PORTUGAL-GRCKA 0:1! :sampion
Cestitke braci grcima!  :ruke
Ali zbog onog lika sa barsinom zastavom ima da navijam za Barsu!  Daj boze da onaj smrad Figo nista ne osvoji vise!
Ali najjaca je ona lutka na naduvavanje (sex toy) obucena u dres Figa na grckoj tribini! :rofl Jos samo da su zapevali:

JUTROS MI SE KURAC DIGO,PUSIO GA LUIS FIGO!  
:lol:
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Ja sam govorio da ce Grcka da osvoji, al mi niko nije verovao  ;pljuga

Nego kad je vec zapoceto, pratio sam tekmu u centru Melburna sa par ortaka. Dve ulice su bile zatvorene dva velika ekrana, i gomila grka. Tekma je pocela oko 4:45 po vremenu u Melburnu, a mi smo stigli oko 1. U uz grcki sulvaki, pivo, i bakljade cekali pocetak tekme.
Slab sam sa ciframa ali Grka je bilo jedno 10 hiljada, bar ono sto sam ja mogao da vidim u mojoj ulici, u drugoj neznam... Portugalci su bili u drugom delu, ali ne daleko, nisam jos cuo da li je bilo incidenata.

Ali pre pocetka tekme dolaze neki likovi sa makedonskom zastavom, i zamalo da dodje do vece frke, ali ih je obezbedjenje spaslo. E tad sam ja ostavio duks na sebi, jer sam imao ispod Zvezdin dres, sto je sigurno sigurno. I ako sam u kaficu bio u njemu, niko nista...

Sto se tice navijanja, slabo, ma jadno. Jedino je uspelo ale, ale..HELLAS par puta, ali i to samo stetinjak ljudi. Ali kad je pirotehnika u pitanju, ja jos imam sranja po glavi, u nosu, usima, ne bih da lazem ali bilo je jedno 50 baklji najmanje, jedno 15 dimnjaka, i vatrometa...

Snimio sam, pa evo kako je to izgledalo kad je pocela himna, kad su postigli gol i kraj tekme.
http://www.dkstudio.net/eu04/grci_%20009.avi
http://www.dkstudio.net/eu04/grci_%20010.avi
http://www.dkstudio.net/eu04/grci_%20011.avi
http://www.dkstudio.net/eu04/grci_%20014.avi

Ono jebiga, nije sa stadiona, ali eto. bar je bilo zajebancija. Cimali se sa nekim grkinjama, cirkanje....

DAN KAD JE UMRO NOGOMET(FUD.)!!!
rzi(bačkizagre stuhpa šeja mojne mu se stavljatsupro mai vulo mai ljedro mai esve)

Al' si izvalio glupost :batine
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "pimp"DAN KAD JE UMRO NOGOMET(FUD.)!!!
:o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o
Boze, Boze, sta ce sve ljudima pasti na pamet!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "pimp"DAN KAD JE UMRO NOGOMET(FUD.)!!!

Imas pravo. Kak' bi bilo krasno da je momcad vatrenih pobijedila, predvodjena srbo-cetnickim hegemonistom Miladinom Pr

Quote from: "Sima_Srbija"
Quote from: "pimp"DAN KAD JE UMRO NOGOMET(FUD.)!!!

Imas pravo. Kak' bi bilo krasno da je momcad vatrenih pobijedila, predvodjena srbo-cetnickim hegemonistom Miladinom Pr

Miladin mu je ime.

Quote from: "borislesinar"
Quote from: "Sima_Srbija"
Quote from: "pimp"DAN KAD JE UMRO NOGOMET(FUD.)!!!

Imas pravo. Kak' bi bilo krasno da je momcad vatrenih pobijedila, predvodjena srbo-cetnickim hegemonistom Miladinom Pr
rzi(bačkizagre stuhpa šeja mojne mu se stavljatsupro mai vulo mai ljedro mai esve)

Ej pimpAC,
Ne lupetaj,zapravo...ne kenjaj,da ova dvojica navedena nisu fudbaleri-zavr

Quote from: "bojan"Ej pimpAC,
Ne lupetaj,zapravo...ne kenjaj,da ova dvojica navedena nisu fudbaleri-zavr
rzi(bačkizagre stuhpa šeja mojne mu se stavljatsupro mai vulo mai ljedro mai esve)

Quote from: "pimp"
Quote from: "bojan"Ej pimpAC,
Ne lupetaj,zapravo...ne kenjaj,da ova dvojica navedena nisu fudbaleri-zavr
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Pa dobro jel vi citate te postove ili vam je samo drago
rzi(bačkizagre stuhpa šeja mojne mu se stavljatsupro mai vulo mai ljedro mai esve)

Drzi se teme, ili sibaj sa Foruma. Poslednja opomena :nene
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "pimp"Pa dobro jel vi citate te postove ili vam je samo drago

Hehe Vala ovo je strashno... ne vjerujem da postoji neko a da je prichao da ce grechka osvojiti ovo Evropsko prvenstvo! Jeste da igraju mnogo ruzan fudbal za ochi ,  al nema veze milo mi je u jednu ruku shto su oni osvojili,braca.
A shto se tice onoga navijacha(hooligana) shto je uletio u teren...Ako ste kojim slucajem propustili Jimmyev "show" na stadionu Luz, video clip od 40 sekundi mozete "skinuti" ovdje [/b] http://www.index.hr/images2/040704.avi
anteremo fino alla morte
innalzando i nostri color
E' la canzone che viene dal cuor!!!

OK pimp, ajde da pricamo o fudbalu. Dao sam onaj komentar zato sto mislim da vam je ipak krivo sto su Grci osvojili prvenstvo. Sa druge strane, mislim da mi objektvnije mozemo da pricamo o kvalitetu utakmica, posto reprezentacija SCG nije ucestvovala, a i da jeste, nista se ne bi promenilo, posto dobar deo nas ne gaji nikakve emocije prema drzavnom timu. Dakle, svako od nas je "simpatisao" nekog od ucesnika ili imao svog favorita i to je sve.
Ovo je sesto prvenstvo Evrope koje sam gledao i mislim da je do sada najkvalitetnije. Cesi su, po mom misljenju, odigrali najbolje, ali zasto taj kvalitet nisu overili protiv Grka, ako su vec bili u stanju da u sve tri utakmice u grupi pretvore negativan rezultat u pobedu. Napokon, u 1/4 finalu su demolirali solidne Dance i to za nesto vise od 20 minuta. Nakon njih istako bih Engleze, koji su nesrecno i nezasluzeno izgubili od francuskih pozera (koji su mi bili najodvratnija reprezentacija na prvenstvu), ali su bili izuzetno ubedljivi protiv Svajcaraca i vas. Ispali su od Portugala (nebitno pod kojim okolnostima), istog onog Portugala koji je dva puta igrao sa Grcima i oba puta izgubio.
Da ne bih sad komentarisao svaku ekipu pojedinacno, mislim da je kvalitet ovog prvenstva upravo u tome sto je pokazalo da se do pobede ne dolazi tako sto ce na teren da istrci jedanaest "velikih" imena koji na bankovnim racunima imaju vise para nego sto je budzet nekih od drzava-ucesnica prvenstva, vec disciplinovanom igrom i pozrtvovanjem od prvog do poslednjeg minuta. To sto su Grci igrali bunker nije nista novo, niti je Rehagel izmislio toplu vodu. Pa i u ovim nasim "miki-maus" ligama, svaki slabiji tim kad dodje na noge Zvezdi ili Partizanu, a predpostavljam i Dinamu, igra bunker, pa se desi da primi i po 5-6 komada. Dakle, ne zna svako ni bunker da odigra. Grci skoro 10 godina imaju isti kostur tima. Rezultati su bili neminovni, samo je bio potreban covek koji ce dobro da ih "utegne" i da njihov mentalitet kanalise u pravom smeru. Iskreno, nisam ni sanjao da Grci mogu da budu prvaci Evrope, ali mislim je njihov trijumf cist kao suza. Kada neko u nedelju dana pobedi Francuze, Cehe i Portugalce i to bez primljenog gola, onda taj neko zaista ima kvalitet dostojan epiteta prvaka Evrope. Odlicna fizicka pripremljenost, nevidjeno pozrtvovanje na terenu, ispunjavanje zadataka, izuzetna disciplina, puna koncentracija bez obzira da li se igra 1. ili 101. minut, odsustvo gubitnickog mentaliteta i respekta prema "velikima" je nesto sto je uvek falilo klubovima i reprezentacijama iz ovog dela Evrope. Grci su sve to prevazisli i podelili lekcije favoritima. Ovogodisnja Liga sampiona i EP su trijumf fudbala nad jebenim evrima. Ko je sanjao da ce u finalu igrati Monako i Porto, da Real, Mancester, Juve ili Milan nece doci ni do 1/2 finala. Ko je mogao da predpostavi da ce Italija, Spanija i Nemacka ispasti u takmicenju po grupama. Meni, kao velikom protivniku Lige Sampiona koja vodi evropski klupski fudbal ka NBA sistemu (igra samo onaj koji ima love), je izuzetno drago sto su timovi iz drugod i treceg plana sjebali milionere u kopackama. Ova sezona je koncano pokazala da pojam "ulaganje u fudbal" ne podrazumeva bahato rasipanje milionima za dovodjenje zvucnih imena, vec stvaranje igraca i timova "od nule".

Ma sla
rzi(bačkizagre stuhpa šeja mojne mu se stavljatsupro mai vulo mai ljedro mai esve)