim.

A sada o igri - nije je ni bilo.Ukratko svi losi.

O treneru - nije on carobnjak , ne pravi se od govana pita..I ne zaboravite da igramo bez najboljeg igraca celu sezonu (citaj:Jeretin).

Definitivno je bolje sto se ovo sada desava.Cinjenica je da Jadranska liga gubi popularnost i uporiste.Bitno je izboriti Uleb i uigrati se za Super ligu.Naravno bez pojacanja na pleju i beku mi nemamo sta da trazimo uopste .

I na kraju svi koji su zvizdali neka znaju tako se ne voli klub."
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Jeretin: Te
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!