Prelazni rok je zavrsen. Zigic ne igra, Basta se vratio. Dakle po meni:

-------------------  Stojkovic ------------------

Lukovic - Mladenovic - Da Silva - Dudic

Kovacevic - Trajkovic - Jankovic - Basta

Purovic - Boban Stojanovic

Mozda si malo poranio... Ali nebitno, ne verujem da je Mladenovic dosao da igra u odbrani. U tom konstektu tipujem na iznenadjenje  za Bragu u vidu :
                                   Stojkovic

           Basta   -   Dudic  -   Bisevac   -   Lukovic

                      Mladenovic   -   Kovacevic

                  Jankovic   -   Trajkovic   -   ?????

                                    Purovic

Ove upitnike sam stavio iz prostog razloga jer znate ko igra na tom mestu. Nadam se da nijednog od njih nece tu staviti, nego mozda pomeriti Trajkovica levo a neposredno iza Purovica staviti ili Stojanovica ili Raskovica ( sto je ipak manje verovatno jer nije mnogo igrao ove sezone ).

Izgleda da prelazni rok za nas jos nije zavrsen,u izjavi za vecernje novosti posle utakmice sa sampdorijom piksi je izjavio sledece:Piksi piše otkaze!
M. MARKOVIĆ  03.09.2005, 18:04:45

PROKOCKANI su svi krediti, strpljenje, pa i vera predsednika Crvene zvezde u sopstvene snage, uz čast izuzecima. Poraz od Sampdorije u Đenovi (2:0) naterao je Dragana Stojkovića da okrene "novi list".
- Spremam otkaze za decembar - jasan je Stojković.- Niko ne može da mi objasni nezalaganje, indolentnost i bežanje od odgovornosti. Tako ne može, pa ćemo krenuti u rekonstrukciju tima i ako treba, zahvaliti se mnogim igračima na saradnji.
Minusi se samo gomilaju.
- Nemam iluzije da mi možemo da pobedimo Sampdoriju, ali mora da se vidi i nešto dobro, a ne da igrači budu odsutni. Zato će uslediti nove "sankcije".
Pre neki dan Piksi je uputio poslednja upozorenja.
- Neki me nisu shvatili ozbiljno, pa zato krećemo da tražimo proverene igrače iz Evrope i da kupimo bar petoricu. Šteta je što nismo angažovali Amorusa i Julijana. Ponudili smo im maksimalne uslove, bez obzira na praznu kasu, ali i pored toga nema odustajanja.
Pojedinci donose odluke na svoju ruku.
- Krivokapić nije želeo da se skine i da nije odustao od svog poteza, danas bi trenirao sa pionirima. Otkud nekom pravo da se tako ponaša. To ne može, zna se ko odlučuje, a transfer lista, svakako, biće dugačka - ljut je predsednik Crvene zvezde Dragan Stojković, koji će verovatno 19. septembra imenovati novi Upravni odbor.

Dakle spema se cistka,posebnose trba osvrnuti na potez krivokapica koji nije htio da se skine i da udje protiv sampdorije,po meni za njega vise ne bi trebalo da bude mjesta u Zvezdi.

A verovatno ga nece ni biti...i ne treba...kakav bre Krivokapic da se proserava...treba ga odmah najuriti
vezda, Srbija, nikad jugoslavija

Ne znam kako ce sve ovo da ide bez Zige, ali i mladi Purovic se dokazao da na njega moze da se racuna. Mislim da on i Ziga mogu da budu odlican tandem.

                                    Stojkovic

           
               Dramani     Dudic    Bisevac    Lukovic


               Basta     Mladenovic   Kovacevic   Jankovic


                                  Trajkovic

                                                      Purovic




A ovo sto Stojkovic kaze da manekena (Pi^ki) ima, pa to mu mi odavno govorimo.

Ne mogu da shvatim da igrac kao sto je Krivokapic(koji je sigurno najtromiji igrac koga sam ikada video) izigrava nesto i kao nece da igra,pa njemu bi trebala da bude cast i da bude Zvezdina maskota :boks
Bravo za Piksija konacno shvata kakav je sve sljam u Zvezdi

Randjelovic
Basta Dudic Bisevac Lukovic
Mladenovic Kovacevic
Jankovic Trajkovic i jedan od debila
Purovic

Stojkovic

Basta                Dudic                       Bishevac            Lukovic


Jankovic             Trajkovic                 Kovachevic           Perovic


                              Purovic               Stojanovic

----------------------------Stojković--------------------------------
-Basta--------Dudić--------------------Biševac-------Luković--
-------------------Kovačević---------Mladenović-----------------
------------Janković-----------------------Trajković---------------
---------------------Stojanović-------------------------------------
------------------------------Purović--------------------------------

Mudrinić, Krivokapić & crew ne trebaju nam ni na tribinama... :finger



Jos niko nije "javio" kakav se taj da silva cini - niti sam ga vidio, pa stavljam formaciju po onim pricama/nagadjanjima od kad je njegov prelazak bio aktuelan.

------------------------stojkovic------------------------
-------------dudic-----bisevac------da silva---------
basta----------------kovacevic---------------lukovic
----------------------mladenovic-----------------------
--------jankovic-------------------trajkovic-----------
------------------------purovic--------------------------

------------------------stojkovic------------------------
--------dudic----------bisevac----------lukovic-------
---------------kovacevic---mladenovic---------------
basta--------------jankovic------------------trajkovic
----------purovic---------------stojanovic-------------
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Hmm, ne verujem da cemo igrati sa trojicom pozadi.
Bice zanimljivo videti kako cemo igrati protiv Dvorana. Cinjenica koja mora da se uzme u obzir je da Bisevac, Mladenovic i Basta i nisu bas u najboljoj formi iz razumljivih razloga. Niko od nas ne zna kako igra Da Silva, a pogotov Dramani (Gana je pobedila, ne znam da li je on igrao) i zato ne verujem da ce rizikovati sa njima dvojicom. Ukoliko Bisevac, Basta i Mladenovic dobro odigraju protiv Dvorana (pre svega ukoliko fiziciki izdrze), verujem da ce igrati i protiv Brage.  Druga neizvesnost vlada kada je pitanje o ofanzivi. Glavno pitanje je da li cemo igrati sa jednim ili dva napadaca. Boban Stojanovic je povredjen vec 10-ak dana, a oporavice se tek za 3-4, tj. pocece sa laganim treniranjem. tako da ce tesko biti spreman za 90 minuta protiv Portugalaca. Ne verujem da ce Raskovic dobiti priliku od prvog minuta, tako da je sasvim moguce da cemo igrati sa jednim spicom i poluspicom. Taj poluspic u prosloj sezoni je bio Jankovic, ali mislim da ce sada to pre biti Trajko. Potom se postavlja pitanje ko ce praviti drustvo Mladenovicu na mestu zadnjeg veznog posto Kovacevic nema pravo igranja u prvoj utakmici (tako je bar glasila informacija nakon Intera). Bilo bi dobro kada bi to bio Basta, ali se onda otvara pitanje desnog beka, a i pitanje je da li je Basta spreman da odigra 90 minuta na tom mestu. Pored Mladje bi mogli da igraju Trajko ili Bosko, ali bi to bilo do jaja rizicno posto nijedan od njih (ukljucujuci i Mladju) nije "razarac", tj. nije im specijalnost razbijanje protivnickih napada, a upravo ce to protiv "Portugalaca" biti bitno (koliko ono bese Brazilaca igra u Bragi :D ).
Uglavnom, ima izuzetno mnogo pretpostavki i znakova pitanja i to u svim linijama. Verovatno ce nakon utakmice sa Dvorom sve biti jasnije - a mozda i nece ukoliko budemo skrivali karte. Ovakva situacija je mac sa dve ostrice. Portugalci nece moci da nas provale, ali je problem sto ni mi ne znamo kako ce to izgledati.
..baklje gore, pesma cigana...

Mislim da bi protiv brage trebalo da igramo sa jednim spicom i dvojicom ofanzivnih veznih iza njega,dake
               
                                              Randjelovic

      Basta               Dudic                             Bisevac            Lukovic



                        Mladenovic                       Kovacevic
                                         

                                                  Trajkovic

       
                  Jankovic                                               Perovic

                                                         
                                                    Purovic

Mislim da ce Kovacevic moci da igra,jer ako sam dobro shvatio parni zuti iz kvalifikacija ce ne prenose u u prvu rundu kupa uefa.


Meni se ne svidja to igranje sa jednim napadacem.A opet neznam koliko ce B.Stojanovic biti spreman.Onog Raskovica ne bih ubacivao.Jedino sto je po meni sigurno to je odbrana:
Basta---Dudic---Bisevac---Lukovic
Ovo ostalo stvarno nemam pojma.

Mislim da ce Basta bez problema moci da izdrzi 90 min, jer on vec duze trenira sa ostalima.
..a patrole Kalabic Nikole...

Ovu utakmicu bi trebalo da odigramo sa takozvanim "proverenim" snagama.Na golu mi je svejedno ko ce biti jer su dobri i jedan i drugi.Mozda bolje Randjelovic zbog iskustva.Zadnja linija
Basta----Dudic----Bisevac----Lukovic
Dva zadnja vezna sa vise defanzivnih zadataka
Mladenovic----Kovacevic
ofanzivni vezni
Jankovi(poluspic)----Trajkovic---Perovic
        Purovic
Ubedjen sam da cemo napuniti Marakanu,a ova postava uz nasu pomoc moze do dobrog rezultata,vise paznje treba posvetiti odbrani jer je svaki rezultat bez primljenog gola dobar.braga nije domacinska ekipa.Bio bih jako zadovoljan sa 1:0.

Da li je iko od vas zamisljao postavu bez Kovacevica, ukoliko se pokaze tacnom tvrdnja da nema pravo iganja?
To bi izazvalo vise problema nego izostanak Zigica.
..baklje gore, pesma cigana...

po meni piksi nista nije pokazao odkad se vratio.

da on trci i trci ali kao sredina terena mora isto nekad da ga zabode

Cazzo, iskreno receno, sad si ga bas lupio. Od svih igraca, Kovacevic je do sada pokazao najstandardniju formu. Njegov zadatak nije da zabija, vec da spreci da se zabije nama. Sam Bog zna koliko napada je prekinuo i lopti oduzeo, a to i jeste njegov zadatak. Da li si svestan koliko rupa je zatvorio i koliko puta je ispravljao tudje greske u odbrani? Iako igra u srednjem redu, verovatno je nas najbolji defanzivni igrac. Naravno, bilo bi lepo da ima "loptu" kako se to kaze, ali sada ce tu biti Mladenovic koji ce biti zaduzen za dodavanja.
Kovacevic je taj koji je dosad drzao nasu sredinu terena, videcemo kako ce izgledati ekipa ukoliko on ne bude igrao.
..baklje gore, pesma cigana...

Kovachevic je jedan od retkih u Zvezdi koji ostavlja srce na terenu. Bukvalno...

cazzo, nemoj vise   :batine

kiki, evo ti kopija mog odgovora u vezi zutih/suspenzija:

"Randjelovic, Mudrinic, Trajkovic i Kovacevic su dobili po jedan zuti u utakmicama protiv Intera. Pojedinacni zuti kartoni iz kvalifikacija se ne prenose, znaci nema frke za Kovacevica. Jedino ce nedostajati Zigic.

...

Ovde su pravila za kup UEFA, pravilo o kartonima je na 26. stranici."
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!